چطور سایت فروشگاهی آماده بخریم؟ خرید سایت فروشگاهی آماده

1400/08/11 در ساعت 12:00:00

اگر کسب و کار فروشگاهی دارید و به شیوه های سنتی برای کسب و کارتان مشتری پیدا می کنید و تبلیغات انجام می دهید با ما در این مقاله همراه باشید تا به شما توضیح دهیم که با راه اندازی کسب و کار آنلاین و خرید سایت فروشگاهی آماده چطور به افزایش درآمد می رسید .

چطور سایت فروشگاهی آماده بخریم؟  خرید سایت فروشگاهی آماده

اگر کسب و کار فروشگاهی دارید و به شیوه های سنتی برای کسب و کارتان مشتری پیدا می کنید و تبلیغات انجام می دهید با ما در این مقاله همراه باشید تا به شما توضیح دهیم که با راه اندازی کسب و کار آنلاین و خرید سایت فروشگاهی آماده چطور به افزایش درآمد می رسید . بسیاری از صاحبان کسب و کار به این نتیجه رسیده اند که بدون حضور آنلاین مشتریان زیادی را از دست می دهند ولی همیشه یکی از سوالات این افراد این است که بهترین روش برای طراحی سایت کدام است ؟ آیا طراحی اختصاصی بهتر است یا خرید سایت فروشگاهی آماده ؟ طراحی یک فروشگاه چقدر زمان می برد ؟ هزینه ی های آن به چه صورت است ؟ در این مقاله توضیح میدهیم که چرا خرید سایت فروشگاهی آماده به صرفه تر است.


در دنیای امروز اکثر افراد بیشتر زمان خود را چه ساعاتی در روز و چه در شب آنلاین هستند و اگر بتوانید کسب و کار و محصولات خود را به افراد بیشتری نشان دهید مشتری های بیشتری جذب می کنید.
حتما لازم نیست برای راه اندازی کسب و کار آنلاین سرمایه ی زیادی صرف کنید در این باره پیشنهاد میکنیم مقاله ی سرمایه لازم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی را مطالعه نمایید چون کمک زیادی در این زمینه به شما خواهد کرد . 

امروزه طراحی سایت از روال سنتی آن خارج شده است و با روی کار آمدن سایت ساز و فروشگاه ساز ها می توانید یک سایت فروشگاهی آماده داشته باشید . نیازی نیست تا میلیون ها تومان هزینه و ماه ها زمان صرف کنید تا از ابتدا یک سایت فروشگاهی برای شما آماده شود . با خرید سایت فروشگاهی آماده می توانید بودجه ی خود را در راه درست تبلیغات و جذب مشتری بیشتر مدیریت کنید . اگر اطلاعات کافی درباره ی فروشگاه ساز ها ندارید پیشنهاد می کنیم مقاله ی فروشگاه ساز چیست را مطالعه کنید در این مقاله مفصل به این موضوع پرداخته شده است و سعی شده است به سوالات احتمالی مخاطبان پاسخ داده شود.


مزایای سایت فروشگاهی آماده چیست ؟

خرید سایت فروشگاهی آماده1- بسیاری از کسب و کار های بزرگ و کوچک از طریق اینترنت در حال کسب درآمد هستند و سهمی از بازار را در دست گرفته اند . ما تعدادی از کسب و کار های کوچکی را می شناسیم که از طریق اینترنت به فروش بیشتری نسبت به حالت سنتی و فیزیکی رسیده اند . اولین مزیت سایت فروشگاهی آماده این است که کسب و کار شما در مدت زمان کمی به روز می شود و زودتر وارد میدان رقابت با رقبایتان می شوید . اگر محصولات با کیفیت با قیمت مناسب به مشتری های خود ارائه دهید و تبلیغات درستی انجام دهید بازدیدکنندگان زیادی به فروشگاه خود جذب می کنید اما برای تبدیل این بازدیدکنندگان به خریدار پیشنهاد می کنیم همه ی نکاتی که در مقاله ی نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی توضیح داده شده است را رعایت نمایید.


2- با خرید سایت فروشگاهی آماده در بودجه ی خود صرفه جویی می کنید . در شرکت هفت ستاره تا چند سال پیش هزینه ی طراحی سایت اختصاصی برای فروشگاه ها بین 10 تا 100 میلیون تومان با توجه به امکانات مورد نیاز مشتری متغییر بود . ولی امروز می توانید همان امکانات را با هزینه ی بسیار پایین در اختیار داشته باشید . اگر باور نمی کنید سری به صفحه ی تعرفه ها بزنید . مشاهده تعرفه ها  
در صفحه ی سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین  تعدادی قالب آماده قرار داده شده است که برای شروع می توانید از آنها استفاده کنید اما به هیچ وجه به آن قالب محدود نیستید . قالب ها دارای یک چینش و ظاهر گرافیکی اولیه هستند،  به محض ثبت نام با یک قالب دسترسی به لیست ماژول ها برایتان فعال می شود و می توانید از ماژول های گرافیکی که بسیار متنوع هستند به تعداد نامحدود استفاده کنید و فروشگاه دلخواهتان را ایجاد کنید .
در سایت فروشگاهی آماده هفت ستاره شما محدودیتی در حذف و اضافه کردن ماژول های گرافیکی نخواهید داشت و می توانید هر زمان با توجه به نیاز فروشگاه خود ماژول های جدید به پروژه ی خود اضافه نمایید این در حالی است که در طراحی اختصاصی شما محدود به گرافیک طراحی شده هستید و برای اضافه شدن گرافیک جدید مجبور به پرداخت هزینه ی طراحی هستید . می توانید با 7 روز تست رایگان شروع کنید تا متوجه انعطاف پذیری بالای فروشگاه ساز هفت ستاره شوید .

سایت فروشگاهی آماده با فروشگاه ساز هفت ستاره3- اگر محتوای شما آماده باشد همین امروز با استفاده از سایت فروشگاهی آماده می توانید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید . در سایت فروشگاهی آماده همه چیز (امکانات فروشگاهی و ماژول های گرافیکی) از قبل آماده هستند و نیازی به صرف ماه ها زمان برای پیاده سازی آن ها وجود ندارد و همین امروز می توانید صاحب فروشگاه اینترنتی شوید . ایجاد سایت تنها از شما چند دقیقه زمان می برد . ساخت سایت تا الان هیچ وقت به این سرعت نبوده است تنها کافی است ظاهر سایت و جزئیات آن (مانند رنگ بندی ، فونت ، صفحات) را طبق سلیقه و به دلخواه خودتان سفارشی سازی کنید.

4- بعضی از افراد برای راه اندازی فروشگاه آنلاین میلیون ها تومان هزینه ی اولیه صرف می کنند ولی بعد از مدتی به دلیل عدم استفاده ی درست در شیوه های تبلیغات و جذب مشتری آن را رها می کنند و یا گاهی اوقات افراد به دلیل تغییر شغل از سایتی که برای ان میلیون ها تومان هزینه کرده بودند استفاده ای نمی کنند. این افراد با پرداخت هزینه ی اولیه زیاد متضرر شده اند در حالیکه سایت فروشگاهی آماده ریسک کمتری دارد .  

در خرید سایت فروشگاهی آماده به چه نکاتی باید دقت شود ؟

1- یک سایت فروشگاهی برای آن که به نیاز های فروشگاه شما پاسخ دهد باید امکانات پایه ی فروشگاه را داشته باشد  امکانات کلی شامل :
امکان وارد کردن تعداد نامحدود محصول
تعریف شیوه های ارسال
مدیریت شیوه های پرداخت
امکان اتصال به درگاه برای پرداخت اینترنتی
امکانات باشگاه مشتریان مانند لیست کاربران ، سطوح دسترسی ، کد تخفیف ، امتیازدهی و ...
گزارشات فروش
پیشنهاد شگفت انگیز

2- درخرید سایت فروشگاهی آماده حتما به سادگی پنل داشبردی که در اختیارتان قرار داده می شود توجه کنید . کار با سایت باید آنقدر ساده باشد تا نیاز به هیچ گونه دانش تخصصی کامپیوتر و برنامه نویسی نباشد . در سایت های فروشگاهی آماده هفت ستاره مدیریت قسمت های مختلف به راحتی توسط خودتان قابل انجام است . همچنین تعدادی فیلم آموزشی تهیه شده است که نحوه ی کارکرد قسمت های مختلف در آن ها توضیح داده شده است و مهم تر از همه تیم پشتیبانی از شما در صورت بروز هرگونه مشکلی پشتیبانی خواهد کرد.

3-  زمانی که شما از فروشگاه های آماده استفاده می کنید باید خیالتان از بابت اطلاعات سایتتان راحت باشد . اطلاعات مشتریانی که از فروشگاه شما خرید می کنند ، فاکتور های فروش و ...  بر روی فضایی به نام هاست بر روی سرور ذخیره می شود . اگر سرور امنیت بالایی نداشته باشد  اطلاعات شما ممکن است در دسترس دیگران قرار بگیرد . هفت ستاره با داشتن سرور اختصاصی ، فضای هاست را در اختیار شما قرار می دهد و مسئولیت نگهداری از اطلاعات وب سایت و یا فروشگاه شما را به عهده دارد . تیم فنی هفت ستاره به صورت 24 ساعته از سرور پشتیبانی می کنند تا خیال شما راحت باشد که اطلاعات سایتتان همواره محفوظ است .

نحوه ی خرید سایت فروشگاهی آماده در هفت ستاره چگونه است ؟

از آنجایی که در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم هر روزی که می گذرد افراد بیشتری به فکر آنلاین کردن کسب و کار خود می افتند و با توجه به شیوع بیماری کرونا تقاضا برای فروشگاه های اینترنتی نسبت به گذشته بیشتر شده است .
با توجه به توضیحات بالا هفت ستاره امکانات و ابزار های گسترده ای برای فروشگاه های آنلاین در اختیار شما قرار می دهد همچنین پنل ادمین ساده ای برای مدیریت فروشگاه در اختیارتان خواهد بود تا بدون وابستگی به دیگران خودتان ، فروشگاهتان را مدیریت نمایید .
برای شروع می توانید به صفحه ی سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین وارد شوید و با شماره موبایل خود با یکی از قالب ها ثبت نام کنید. چند ثانیه صبر کنید تا وب سایت شما ساخته شود . تا 7 روز می توانید با شماره موبایل خود به صورت رایگان با دسترسی فول امکانات به وب سایتتان وارد شوید و با ابزار هایی که در اختیار دارید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای ایجاد کنید . در صورت رضایت می توانید یکی از پکیچ  های آماده شده را خریداری نمایید و به صورت سالیانه شارژ نمایید .  

نحوه سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

1400/08/30 در ساعت 12:55:18

مواردی که در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید و سوالاتی که قبل از شروع طراحی وب سایت باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

نحوه سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

سایت ساز ارزان

1400/08/27 در ساعت 11:55:51

سایت ساز رازان هفت ستاره اگر بودجه و هزینه ی طراحی سایت فاکتور مهمی برای شما محسوب می شود سایت ساز ارزان گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود

سایت ساز ارزان

فروشگاه ساز ارزان

1400/08/23 در ساعت 16:34:10

فروشگاه ساز ارزان چیست و چه مزیت هایی نسبت به طراحی سایت اختصاصی دارد ؟

فروشگاه ساز ارزان

افزایش فروش فروشگاه اینترنتی (راه های افزایش فروش اینترنتی)

1400/08/23 در ساعت 14:10:16

اولین دغدغه و خواسته ی هر فروشگاه آنلاینی هست ما ایده های زیادی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی شما داریم

افزایش فروش فروشگاه اینترنتی (راه های افزایش فروش اینترنتی)

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

1400/08/23 در ساعت 11:32:55

تحقیق برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است از آنجایی که شما به دنبال سرمایه گذاری از طریق طراحی سایت فروشگاهی هستید و اطلاعات فروشگاه و مشتریان شما بر روی پلتفرم و یا هاست شرکت طراحی سایت قرار می گیرد

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

ایجاد سایت فروش

1400/07/24 در ساعت 13:21:41

ایجاد و راه اندازی یک وبسایت برای هر شغلی ضروری است. به ویژه در دنیایی که همه چیز در حال دیجیتالی شدن است.

ایجاد سایت فروش
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%