نحوه سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

1400/08/30 در ساعت 12:00:00

مواردی که در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید و سوالاتی که قبل از شروع طراحی وب سایت باید از شرکت طراحی سایت بپرسید

نحوه سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

یکی از سوالاتی که در ذهن بسیاری از مشتریان طراحی سایت وجود دارد این است که قبل از شروع به اجرای پروژه چه مواردی را باید در نظر بگیرند و از کجا باید شروع کنند ؟ سایت ساز بهتر است یا طراحی اختصاصی ؟ کدام یک از نظر مالی به صرفه تر است و ... اگر برای رشد کسب و کار خود تصمیم به راه اندازی وب سایت دارید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید به دلیل اینکه شما به دنبال سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه از وب سایت خود هستید و برای داشتن وب سایت موفق باید بدانید که در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه مواردی را باید در نظر بگیرید ، چه سوالاتی از شرکت طراحی سایت بپرسید و چه مسیری را طی نمایید . در ادامه به سوالات شما پاسخ می دهیم 

مواردی که در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید

بسیاری از افراد به دلیل اینکه در حوزه ی کامپیوتر اطلاعات کافی ندارند کار طراحی سایت را به دیگران می سپارند البته کاملا هم حق دارند هر کسی در حوزه ی مرتبط با خودش اطلاعات دارد ولی بهتر است قبل از سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی درباره ی سیستم های مختلف طراحی سایت و نحوه ی پیاده سازی هر کدام و مزایا و معایب آنها اطلاعات لازم را داشته باشید.

برای سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی 3 راه پیش رو دارید :
1- استفاده از سایت ساز ها
2- استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا
3-طراحی اختصاصی

این سه روش تفاوت هایی دارند که در ادامه به توضیح انها می پردازیم.

سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی با سایت سازسایت ساز ها یک ایده ی جدید در حوزه ی طراحی سایت هستند و انقلابی در این زمینه ایجاد کرده اند . در سایت ساز همه ی امکانات یک وب سایت یا فروشگاه بر روی پلتفرم سایت ساز یا فروشگاه ساز از قبل توسط تیم برنامه نویسی و طراحی آماده شده است و شما در کوتاهترین زمان و حداقل هزینه صاحب وب سایت می شوید . اگر نیاز به مطالعه ی بیشتر در این زمینه دارید پیشنهاد می کنیم مقاله ی فروشگاه ساز چیست را مطالعه نمایید .همچنین کار با قسمت های مختلف و صفحه ی ادمین به ساده ترین شکل ممکن پیاده سازی شده است تا هر کسی خودش بتواند یک وب سایت راه اندازی کند. سایت ساز مزایای زیادی دارد و می تواند یک شروع خوب برای ورود به دنیای آنلاین و افزایش درآمد شما باشد . برای شروع با سایت ساز هفت ستاره می توانید به صفحه ی سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین وارد شوید . تمامی امکانات و وجه تمایز های هفت ستاره که یکی از بهترین سایت ساز های ایرانی است را می توانید در این لینک مشاهده نمایید. دلایل انتخاب هفت ستاره


راه دوم برای سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی استفاده از سیستم های مدیریت محتوا که معروف ترین آنها وردپرس است . استفاده از وردپرس نیاز به صرف زمان و کمی مطالعه ی فنی دارد اگر تصمیم به راه اندازی وب سایت با وردپرس را دارید پیشنهاد می کنیم حتما کمی زمان بگذارید و به صفحه ادمین آن مسلط شوید تا برای ورود اطلاعات و یا تغییر محتوای سایت به ادمین و با شخص دیگری وابسته نباشید . بسیاری از مشتری ها به دلیل سختی کار با صفحه ادمین با وجود هزینه های اولیه ی زیاد از وب سایت خود استفاده نمی کردند . همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره ی این سیستم ها پیشنهاد می کنیم مقاله ی هزینه های پنهان وردپرس و جوملا را مطالعه نمایید چون در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.



طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی طراحی اختصاصیراه سوم طراحی اختصاصی است که اگر کسب و کار شما نوپا است پیشنهاد می کنیم از این روش استفاده نکنید . اگر در شروع راه هستید سفارش طراحی سایت با سایت ساز ها ریسک کمتری دارند . بسیاری از افراد در ابتدای راه بودجه ی زیادی را برای سفارش طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی صرف کرده اند و بعد از مدتی به دلایل مختلفی زمینه ی کاری خود را تغییر دادند و متضرر شده اند . طراحی اختصاصی سایت و فروشگاه هزینه های بالایی را شامل می شوند به دلیل اینکه تمامی مراحل ایده پردازی طراحی و کدنویسی از ابتدا انجام می شود و تیم طراحی و برنامه نویسی برای شما به صورت اختصاصی زمان می گذارند . اگر از شرکت های مختلف استعلام بگیرید یک سایت فروشگاهی با امکانات پایه بین 10 تا 15 میلیون و یک سایت فروشگاهی با امکانات حرفه ای تا 90 میلیون تومان برایتان هزینه خواهد داشت . پیشنهاد ما این است که به جای صرف هزینه ی زیاد اولیه برای راه اندازی سایت بودجه ی خود را در مسیر تبلیغات و جای درست با بازدهی بیشتر صرف کنید .


هزینه ی سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

قیمت طراحی سایت بسته به اینکه کدام یک از راه های بالا را انتخاب کنید متفاوت خواهد بود . در سایت ساز ها تمامی امکانات به صورت کاملا شفاف در پکیج های طبقه بندی شده به همراه قیمت همان پکیج لیست شده اند . در سایت ساز هفت ستاره در صفحه ی تعرفه ها لیست پکیج ها به همراه امکانات و هزینه ها لیست شده اند .
در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس نرخ ثابتی وجود ندارد و با توجه شخص و یا شرکت انجام دهنده قیمت ها متفاوت خواهد بود . این نکته را در نظر داشته باشید که حتما قیمت دقیق پروژه ی نهایی را قبل از شروع طراحی پروژه بگیرید تا در نیمه و یا انتهای کار مجبور به پرداخت مبالغ بالاتری نشوید .
اگر طراحی اختصاصی را انتخاب کردید باید بودجه ی زیادی را کنار بگذارید . تعرفه ی یک شرکت با شرکت دیگر در طراحی اختصاصی متفاوت است . همینطور هزینه ی نهایی کاملا به نوع وب سایت (شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، اگهی ، خبری و ... ) و امکانات مورد نیاز شما از سایت بستگی دارد . در طراحی اختصاصی بعد از تایید طرح امکان تغییر و اضافه کردن امکانات وجود نخواهد داشت و در صورت درخواست شما باید هزینه ی جداگانه برای اضافه شدن طرح گرافیکی و امکانات بپردازید این در حالی است که سایت ساز دست شما را برای ایجاد تغییرات گرافیکی باز می گذارد .

نکته ی مهم قبل از سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

حتما قبل از اقدام به خرید و یا بستن قرار داد طراحی سایت ، نمونه کار های آن شرکت را بررسی نمایید . نکاتی که باید در بررسی نمونه کار ها در نظر بگیرید در این قسمت لیست شده اند :
بررسی ظاهر گرافیکی و امکانات
بررسی نسخه ی ریسپانسیو
بررسی صفحات جانبی
سرعت لود سایت
 
بعد از بررسی نمونه کار ها در صورت رضایت و تصمیم به همکاری ، نکات فنی و سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت بپرسید در این قسمت لیست شده اند :

از کدام سیستم مدیریت محتوا استفاده می شود؟
ایا هاست در اختیار شما قرار می گیرد و یا باید به صورت جداگانه آن را تهیه نمایید؟
در صورت ارائه ی هاست امنیت سورو چگونه تامین می شو دو چه میزان فضا در اختیار شما قرار می گیرد و تعرفه ها به چه صورت است ؟
آیا کار ورود اطلاعات وب سایت به عهده ی تیم توسعه است و یا به عهده ی مشتری ؟در صورت ورود اطلاعات توسط تیم شرکت هزینه ای به صورت جداگانه دریافت می گردد ؟
آموزش صفحه ی ادمین به چه صورت خواهد بود ؟
آیا درخواست گرافیک جدید و یا امکانات بیشتر امکان پذیر است ؟
امکانات سئو به چه صورت خواهد بود ؟
شرایط پشتیبانی چگونه است ؟
زمان پیاده سازی وب سایت چقدر است ؟

 

کلام آخر
در این مقاله به مواردی که در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید اشاره کردیم . شاید قبل از خواندن این مقاله از برخی از این سوال ها اطلاع نداشتید ولی باید قبل از شروع پروژه پاسخ به این سوالات را از شرکت طراحی سایت دریافت نمایید تا هم از کیفیت وب سایت ساخته شده مطمئن شوید و هم خیالتان راحت باشد که وب سایت شما همواره امن باقی می ماند و تیم فنی از آن پشتیبانی خواهد کرد.






سایت ساز ارزان

1400/08/27 در ساعت 11:55:51

سایت ساز رازان هفت ستاره اگر بودجه و هزینه ی طراحی سایت فاکتور مهمی برای شما محسوب می شود سایت ساز ارزان گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود

سایت ساز ارزان

فروشگاه ساز ارزان

1400/08/23 در ساعت 16:34:10

فروشگاه ساز ارزان چیست و چه مزیت هایی نسبت به طراحی سایت اختصاصی دارد ؟

فروشگاه ساز ارزان

افزایش فروش فروشگاه اینترنتی (راه های افزایش فروش اینترنتی)

1400/08/23 در ساعت 14:10:16

اولین دغدغه و خواسته ی هر فروشگاه آنلاینی هست ما ایده های زیادی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی شما داریم

افزایش فروش فروشگاه اینترنتی (راه های افزایش فروش اینترنتی)

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

1400/08/23 در ساعت 11:32:55

تحقیق برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است از آنجایی که شما به دنبال سرمایه گذاری از طریق طراحی سایت فروشگاهی هستید و اطلاعات فروشگاه و مشتریان شما بر روی پلتفرم و یا هاست شرکت طراحی سایت قرار می گیرد

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

ایجاد سایت فروش

1400/07/24 در ساعت 13:21:41

ایجاد و راه اندازی یک وبسایت برای هر شغلی ضروری است. به ویژه در دنیایی که همه چیز در حال دیجیتالی شدن است.

ایجاد سایت فروش

نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی

1400/07/25 در ساعت 13:16:30

ارزانترین و مطمئن ترین راه فروش آنلاین محصولات، طراحی یک فروشگاه اینترنتی با استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز است.

نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%