0
منو دسترسی
طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو:

در صنعت خودرو، نام تجاری شرکت که  مهمترین دارایی آن است و نوعی تضمین کیفیت محسوب میگردد. کارخانه های خودرو با نام تجاری قوی می توانند به راحتی مشتری های جدید را اضافه کنند و مشتریان وفادار را نگه دارند. بهترین تولید کنندگان خودرو در سراسر جهان به دنبال روش های پایدارتر و نوآورانه در زمینه جذب مشتری هستند . یکی از روش ها امروزه طراحی سایت خودرو یا همان طراحی سایت ماشین است، جای تعجب نیست که برای هر خودروی جدید، یک طراحی سایت خودرو منحصر به فرد ایجاد شود.

طراحی سایت خودرو ، ساده تر از آن چیزی است که شما فکر میکنید. شما مجبور نیستید پول زیادی را برای استخدام فرد یا یک تیم انجام دهید. اطلاعات کامل بر روی سایت از قبل تایین شده است، شما فقط نیاز به انجام برخی از ویرایش ها یا اضافه کردن محصول را دارید.

طراحی سایت خودرو معمولا مخاطبان خاصی را هدف قرار می دهد، بنابراین طراحی، سبک و محتوا آن روی انتظارات بازدیدکنندگان متمرکز خواهد شد. به جای رفتن به نمایشگاه های خودرو یا اتومبیل یا نمایندگی فروش خودرو، کجا می توانید خودروهای جدید را ببینید؟ با طراحی سایت خودرو شما می توانید  از روی مبل و در خانه با  چند کلیک  تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید پیدا کنید.

انواع طراحی ها در طراحی سایت خودرو : 

 1. طراحی سایت خرید و فروش و پیش فروش ماشین به صورت اینترنتی 

 2. طراحی سایت نمایشگاه خودرو

 3. طراحی سایت فروش لوازم خودرو

 4. طراحی سایت معرفی و قیمت خودرو

طراحان و مهندسان فن آوری، طراح سایت و نمایندگی های خودرو دقیقا همان چیزی را که مشتریان خود می خواهند را می دانند. در واقع آنها به دنبال راهی هستند که مشتریان وفادار را طولانی مدت به همراه داشته باشند پس علاوه بر متنوع بودن محصول طراحی سایت خودرو نیز باید از نظر طراحی مواردی را رعایت کند از جمله:

ریسپانسیو بودن سایت:

بدلیل اینکه گوشی های موبایل بیشتر مورد استفاده افراد است طراحی سایت خودرو نیز باید نسخه موبایل را پشتیبانی کند.

طراحی زیبا و متناسب با نوع خدمات شما:

در طراحی سایت خودرو از رنگ ها وطرح های ساده استفاده کنید سعی طرحی که انتخاب میکنید خیلی شلوغ نباشد و مشتریان به راحتی به مطالب مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند، هم چنین تصاویر با کیفیت مهمترین رکن در جلب توجه مشتریان است.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده در طراحی سایت خودرو میتوانید بخشی را به آموزش فنی مباحث خودرو اختصاص دهید تا علاوه بر آموزش اعتماد مشتریان را نیز جلب کرده باشید.

طراحی سایت خودرو و امکانات :

 • ماژول دسته بندی خودرو ها بر اساس معیارهایی مانند شرکت سازنده، قیمت و…

 • قسمتی تحت عنوان معرفی خودرو ها و نمایش کامل اطلاعات فنی آن ها

 • گالری تصاویر خودرو ها و شمای داخلی و خارجی آن ها

 • دارا بودن فروشگاه اینترنتی با قابلیت پرداخت آنلاین و سفارش و دریافتی پستی محصول (فروش قطعات)

 • ماژول ثبت نام و پیش فروش خودرو در طراحی سایت خودرو

 • ماژول نظرسنجی و بحث پیرامون مدل های مختلف خودرو ها

 • بخشی جهت بیان آخرین اخبار و اطلاعیه ها در خصوص خودرو ها

 • بخشی جهت ارائه مقالات آموزشی جهت آشنایی بیشتر با مباحث فنی خودرو

 • بخشی جهت ارائه و بروزرسانی روزانه قیمت های خودرو

 • ماژول تجربه سه بعدی و مجازی نشستن داخل خودرو

 • ماژول مقایسه خودرو ها با یکدیگر در طراحی سایت خودرو

 • ماژول معرفی نمایندگی های موجود در شهرهای مختلف و نمایش موقعیت آن ها بر روی نقشه

 • ماژول پشتیبانی و ارتباط مشتریان با شما

نمونه کارهای طراحی سایت خودرو:

شرکت طراحی سایت هفت ستاره در این زمینه نیز سایت هایی طراحی کرده که از نظر سرعت و امنیت و حتی سئو در بالاترین رتبه ممکن قرار دارد .اگر شما فعالیتی در زمینه خرید ، فروش ، اجاره و یا حتی پیش فروش خودرو فعالیت میکنید ساده ترین راه ممکن برایتان طراحی سایت خودرو می باشد با کمترین هزینه فروش محصول را افزایش دهید و مشتریان را از تمامی نقاط جذب کنید همچنین ميتوانيد نيازهايتان را برای سایت خودرو به ما ارائه دهید  تا ما براي شما يك سايت حرفه اي خودرو طراحي نماييم. علاوه بر مختصر اطلاعاتي كه درباره بخش هاي يك سايت خودرو گفته شد، بخشهاي مورد نظر شما را هم به سايتتان اضافه خواهیم کرد.

در حال حاضر ممکن است بخواهید طراحی سایت خودرو سریع را انجام دهید می توانید از قالب های پیش ساخته ما با کیفیت عالی استفاده کنید و یا یک سایت کاملا سفارشی با طرح شما برایتان ایجاد کنیم پس اقدام به خرید یا سفارش نمایید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، ما بصورت رایگان در زمینه طراحی سایت خودرو به شما مشاوره خواهیم داد با ما تماس بگیرید.

 

0%