آبا شما هم با طراحی سایت رستوران قصد رونق کسب و کار خود را دارید؟

1397/06/17 @Html.GetTextMultiLan(1239) 10:41:59

هدف حرفه‌ای از هر طراحی سایت رستوران  این است که با کمترین هزینه و یا هزینه‌ای مقرون به صرفه به تعداد زیادی از مخاطب دسترسی پیدا کنید

آبا شما هم با طراحی سایت رستوران قصد رونق کسب و کار خود را دارید؟

در طراحی سایت های رستوران چه ویژگی هایی مهم است؟

آبا شما هم با طراحی سایت رستوران قصد رونق کسب و کار خود را دارید؟

در ابتدا هدف را از طراحی سایت رستوران مشخص نمایید:

اهداف اصلی طراحی سایت رستوران:

هدف حرفه‌ای از هر طراحی سایت رستوران  این است که با کمترین هزینه و یا هزینه‌ای مقرون به صرفه به تعداد زیادی از مخاطب دسترسی پیدا کنید که راه را برای پیدا کردن مشتری جدید برای شرکت شما هموار کند. البته ریسک این موضوع همیشه پا برجاست. اگرتبلیغات شما به نحو خوبی انجام شود، یک قدم موفقیت آمیز برای شرکت شماست. و در غیر این صورت پولی است که دور ریخته شده است.

طراحی سایت رستوران ها و فست فود ها می تواند در دو حالت اجرا گردد :

حالت اول : معرفی رستوران

اصلاً مهم نیست که رستوران شما به چه میزان خدمات و یا محصولات خوبی ارانه می‌دهد اگر نتوانید درست خود را معرفی کنید با هدف فروش خود فاصله بسیار زیادی خواهید دچیز پیچیده نخواهید داشت.

 

پیشنهاد ما به شما برای صرف هزینه کمتر استفاده از قالب های پیش ساخته ما است که علاوه بر تحویل فوری هزینه بسیار کمی در طراحی سایت رستوران برای شما خواهد داشت

در معرفی خود از تاریخچه و اهدافتان مطالبی ارائه دهید که خواننده بطور کامل موضوع را دریافت و به شما اعتماد کند. استفاده از تصاویر و فیلم های داخل رستوران و نحوه پخت غذا ها نیز در معرفی مجموعه شما بسیار تاثیر گذار باشد.

 

حات دوم :  فروش آنلابن

پیشرفت تکنولوژی و بحث داغ سفارش های آنلاین و جذب مشتری از طریق اینترنت در زمینه رستورانی ،مدیران را وادار به طراحی سایت رستوران و طراحی اپلیکیشن سفارش غذا کرده است ،برای طراحی سایت رستوران  و سفارش آنلاین کارآمد نکات بسیار زیادی را باید در نظر داشت :

  • چه چیزی می خواهید به فروش برسانید.
  • مجوز های لازم برای راه اندازی طراحی سایت رستوران آنلاین را دارید.
  • توانایی ارسال به نقاط مختلف را دارید
  • آیا می توانید شعبات دیگری تاسیس کنید 
  • ..............

 

برای طراحی سایت رستوران و داشتن سفارش آنلاین پیشتهاد شرکت طراحی سایت هفت ستاره به شما دیدن نمونه کارها ...(اینجا را کلیک کنید) است و در زمینه رستورانی افتخار همکاری با برند های بزرگی را داشته ایم. البته داشتن طرح اختصاصی می تواند شما را از رقبا متمایز کند 

5 نکته در طراحی سایت رستوران موفق:

1) شناسایی مشتریان :

در طراحی فروشگاه آنلاین رستوران مهمترین موضوع مشتریانی هستند که به شما مراجعه میکنند پس مکان جغرافیایی شما اگر در نزدیکی مرکز تجاری است نسبت به رستورانی که در نزدیکی دانشکاه می باشد نیاز به محیط رسمی تر دارد .

در نتیجه گروه سنی در طراحی سایت رستوران و طراحی اپلیکیشن سفارش غذا را مورد توجه قرار دهید و پس از آن بر اساس همین موضوع به طراحی سایت از نظر ظاهر بپردازید.

2) طراحی سایت رستوران ساده :

این را در نظر داشته باشید فردی که به دنبال سفارش آنلاین غذا باشد برایش دسترسی آسان به منو ، سفارش و پرداخت سریع مهمترین مسئله می باشد ، سعی کنید در طراحی سایت رستوران صفحات اضافه را به حداقل برسانید و همه چیز را به راحتی در اختیار مشتریان قرار دهید .

3) رنگ گرافیگ در طراحی سایت رستوران :

سعی کنید از رنگ هایی استفاده کنید حس اعتماد و اشتیاق را در مشریان بر انگیخته کند ، انتخاب رنگ های قهوه ای، قرمز، مشکی و سفید می تواند تاثیر به سزایی در جذب مشتری گردد .

4) استفاده از عکس های مناسب :

علاوه بر عکاسی صنعنی از غذاها ، گذ اشتن عکس از محیط و دکوراسیون رستوران با پس زمینه بزرگ در طراحی سایت رستورانی توجه مشتریان را جلب و همچنین مشوق خوبی برای جذب حضوری مشتریان می گردد.

5) صفحه درباره ما متفاوت :

این صفحه می تواند شامل رزومه و عکس کارکنان ، سرآشپز و حتی تاریخچه ای از فعالیت و اهداف شما را در برگیرد این امر موجب صمیمیت بین شما و مشتریان می گردد در واقع سعی کنید طراحی و اطلاعاتی که در این صفحه قرار می دهید شما را از دیگر رقبا متمایز کند و کاملا برای مشتریان جذاب باشد این موضوع در طراحی سایت رستوران خلاقیت شما را هدف قرار میدهد.

کلام آخر :

با رعایت نکات ذکر شده قطعا طراحی سایت رستوران شما موفق خواهد بود ولی استفاده از شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری اخبار و اطلاعات رستوران با افراد علاوه بر گسترش مشتریان حس صمیمیت را در مشتری ایجاد خواهد کرد.

شاید در طراحی سایت رستوران خود نکات ریز و قابل توجهی در ذهن شما باشد که بازدهی ما را افزایش خواهد داد، شرکت طراحی سایت هفت ستاره از ایده های جدید شما استقبال خواهد کرد و برای اعتبار مجموعه شما و خود تلاش خود را هر چه بیشتر افزایش خواهد داد.

 

 

۱۰ مرحله حیاتی در تاسیس یک فروشگاه آنلاین حرفه ای

1397/06/15 @Html.GetTextMultiLan(1239) 17:19:55

اکثر مردم فکر می کنند داشتن یک فروشگاه اینترنتی تنها در طراحی فروشگاه است. اما این تفکر غلط است و باید بدانید که شما تنها دفتر خود را اینترنتی کرده اید و باید ساختار کسب و کار خود را نیز مورد توجه قرار دهید.

۱۰ مرحله حیاتی در تاسیس یک فروشگاه آنلاین حرفه ای

هزینه های پنهان سایت های وردپرس و جوملا

1397/04/25 @Html.GetTextMultiLan(1239) 15:14:31

وردپرس یا جوملا تنها یک مزیت دارد و آن هزینه اولیه پایین آنهاست معولا این وب سایت ها در دراز مدت هزینه بیشتری نسبت به سایت های اختصاصی خواهند داشت.

هزینه های پنهان سایت های وردپرس و جوملا
:
0%