ساخت سایت فروشگاهی ارزان

1400/07/20 در ساعت 15:00:00

در سال های اخیر با شیوع کووید 19 بسیاری از سازمان ها به این فکر افتادند تا با آنلاین کردن کسب و کار خود به ارتباط با مشتری هایشان ، فروش و درآمد خود ادامه دهند ...

ساخت سایت فروشگاهی ارزان

ساخت سایت فروشگاهی ارزان چیست؟

در سال های اخیر با شیوع کووید 19 بسیاری از سازمان ها به این فکر افتادند تا با آنلاین کردن کسب و کار خود به ارتباط با مشتری هایشان ، فروش و درآمد خود  ادامه دهند . تا قبل از کرونا انجام بسیاری از کار ها به صورت آنلاین دور از ذهن بود ولی این روز ها بسیاری از افراد ترجیح می دهند در خانه بمانند و خرید های خود را درب منزل تحویل بگیرند . 

اگر به دنبال این هستید که وارد دنیای اینترنت شوید و از طریق سایت فروشگاهی درآمد کسب کنید هفت ستاره برای انواع کسب و کار ها مخصوصا فروشگاه و رستوران ها راهکار جذابی در نظر گرفته است . ما مشتری های زیادی را می شناسیم که به دلیل نگرانی از هزینه های بالای طراحی سایت فروشگاهی در آنلاین کردن کسب و کار خود مردد بودند و این کار را به تاخیر می انداختند ولی در حال حاضر صاحب فروشگاه آنلاین هستند و با پشتیبانی قوی ، احترام به مشتری و ارائه کالا های باکیفیت به دنبال افزایش مشتری های خود هستند . در مقاله ی سرمایه لازم برای راه اندازی فروشگاه آنلاین مفصل به این موضوع پرداخته شده است . پیشنهاد ما به شما ساخت سایت فروشگاهی ارزان است .
اگر کمی مطالعه و تحقیق کرده باشید حتما در این میان ساخت سایت رایگان هم شنیده اید . اگر به فکر ساخت سایت رایگان هستید باید به فکر هزینه های بعدی آن هم باشید در این باره در مقاله ی ساخت سایت رایگان کامل صحبت کرده ایم اگر هنوز این مقاله را مطالعه نکرده اید پیشنهاد می کنیم حتما آن را بخوانید تا در مواجه با چنین شعار هایی اطلاعات کافی داشته باشید . 

تکنولوژی روز به روز در حال توسعه است و هر روز شاهد فناوری های نوین در زمینه های مختلف هستیم . طراحی سایت هم مسیرطولانی را طی کرده و در حال حاضر به نقطه ای رسیده است که با استفاده از نرم افزار های ساز و فروشگاه ساز بدون نیاز به دانش کد نویسی هر کسی به راحتی می تواند وب سایت خودش را راه اندازی کند. نرم افزار فروشگاه ساز هفت ستاره حاصل تلاش و تجربه چندین ساله این شرکت در زمینه ی طراحی سایت فروشگاهی است .در این رابطه پیشنهاد می کنیم نمونه کار های ما را مشاهده نمایید . 

ساخت سایت فروشگاهی ارزان

مزایای ساخت سایت فروشگاهی ارزان 

اول از همه بگذارید توضیح دهیم که منظورمان از ساخت سایت فروشگاهی ارزان چیست ! از آنجایی که هفت ستاره افتخار کار با برند های بزرگ را داشته است نیازمندی ها و دغدغه های شما را به عنوان مدیر یک سایت فروشگاهی به خوبی می داند به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا تمامی امکانات ، ویژگی ها و قابلیت های یک وب سایت فروشگاهی را بر روی یک پلتفرم به صورت یکجا و یکپارچه قرار دهیم . این کار هم به نفع شما و هم به نفع شرکت ما خواهد بود به دو دلیل :
1-دیگر نیازی نیست در ابتدای راه هزینه های زیادی را بپردازید . در سال های گذشته هزینه ی طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی از 8 میلیون تومان شروع میشد و با توجه به نیازمندی های پروژه تا 100 میلیون تومان متغییر بود ولی در حال حاضر از آنجایی که تمامی امکانات روی یک پلتفرم است شما می توانید به صورت سرویسی از خدمات و امکانات ما استفاده کنید و با کمترین هزینه صاحب فروشگاهی شوید که هر روز در حال آپدیت است و امکانات جدید به آن اضافه می شود .تمامی امکانات به صورت کاملا رایگان به پلتفرم و برای تمامی پروژه ها اضافه می شود و برای امکانات جدید هزینه ی مجزا از شما دریافت نمی گردد . 
 هزینه ی پکیج فروشگاهی پایه سالانه 1450000 تومان است . یعنی شما با این مبلغ می توانید صاحب فروشگاه شوید .

تعرفه های ساخت سایت فروشگاهی ارزان
2- از آنجایی که مراحل ایده پردازی ، طراحی و برنامه نویسی اختصاصی حذف می شوند هزینه های ما نیز به شدت کاهش می یابند و زمان تیم فنی به توسعه ی پلتفرم اختصاص می یابد .

ساخت سایت فروشگاهیبرای ساخت سایت فروشگاهی از کجا شرع کنیم

برای ساخت سایت فروشگاهی به صفحه ی سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین وارد شوید . در این صفحه تعدادی قالب برای شما آماده شده است . 
نه اشتباه نکنید ما قالب محور نیستیم . در واقع یکی از وجه تمایز های هفت ستاره این است که با انتخاب یک قالب به آن محدود نخواهید بود و تمامی قسمت های قالب از هدر تا فوتر آن توسط خودتان قابل ویرایش خواهد بود . به محض انتخاب یک قالب و ثبت نام با شماره موبایل خود پروژه ی شما در چند دقیقه ساخته می شود در این حالت برای شما با آن شماره موبایل دسترسی ادمین باز خواهد شد . زمانی که با دسترسی ادمین وارد می شوید به لیست تمامی ماژول های گرافیکی و ابزار های مدیریت دسترسی خواهید داشت که می توانید ظاهر سایت را کاملا تغییر دهید و یک قالب با ظاهر گرافیکی کاملا متفاوت ایجاد نمایید .
از زمانی که ثبت نام می کنید به مدت 7 روز امکان تست رایگان برای شما فعال می شود که می توانید تمامی بخش های فروشگاه ساز و امکانات را مشاهده و تست نمایید و بعد از 7 روز در صورت تایید می توانید پکیج مورد نظر خود را خریداری نمایید .

ساخت سایت فروشگاهی ارزان و افزایش فروشیک تفکر غلط در ساخت سایت فروشگاهی ارزان

شاید به این فکر کنید که فروشگاه های آنلاین زیادی هستند که قبل از شما فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده اند و با وجود آن ها شما دیگر نمی توانید سهمی از بازار داشته باشید و دیده شوید . ما نمی خواهیم به شما شعار دهیم که بعد از راه اندازی فروشگاه آنلاین یک شبه می توانید فروش داشته باشید و پول پارو کنید ولی به شما این اطمینان را می دهیم که اگر نکات استاندارد در طراحی سایت فروشگاهی را رعایت کنید و کمی مشتری مداری بلد باشید می توانید از طریق سایت فروش داشته باشید . در مقاله ی نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی به این موارد اشاره شده است . تمامی نکات توضیح داده شده در این مقاله باید در کنار هم و باهم رعایت شوند تا برای کاربر شما تاثیر داشته باشد . بعد از رعایت نکات ذکر شده باید از مشتری های فعلی شروع کنید و به آنها خدمات خوب ارائه دهید . اگر مشتری ها از شما راضی باشند خودشان بهترین تبلیغ هستند و برای شما مشتری می آورند . همچنین می توانید از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات استفاده کنید تا توسط افراد بیشتری شناخته شوید . تا جایی که می توانید برای تبلیغات بودجه بگذارید . حتی می توانید از تبلیغات کلیکی گوگل برای کسب جایگاه بر روی کلمات کلیدی استفاده کنید .
پیدا کردن کلمات کلیدی باید هوشمندانه انجام شود . اگر نیاز به مطالعه ی بیشتر دارید مقاله ی کلمات کلیدی در گوگل به شما کمک می کند . کم کم می توانید با راه اندازی یک وبلاگ و کار روی سئو و کلمات کلیدی مورد نظر خود جایگاه بهتری به دست آورید . در این مرحله است که می توانید به آرامش برسید و در حالیکه پایتان را روی هم انداخته اید به اس ام اس های واریزی لبخند بزنید . 


نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

1400/07/18 در ساعت 14:29:21

همانطور که میدانید بازار فروشگاه های اینترنتی در روز های اخیر با شیوع کرونا بسیار داغ تر از گذشته شده است ...

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

سرمایه لازم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

1400/07/12 در ساعت 15:17:00

در این روز های اخیر با شیوع ویروس کووید19 بسیاری از مردم ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهند ....

سرمایه لازم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان

1400/07/11 در ساعت 14:47:00

گرایش مصرف کنندگان به خرید آنلاین ، باعث شده تمامی کسب و کارها، برای فروش بیشتر محصولات خود، به راه اندازی کسب و کار آنلاین فکر کنند.

طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان

نکاتی که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس موفق باید بدانید

1400/06/31 در ساعت 15:03:00

راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس محدود به خرید دامنه و یک قالب سایت نیست. این تازه اول ماجرا است...

نکاتی که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس موفق باید بدانید

چگونه با راه اندازی فروشگاه اینترنتی درآمد کسب کنیم ؟

1400/06/27 در ساعت 15:26:00

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

چگونه با راه اندازی فروشگاه اینترنتی درآمد کسب کنیم ؟

فروشگاه ساز چیست؟

1398/11/13 در ساعت 12:10:00

با امکانات کامل و پلتفرم پیشرفته فروشگاه ساز پلتفرم 7 فروشگاه های اینترنتی حرفه ای بسازید .

فروشگاه ساز چیست؟
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%