قیمت سایت شرکتی

1400/10/27 در ساعت 15:34:00

چرا قیمت سایت شرکتی در شرکت های مختلف متفاوت است؟ قیمت سایت شرکتی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سایت شرکتی

با گسترش خدمات آنلاین، داشتن یک سایت شرکتی، برای هر شرکتی لازم و ضروری است. کمترین کاربردی که یک سایت می تواند برای شرکت شما داشته باشد، معرفی و تبلیغات شرکت شما است. یک سایت باکیفیت که به درستی بتواند شما را معرفی کند، در برند سازی شما بسیار تاثیرگذار است و می تواند مشتریان زیادی را به سمت شما هدایت کند. سایت خوب، مانند یک کاتالوگ حرفه ای برای شما کاربردی است.
احتمالا برای فهمیدن قیمت طراحی سایت شرکتی خود، گشتی در اینترنت زده اید و با قیمت های متفاوتی مواجه شده اید. قطعا با اصطلاحاتی در این زمینه مثل طراحی سایت اختصاصی، خرید سایت آماده، طراحی سایت با سایت ساز، وردپرس و ...آشنا شده اید. در این مقاله با ما همراه باشید تا روش های طراحی سایت شرکتی و دلیل اختلاف قیمت سایت شرکتی در شرکت های مختلف را برایتان توضیح دهیم.
قیمت سایت شرکتی به چه عواملی بستگی داد؟

قیمت سایت شرکتی تا حد زیادی به امکاناتی که شما برای سایتتان در نظر گرفته اید و پلتفرمی که می خواهید سایت خود را با استفاده از آن طراحی کنید، بستگی دارد.
هر شرکتی با توجه به امکانات و زیرساختی که دارد، قیمت مشخصی را برای خدمات خود در نظر می گیرد. هرچه این زیرساخت نرم افزاری ضعیف تر باشد، برای انجام هر پروژه، زمان و نیروی انسانی بیشتری را احتیاج دارد و در نتیجه هزینه ی تمام شده برای مشتری افزایش پیدا می کند.
به عنوان مثال، تا همین چند سال پیش هزینه ی سایت شرکتی طبق تعرفه های شرکت هفت ستاره، چیزی حدود 3 تا 10 میلیون تومان بود. چون برای هر پروژه، برنامه نویسان وطراحان ما مجبور بودند به صورت مجزا وقت بگذارند و اتمام و تحویل هر پروژه، کاری زمانبر و پرهزینه بود. علاوه بر این چون ویرایش همه ی قسمت های سایت توسط پنل ادمین امکان پذیر نبود، وقت زیادی از نیروی پشتیبانی شرکت گرفته می شد و مشتری علاوه بر هزینه ی اولیه، مجبور به پرداخت هزینه ای به صورت سالیانه بابت پشتیبانی از سایت شرکتی خود بود.
گذشت زمان و کار کردن با شرکت ها و برندهای کوچک و بزرگ باعث شد امکانات بیشتری به پلتفرم هفت ستاره اضافه شود و ما این امکانات را در قالب سایت ساز و با یک پنل کاربری ساده و قدرتمند بتوانیم در اختیار شما قرار دهیم. امروزه شما می توانید با استفاده از سایت ساز هفت ستاره، یک سایت شرکتی حرفه ای با قیمت بسیار پایین برای خود بسازید. امروزه قیمت سایت شرکتی که با سایت ساز هفت ستاره ساخته می شود، بسیار پایین و مقرون به صرفه است چون شما دیگر برای ساخت سایتتان هیچ وابستگی و نیازی به نیروهای متخصص و پشتیبانی ما نخواهید داشت. همه ی امکاناتی که شما برای طراحی سایتتان نیاز دارید، از قبل برای شما آماده شده است. خودتان بدون داشتن دانش تخصصی در زمینه ی طراحی سایت، می توانید سایت دلخواه خود را بسازید. کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ساز

برای جلب اعتماد شما و اثبات کیفیت نرم افزار، ما امکان هفت روز تست رایگان را برای شما فراهم کرده ایم. شروع هفت روز تست رایگان
قیمت سایت شرکتی با سایت ساز هفت ستاره به امکانات مورد نیاز شما بستگی دارد. مشاهده امکانات و تعرفه ها


در ادامه روش های مختلف طراحی سایت در شرکت های مختلف که روی قیمت سایت شرکتی تاثیر گذار است را برای شما توضیح خواهیم داد.

روش های طراحی سایت شرکتی:


قیمت سایت شرکتی1- استفاده از سایت سازها:
سایت ساز نرم افزاری است که این امکان را به کاربران می دهد تا بدون نیاز به دانش تخصصی و ساده ترین روش ممکن بتوانند سایت خود را طراحی کنند. استفاده از سایت ساز، باعث کاهش قیمت سایت شرکتی شما خواهد شد. چون مهم ترین مزیت سایت سازها، افزایش سرعت ساخت سایت و کاهش هزینه ی تمام شده برای کاربر می باشد. با استفاده از سایت ساز شما می توانید تنها در عرض چند دقیقه، یک سایت شرکتی، با قیمتی بسیار پایین داشته باشید. آموزش ساخت سایت در چند دقیقه  


2- استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان مثل جوملا و وردپرس:
بسیاری از شرکت های طراحی سایت، برای طراحی سایت مشتری های خود، از سیستم های مدیریت محتوای رایگان که معروف ترین آن وردپرس است، استفاده می کنند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که برای ساخت سایت، قالب ها و افزونه های رایگانی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید سایتتان را روی هاستی که از قبل خریداری کرده اید، بارگذاری کنید. اگر خودتان بخواهید سایتتان را با وردپرس پیاده سازی کنید، احتیاج به دانش فنی و تخصصی خواهید داشت. چون برای توسعه سایت های وردپرسی، شما نیازمند نصب پلاگین های مختلف و یا کدنویسی در بخش های مختلف خواهید بود که اگر در این زمینه مبتدی باشید، با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. بنابراین اگر این شیوه را برای طراحی سایت خود انتخاب کرده اید، بهتر است آن را به شرکت های وردپرس کار بسپارید.
قیمت سایت شرکتی با وردپرس، در شرکت های مختلف، متفاوت است. هر شرکتی با توجه به خدمات پشتیبانی و طراحی که ارائه میدهد، قیمت متفاوتی را از شما دریافت می کند.
یکی از مشکلاتی که سایت های وردپرسی دارند، open source  بودن آن است. که باعث کاهش امنیت آن می شود. علاوه بر این شرکت های وردپرس کار، برای توسعه سایت ها، مجبور به نصب پلاگین های مختلفی روی سایت شما خواهند بود. نصب زیاد پلاگین روی یک سایت، باعث کند شدن سرعت آن و کاهش امنیت آن می شود. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه های پنهان سایت های وردپرس و جوملا را مطالعه کنید.


3- طراحی اختصاصی:
بعضی از شرکت ها برای طراحی سایت، از طراحی اختصاصی استفاده می کنند. یعنی برای هر پروژه به صورت مجزا ایده پردازی، طراحی قالب و ظاهر سایت و برنامه نویسی پنل ادمین را انجام می دهند. قیمت سایت شرکتی با این روش، بسیار بالا خواهد بود چون اجرا و تحویل هر پروژه، یک تیم چند نفره را درگیر خواهد کرد. ما این روش را اصلا به شما پیشنهاد نمی کنیم چون هزینه ی زیادی را برای شما خواهد داشت.

پیشنهاد ما به شما برای طراحی سایت شرکتی، استفاده از سایت ساز هفت ستاره است.  


امکان طراحی اختصاصی سایت شرکتی بعد از طراحی سایت با سایت ساز هفت ستاره وجود دارد و چه تاثیری روی قیمت سایت شرکتی من دارد؟

قیمت سایت شرکتیبه طور خلاصه نحوه کار با سایت ساز هفت ستاره را برایتان توضیح می دهم. برای شروع کار، شما یکی از قالب های پیش فرض که تناسب بیشتری با محتوای شما دارد را انتخاب می کنید و پروژه ی خود را با آن قالب ایجاد می کنید. اگر بخش هایی از قالب مورد تایید شما نیست، اصلا نگران نباشید چون می توانید طراحی قسمت های مختلف قالب سایتتان را تغییر دهید. در واقع سایت ساز هفت ستاره، ماژول محور برنامه نویسی شده است. یعنی شما می توانید تمام بخش های مختلف صفحات سایتتان را مانند یک پازل، با ماژول های متنوعی که در اختیار دارید، از بالا تا پایین بچینید. قالب هایی که در اختیار شما قرار داده ایم، فقط چیدمان پیشنهادی هستند و تمامی بخش های سایتتان را می توانید تغییر دهید و اختصاصی سازی کنید.
ما تمام تلاش خود را کرده ایم که با در تنوع زیاد ماژول ها، شرایطی را فراهم کنیم که شما بتوانید تغییرات اختصاصی که نیاز دارید را روی قالب انتخابی خود اعمال کنید. اگر طرح یا ماژول خاصی مد نظرتان هست که در لیست ماژول های پلتفرم ما نیست، دو راه پیش رو دارید:
اولین راه: برای افرادی است که به برنامه نویسی فرانت مسلط هستند. چون ما در پلتفرم، دسترسی به اعمال تغییرات روی فایل های CSS و javascript  را باز گذاشته ایم تا طراحان بتوانند تغییرات لازم را روی ماژول های موجود اعمال کنند یا اینکه ماژول جدیدی برای سایت خود طراحی کنند.
دومین راه: این است که برای اختصاصی سازی سایتتان، از طراحان شرکت ما کمک بگیرید. در این روش، قیمت سایت شرکتی شما، مقداری بیشتر از هزینه هایی که در قسمت تعرفه ها مشاهده کردید، خواهد شد. به این صورت که لیست تغییرات مورد نظرتان را برای ما ارسال می کنید، ما برایتان یک برآورد هزینه می کنیم در صورت توافق، اختصاصی سازی های درخواستی شما، روی سایتتان اعمال خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه سایت شرکتی اختصاصی، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.   02191691302 , 09128387480

قیمت طراحی سایت

1397/04/23 در ساعت 13:22:00

هزینه طراحی سایت های مختلف (فروشگاه اینترنتی و شرکتی) در شرکت های مختلف متفاوت است اما چیزی که ما قصد داریم بیان کنیم محدوده قیمت های "میانگین" طراحی وب سایت در تهران است که توسط شرکت های نرم افزاری یا طراحی سایت مختلف اعلام می شود.

قیمت طراحی سایت

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

1400/08/30 در ساعت 12:55:18

طراحی سایت حرفه ای در کمترین زمان ممکن| نکات مهمی که قبل از سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید.

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

سایت ساز فوری

1400/08/29 در ساعت 14:54:41

سایت سازها به شما این امکان را می دهند که بتوانید به سرعت سایت خود را راه اندازی کنید و حضور آنلاین خود را شروع کنید.

سایت ساز فوری

سایت ساز ارزان

1400/08/27 در ساعت 11:55:51

اگر می خواهید با کمترین هزینه، یک سایت حرفه ای داشته باشید، سایت ساز ارزان هفت ستاره گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود.

سایت ساز ارزان

فروشگاه ساز ارزان

1400/08/23 در ساعت 16:34:10

همین امروز می توانید سایت فروشگاهی خود را با قیمتی ارزان را ه اندازی کنید. فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره را هفت روز به صورت رایگان تست کنید.

فروشگاه ساز ارزان

بهترین سایت ساز

1400/08/22 در ساعت 14:36:29

سایت سازها برای افرادی مناسب هستند که بدون وابستگی به نیروی متخصص و در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه می خواهند سایت خود را راه اندازی کنند.

بهترین سایت ساز
نظر جدید
0%