قیمت طراحی سایت

1400/09/23 در ساعت 16:14:00

هزینه طراحی سایت های مختلف (فروشگاه اینترنتی و شرکتی) در شرکت های مختلف متفاوت است اما چیزی که ما قصد داریم بیان کنیم محدوده قیمت های "میانگین" طراحی وب سایت در تهران است که توسط شرکت های نرم افزاری یا طراحی سایت مختلف اعلام می شود.

قیمت طراحی سایت

آیا به دنبال ساخت وب سایت برای کسب و کار خود هستید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ درهمین ابتدا بگذارید بگوییم که اگر به دنبال طراحی سایت رایگان هستید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ی داستان سایت رایگان چیست را مطالعه کنید چون کمک زیای به شما خواهد کرد. این نکته را در نظر داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای به هیچ وجه رایگان نیست! زیرا افراد حرفه ای، طراحان و برنامه نویسان با تجربه و با سطح دانش بالا، که سالیان زیادی به مطالعه و آموزش پرداخته اند،‌ اصلا رایگان نیستند.
اگر قصد راه اندازی وب سایت با سیستم های مدیریت محتوای رایگان مانند وردپرس را دارید پیشنهاد می کنیم مقاله ی هزینه های پنهان سایت های وردپرس و جوملا را مطالعه کنید. در این مقاله کامل به برسی سایت های وردپرسی پرداخته شده است و پرونده ی آن ها را یکبار برای همیشه بسته ایم.
اگر بودجه ی زیادی دارید و به دنبال طراحی سایت اختصاصی هستید ما پیشنهاد بهتری برایتان داریم.

 اگر برای طراحی سایت خود، گشتی در گوگل بزنید و شرکت های مختلف طراحی سایت را برسی کنید، می بینید که هر شرکتی، قوانین و تعرفه های مخصوص به خود را دارد. تعرفه طراحی سایت در بعضی از شرکت ها بالا و در بعضی از آنها بسیار پایین است. همین تفاوت قیمت ممکن است باعث سردرگمی شما شده باشد و سوالات زیادی را در ذهن شما ایجاد کرده باشد. تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات احتمالی که در ذهنتان ایجاد شده را پیدا کنید.چرا قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است؟قیمت طراحی سایت

هر شرکتی برای ساخت سایت، از زبان برنامه نویسی و تکنولوژی های متفاوتی ممکن است استفاده کند. اینکه سایت شما با چه زبان برنامه نوسی نوشته شده باشد، مهم نیست چون زبان های برنامه نویسی، تنها ابزار هستند. مهم نحوه ی استفاده از این ابزارها است که در نهایت بتواند خروجی یک سایت حرفه ای و پرسرعت را برای شما داشته باشد. 
گاهی دلیل بالا بودن هزینه ی طراحی سایت در برخی از شرکت ها، ضعف زیرساخت نرم افزاری آنها است. اگر شرکتی زیرساخت نرم افزاری قوی نداشته باشد، برای انجام هر پروژه مجبور است تمامی قسمت های سایت را از ابتدا برنامه نویسی کند و برای کنترل هر قسمت از سایت، به صورت مجزا صفحه ادمین درست کند. طراحی سایت شما در اینگونه شرکت ها، هزینه ی زیادی را برای شما و آن شرکت خواهد داشت چون گاهی ممکن است انجام یک پروژه ی طراحی سایت، دو تا سه ماه برای آن شرکت زمان ببرد و چون آن شرکت برای طراحی سایت شما مجبور است تعداد زیادی نیروی متخصص را به کار گیرد، هزینه های تمام شده برای شما افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه بر هزینه ی اولیه ی بالا، هزینه ی نگهداری و تغییرات سایت شما در اینگونه شرکت ها نیز بسیار بالاست و شما مجبور هستید سالیانه مبلغ زیادی را بابت پشتیبانی سایت خود نیز پرداخت کنید.


چه راه حل هایی برای کاهش قیمت طراحی سایت به وجود آمدند؟

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن نرم افزار های سایت ساز، هزینه های طراحی سایت، دیگر مثل گذشته بالا نیست. دلیل کاهش قیمت طراحی سایت با استفاده از سایت سازها، کاهش وابستگی شما به نیروهای متخصص، جهت طراحی سایتتان است. در واقع با استفاده از سایت سازها شما می توانید بدون نیاز به دانش فنی و نیروی متخصص، سایت خود را به سرعت و در کمترین زمان ممکن طراحی کنید. و تجربه ی یک طراحی سایت ارزان و باکیفیت را داشته باشید.


چه عواملی در تعیین قیمت طراحی سایت موثر هستند ؟  قیمت طراحی سایت

قیمت تمام شده طراحی سایت شما، تا حدود زیادی بستگی به امکانات سایت شما خواهد داشت. به عنوان مثال اگر سایت شما یک سایت شرکتی ساده باشد و فروشگاه آنلاین نداشته باشد، قطعا هزینه ی آن پایین تر خواهد بود. پس نخستین گام برای فهمیدن هزینه ی طراحی سایت  شما این است که در ابتدا امکانات مورد نیازتان را تعیین کنید.
ممکن است در ابتدای کار، شما نیازهایتان را به درستی نتوانید تشخیص دهید. به همین منظور ما امکان هفت روز تست رایگان را برای شما گذاشته ایم. شما در این هفت روز می توانید سایت شرکتی و یا فروشگاهی خود را راه اندازی کنید. این هفت روز تست رایگان، علاوه بر اینکه به شما، کمک می کند که نیازمندی های خود از سایت را به درستی شناسایی کنید، در تحلیل کیفیت نرم افزارسایت ساز نیز به شما کمک زیادی خواهد کرد. بعد از هفت روز تست رایگان، اگر از کیفیت نرم افزار رضایت کامل را داشتید، می توانید با توجه به نیازمندی هایتان، یکی از پکیچ ها را به صورت سالیانه و یا ماهیانه تمدید کنید. مشاهده امکانات و تعرفه ها
بسیاری از شرکت های نوپا و تازه تاسیس، برای پرداخت هزینه ی طراحی سایت، دغدغه ی مالی دارند. ما برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و نوپا،  امکان طراحی سایت اقساطی را نیز برای شما فراهم کرده ایم. در واقع شما می توانید به جای پرداخت سالیانه ی سایت، هزینه ی آن را ماهیانه پرداخت کنید. 
با این پیشنهاد ویژه، دیگر بهانه ای برای به تعویق انداختن طراحی سایتتان نخواهید داشت. همین الان هفت روز تست رایگان را شروع کنید.  


آیا با طراحی سایت با سایت ساز هفت ستاره، محدودیت طراحی خواهم داشت :    

بسیاری از افراد تصور می کنند، پایین بودن قیمت طراحی سایت، باعث محدودیت و عدم امکان تغییرات در سایت آنها خواهد شد. درست است که بعضی از سایت سازها که در شرکت های مختلف استفاده می شوند و به صورت قالب محور هستند، ممکن است محدودیت هایی برای شما داشته باشد. اما سایت ساز هفت ستاره قالب محور نیست بلکه به صورت ماژولار طراحی شده است. برای راحتی کار شما، ما چینش های متفاوتی از ماژول های را به صورت قالب برای شما از قبل آماده کرده ایم. اما در صورتی که  بخش هایی از قالب انتخابی مورد تایید شما نیست، نیازی به تغییر قالب ندارید کافی است آن قسمت قالب را حذف کنید و یک ماژول دیگر متناسب با محتوای خود، جایگزین کنید.
ما تمام امکانات(امکانات سایت شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، رستورانی و ...) و گرافیک های متنوع برای تمامی سلیقه ها را بر روی پلتفرم سایت ساز و فروشگاه ساز هفت ستاره قرار داده ایم تا هر کسی بتواند با توجه به سلیقه و نیازمندی های خود با حداقل هزینه، صاحب وب سایت شود . گرافیک های در نظر گرفته شده آنقدر متنوع هستند که تمام سلیقه ها را پوشش میدهد و به راحتی خودتان می توانید با کنار هم چیدن ماژول های گرافیکی یک وب سایت حرفه ای طراحی کنید. تا شروع نکنید باورتان نمی شود که ساخت سایت با سایت ساز چقدر راحت است. بیش از 200 ماژول در گرافیک های مختلف برای شما آماده شده است همچنین تمامی امکانات مانند مدیریت صفحات، مدیریت باشگاه مشتریان و فروشگاه آنلاین، مدیریت پیام ها و سئو در اختیارتان خواهد بود. می توانید با 7روز تست رایگان شروع کنید در این 7روز به صورت نامحدود به همه ی امکانات دسترسی خواهید داشت و تمام قسمت ها قابل مشاهده و تست هستند. برای مشاهده ی قیمت طراحی سایت با سایت ساز و فروشگاه ساز می توانید  صفحه ی تعرفه ها را مطالعه کنید.


علت تفاوت قیمت طراحی سایت بین طراحی سایت اختصاصی و سایت ساز  

همانطور که در بالاتر هم توضیح داده شد طراحی سایت اختصاصی، پروسه ی طولانی دارد. از برگزاری جلسات و شناسایی نیازمندی ها ، تا ایده پردازی و طراحی و برنامه نویسی امکانات و نیازمندی ها. طراحی سایت اختصاصی بسته به میزان سختی پروژه 1 تا 3 ماه زمان می برد و با توجه به نوع وب سایت و امکانات هزینه های متفاوتی را شامل می شود. 
اما در سایت ساز به دلیل اینکه شما از یک سرویس استفاده می کنید و تمامی امکانات و گرافیک ها بر روی یک پلتفرم برای همه ی افراد در دسترس هستند، هزینه ی کمتری می پردازید. برای شروع می توانید یکی از قالب هایی که در صفحه ی سایت ساز و فروشگاه آنلاین ایجاد شده است را انتخاب کنید تا لیست کامل ماژول ها و امکانات را مشاهده نمایید.

بعد از طراحی سایتتان، بهینه سازی موتورهای جستجو را فراموش نکنید

برای فروش حضوری محصولات، اجاره یک مغازه، اولین گام است. برای افزایش مشتری و دیده شدن، قطعا شما باید هزینه هایی برای تبلیغات و دیده شدن داشته باشید. برای فروش آنلاین هم  باید بر اساس همین قاعده حرکت کنید. هزینه های شما برای دیده شدن در دنیای آنلاین، محدود به هزینه ی طراحی سایت نخواهد بود.
بعضی از افراد تصور می کنند با طراحی سایت دیگر همه چیز تمام می شود و از این به بعد مشتری ها می توانند با جستجو در گوگل ان ها را پیدا کنند در صورتی که این طور نیست. فقط با ایجاد وب سایت نمی توانید انتظار داشته باشید که سایت شما روی کلمات پر رقابت در صفحه ی اول گوگل نمایش داده شود. طراحی سایت و سئو دو مقوله ی جدا هستند. برای اینکه در نتایج گوگل ظاهر شوید نیاز دارید تا سئو بلد باشید. در ابتدا نیاز دارید تا کلمات کلیدی مرتبط با حوزه ی کاری و کلمات کلیدی هدف را شناسایی کنید و متناسب با آن ها تولید محتوای سئو شده انجام دهید . اگر با نحوه ی پیدا کردن کلمات کلیدی آشنا نیستید در مقاله ی چگونه کلمات کلیدی در گوگل را پیدا کنیم به 3 روش متداول اشاره شده است. در کنار تولید محتوا نیاز دارید تا با چند ابزار تحلیل هم آشنا باشید تا وضعیت سئو ی سایت را بررسی کنید مانند گوگل آنالیتیکس ، گوگل سرچ کنسول ، گوگل تگ منیجر و ... اگر خودتان زمان این کار را ندارید باید از یک سئوکار کمک بخواهید که آن هم شامل هزینه ی مجزا خواهد بود.


قیمت سایت شرکتی

1400/10/27 در ساعت 15:34:04

چرا قیمت سایت شرکتی در شرکت های مختلف متفاوت است؟ قیمت سایت شرکتی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سایت شرکتی

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

1400/08/30 در ساعت 12:55:18

طراحی سایت حرفه ای در کمترین زمان ممکن| نکات مهمی که قبل از سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید.

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

سایت ساز فوری

1400/08/29 در ساعت 14:54:41

سایت سازها به شما این امکان را می دهند که بتوانید به سرعت سایت خود را راه اندازی کنید و حضور آنلاین خود را شروع کنید.

سایت ساز فوری

سایت ساز ارزان

1400/08/27 در ساعت 11:55:51

اگر می خواهید با کمترین هزینه، یک سایت حرفه ای داشته باشید، سایت ساز ارزان هفت ستاره گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود.

سایت ساز ارزان

فروشگاه ساز ارزان

1400/08/23 در ساعت 16:34:10

همین امروز می توانید سایت فروشگاهی خود را با قیمتی ارزان را ه اندازی کنید. فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره را هفت روز به صورت رایگان تست کنید.

فروشگاه ساز ارزان

بهترین سایت ساز

1400/08/22 در ساعت 14:36:29

سایت سازها برای افرادی مناسب هستند که بدون وابستگی به نیروی متخصص و در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه می خواهند سایت خود را راه اندازی کنند.

بهترین سایت ساز
نظر جدید
0%