بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

1400/08/23 در ساعت 11:00:00

تحقیق برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است از آنجایی که شما به دنبال سرمایه گذاری از طریق طراحی سایت فروشگاهی هستید و اطلاعات فروشگاه و مشتریان شما بر روی پلتفرم و یا هاست شرکت طراحی سایت قرار می گیرد

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

تحقیق برای انتخاب شرکت طراحی سایت مخصوصا در طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است از آنجایی که شما به دنبال سرمایه گذاری از طریق طراحی سایت فروشگاهی هستید و اطلاعات فروشگاه و مشتریان شما بر روی پلتفرم و یا هاست شرکت طراحی سایت قرار می گیرد قطعا معیار های مختلفی برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی خواهید داشت ولی این موضوع را گوشه ی ذهن خود داشته باشید که می توانید به جای صرف هزینه های بالا برای طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی ، از سرویس های فروشگاه ساز استفاده کنید . سرویس های فروشگاه ساز ایرانی و خارجی زیادی وجود دارند که هرروز با استقبال بیشتری رو به رو می شوند چون نیازی به صرف ساعت ها زمان برای طراحی یک سایت یا فروشگاه از ابتدا را ندارند و هر کسی می تواند در کوتاهترین زمان و با هزینه ی کم یک سایت فروشگاهی داشته باشد .
می توانید از شرکت های طراحی سایت استعلام قیمت بگیرید تا تفاوت قیمت فروشگاه ساز و طراحی اختصاصی فروشگاه را مشاهده نمایید . علت اصلی تفاوت قیمت در این است که در طراحی اختصاصی همه ی مراحل ایده پردازی و کدنویسی توسط برنامه نویس های شرکت انجام می شود در حالیکه در فروشگاه ساز همه چیز برای شما آماده است و خودتان باید با کنار هم قرار دادن المان ها یک وب سایت بسازید . وقتی صحبت از ساخت سایت می شود بسیاری از افراد تصور می کنند که با کار سخت و پیچیده ای رو به رو هستند در حالیکه این طور نیست . با فروشگاه ساز ها می توانید خودتان به سادگی یک سایت فروشگاهی حرفه ای طراحی کنید. همانطور که گفتیم شرکت های مختلفی سرویس های فروشگاه ساز ارائه داده اند که اکثر آن ها مدت زمان محدودی را برای تست رایگان در نظر گرفته اند که این مهلت تست رایگان به شما در انتخاب بهترین سرویس فروشگاه ساز کمک می کند.


معیار انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

1- سادگی در استفاده : ساخت و ویرایش صفحات ، ورود اطلاعات و ورود محصولات باید به سادگی توسط خودتان قابل مدیریت و انجام باشد و نیاز به سطح دانش برنامه نویسی نداشته باشد . حتما قبل از ثبت سفارش طراحی سایت پنل ادمینی که در اختیار شما قرار می گیرد را بررسی نمایید و از سادگی کار با ان مطمئن شوید. در فروشگاه ساز هفت ستاره در کنار هر ماژول بخشی برای تنظیمات ، ویرایش و ورود اطلاعات قرار دارد که به سادگی می توانید آن ها را ویرایش کنید . در سایت فروشگاهی مدیریت سفارشات ، شیوه های ارسال ، پرداخت و گزارشات فروش بسیار مهم است که این موارد در پنل ادمین به راحتی قابل مدیریت خواهد بود .
 در طراحی سایت فروشگاهی با فروشگاه ساز هفت ستاره دست شما برای ایجاد تغییرات در ظاهر وب سایت با استفاده از ماژول های گرفیکی باز است و می توانید ظاهر سایت را با توجه به سلیقه ی خود شخصی سازی کنید. بهترین کار این است که از مدت زمان تست رایگان استفاده کنید و یک وب سایت تستی ایجاد نمایید و با بخش ها و قسمت های مختلف آن کار کنید و تلاش کنید تا فروشگاه مورد علاقتان را پیاده سازی نمایید .

2-نمونه کار ها : نمونه کار های یک شرکت گویای خلاقیت ، ابتکار و تخصص تیم آن شرکت می باشد. کیفیت پروژه های انجام شده و رضایت مشتری ها نشان دهنده ی مهارت و تسلط کافی تیم فنی است . برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی بررسی نمونه کار ها ضروری است. علاوه بر نسخه ی دسکتاپ نمونه کار ها را در گوشی تلفن همراه خود نیز مشاهده نمایید تا از پیاده سازی نسخه ی ریسپانسیو مطمئن شوید. از آنجایی که امروزه اکثر افراد با تلفن های هوشمند به وب گردی می پردازند پیاده سازی نسخه ی ریسپانسیو از الزامات طراحی سایت محسوب می شود و شرکت طراحی سایت موظف به ایجاد نسخه ی ریسپانسیو بدون دریافت هزینه ی جداگانه می باشد.
شرکت هفت ستاره با برند های عطاویچ ، نایب ، موسسه های وابسته به بانک ملی ، دانشگاه تهران و ... افتخار همکاری داشته است که تمامی آن ها در بخش نمونه کار ها قابل مشاهده هستند.

3-بررسی امکانات : زمانی که در اول راه هستید ممکن است نیازمندی های شما از سایت فروشگاهی فقط شامل امکانات پایه فروشگاه باشد . به تدریج و با گذشت زمان و بزرگ شدن فروشگاهتان نیاز به امکانات جدیدی پیدا می کنید. زمانی که با شرکتی قرار داد می بندید باید مطمئن باشید که آیا آن شرکت قادر به اضافه کردن امکانات جدید به پروژه ی شما هست یا خیر و در صورت اضافه شدن امکانات چه مبلغی باید بپردازید ؟ معمولا در طراحی اختصاصی باید بودجه ی زیادی کنار بگذارید . اگر یک فروشگاه حرفه ای با امکانات کامل نیاز دارید چیزی حدود 90 میلیون شامل هزینه می شود . این در صورتی است که در فروشگاه ساز ها امکانات هر پکیج شفاف و مشخص ذکر شده است . می توانید با کمترین سرمایه صاحب سایت فروشگاهی شوید و به مرور پکیج خود را ارتقاء دهید و از امکانات بیشتری استفاده کنید . در انتخاب فروشگاه ساز حتما به امکانات لیست شده در هر پکیج خوب دقت کنید . برای مشاهده ی امکانات و تعرفه های فروشگاه ساز هفت ستاره به صفحه تعرفه ها وارد شوید.
4-زیرساخت نرم افزاری قوی : شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی هسته ی نرم افزاری قوی و استفاده از تکنولوژی های روز است. زمانی که هسته ی نرم افزار یکپارچه باشد اضافه شدن امکانات جدید راحت تر صورت می گیرد. زیرساخت نرم افزاری سرعت لود صفحات و امنیت را نیز شامل می شود . اگر نمایش سایت فروشگاهی شما بیشتر از چند ثانیه طول بکشد ، کاربران صفحه ی سایت شما را می بندند و به سراغ رقیبانتان می روند . همچنین اگر سایت شما امنیت لازم را نداشته باشد ممکن است با چند حمله به سرور اطلاعات سایت شما در احتیار افراد دیگر قرار بگیرد.  زیرساخت پلتفرم هفت ستاره توسط برنامه نویس های این شرکت ایجاد شده است و در پیاده سازی ان از تکنولوژی های روز استفاده شده است و پیوسته در حال آپدیت و ارتقاء می باشد که این آپدیت ها به صورت کاملا رایگان برای مشتری ها اعمال می شود . همچنین به دلیل تکنولوژی های استفاده شده در نرم افزار ،سرعت لود وب سایت و تعویض صفحات بسیار بالا است علاوه بر آن هفت ستاره دارای سرور اختصاصی می باشد و تیم فنی به صورت 24 ساعته در حال پشتیبانی از سرور هستند تا شما نگران امنیت دیتای وب سایت خود نباشید .راه اندازی سایت فروشگاهی از طریق پلتفرم هفت ستاره

پلتفرم هفت ستاره یک پلتفرم سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین است که می توانید با هزینه ی کم به امکانات گسترده ای دستیابی داشته باشید . برای استفاده از فروشگاه ساز کافی است که به صفحه ی سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین وارد شوید و با یکی از قالب ها ثبت نام کنید تا دسترسی فول امکانات به مدت هفت روز برای شما باز شود . هفت ستاره به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از ماژول های گرافیکی متنوع خودتان یک سایت فروشگاهی طراحی کنید . همچنین تعدادی ویدئو های آموزشی تهیه شده است که با مشاهده ی آن ها تسلط کامل تری به بخش های مختلف فروشگاه ساز پیدا می کنید. پیشنهاد میکنیم به جای صرف بودجه ی زیاد برای طراحی اختصاصی با 7 روز تست رایگان شروع کنید و بودجه ی خود را برای تبلیغات و افزایش فروش صرف نمایید به دلیل اینکه راه اندازی وب سایت فروشگاهی تازه اول ماجراست و برای دیده شدن توسط کاربران و رسیدن به فروش و افزایش درآمد نیازمند صرف بودجه خواهید بود.


مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

1400/07/29 در ساعت 11:41:52

آمارها نشان می دهد که درصد زیادی از مردم، خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام میدهند. اکثر فروشندگان، برای اینکه از بازار رقابت عقب نمانند و مشتریانشان را از دست ندهند، به فکر فروش آنلاین محصولات خود افتاده اند.

مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

1400/08/30 در ساعت 12:55:18

طراحی سایت حرفه ای در کمترین زمان ممکن| نکات مهمی که قبل از سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید.

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

سایت ساز ارزان

1400/08/27 در ساعت 11:55:51

اگر می خواهید با کمترین هزینه، یک سایت حرفه ای داشته باشید، سایت ساز ارزان هفت ستاره گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود.

سایت ساز ارزان

فروشگاه ساز ارزان

1400/08/23 در ساعت 16:34:10

همین امروز می توانید سایت فروشگاهی خود را با قیمتی ارزان را ه اندازی کنید. فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره را هفت روز به صورت رایگان تست کنید.

فروشگاه ساز ارزان

افزایش فروش فروشگاه اینترنتی (راه های افزایش فروش اینترنتی)

1400/08/23 در ساعت 14:10:16

اولین دغدغه و خواسته ی هر فروشگاه آنلاینی هست ما ایده های زیادی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی شما داریم

افزایش فروش فروشگاه اینترنتی (راه های افزایش فروش اینترنتی)

ایجاد سایت فروش

1400/07/24 در ساعت 13:21:41

ایجاد و راه اندازی یک وبسایت برای هر شغلی ضروری است. به ویژه در دنیایی که همه چیز در حال دیجیتالی شدن است.

ایجاد سایت فروش
نظر جدید
0%