طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

1400/07/27 در ساعت 14:00:00

با طراحی سایت سفارش آنلاین غذا می توانید درآمد خود را بیشتر کنید . آیا صاحب یک رستوران هستید و به فکر جذب مشتری بیشتر و رشد درآمد خود می باشید ؟

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

با طراحی سایت سفارش آنلاین غذا می توانید درآمد خود را بیشتر کنید . 
آیا صاحب یک رستوران هستید و به فکر جذب مشتری بیشتر و رشد درآمد خود می باشید ؟ اگر نگاهی به اپلیکیشن اسنپ فود بیندازید و رستوران های اطراف خود را جستجو کنید رقبایتان را می بینید که با آنلاین کردن کسب و کار خود در حال جذب مشتری هستنند . مخصوصا از زمان همه گیری کرونا خرید اینترنتی با استقبال زیادی رو به رو شد و در حال حاضر مردم تمایل دارند تا بسیاری از خدمات را آنلاین دریافت کنند . پس شما هم از این فرصت طلایی استفاده کنید و با طراحی سایت سفارش آنلاین غذا به دنیای اینترنت وارد شوید .مزیت طراحی سایت سفارش آنلاین غذا این است که دیگر نیازی نیست تا توسط شرکت های واسط شناخته شوید و مقداری از درآمد حاصل از فروش خود را به آنها بپردازید . زمانی که شما یک وب سایت حرفه ای داشته باشید مشتریان شما برای سفارش اینترنتی غذا به وب سایتتان مراجعه می کنند و خریدشان را به صورت مستقیم از خود شما انجام می دهند . با انجام پلن های مارکتینگ و تبلیغات می توانید مشتریان را به سمت وب سایتتان بکشانید و با این کار به شناخته شدن سایت و برندتان کمک کنید . بعد از طراحی سایت سفارش آنلاین غذا و جذب مشتری ، برای مدیریت رستوران و مشتریان خود نیاز به یک نرم افزار رستوران خواهید داشت . در ادامه ابتدا به چگونگی راه اندازی سایت سفارش آنلاین غذا (طراحی سایت رستورانی) می پردازیم.


مراحل طراحی سایت سفارش آنلاین غذا 

در حالت کلی برای طراحی سایت دو راه پیش رو دارید :
1- با یکی از شرکت های طراحی سایت قرار داد ببندید و تمامی مراحل ایده پردازی ، طراحی ، کدنویسی و ورود اطلاعات را به ان ها بسپارید و در نهایت با صرف ده ها میلیون تومان و بعد از چند ماه وب سایت خود را تحویل بگیرید . علاوه بر پرداخت هزینه ی اولیه شما باید سالانه مبلغی از قرارداد (معمولا 10 یا 15 درصد) را برای دریافت خدمات پشتیبانی بپردازید . هنوز تمام نشده ! هزینه ی هاست را هم به لیست هزینه هایتان اضافه کنید . اگر شرکت طراحی سایت هاست را در اختیارتان قرار ندهد باید از یکی از شرکت های ارائه دهنده ی هاست آن را جداگانه خریداری نمایید . تمدید هزینه ی هاست نیز به صورت سالانه قابل انجام است . 

2- علم کامپیوتر هر روز در حال پیشرفت است و بسیاری از کشور های پیشرفته ی دنیا در حال استفاده از سایت ساز و فروشگاه ساز ها هستند و این تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است . 
با فروشگاه ساز هفت ستاره می توانید با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان خودتان طراحی سایت سفارش انلاین غذا را انجام دهید . خیلی ها در ابتدا فکر می کنند ساخت سایت کار پیچیده ای است ولی تا خودتان دست به کار نشوید باور نمیکنید که کار با سایت ساز چقدر آسان است . تمامی امکانات از قبل برای شما آماده شده است . تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک قالب انتخاب کنید و ان قالب را متناسب با سلیقه ی خود سفارشی سازی کنید . به عنوان مثال لوگوی رستوران خود را قرار دهید ، رنگ بندی و تم وب سایت را انتخاب کنید ، چینش ماژول را با توجه به نیاز خود تغییر دهید و از گرافیک ها و ماژول های جایگزین استفاده کنید ، اطلاعات درباره ما ، تماس با ما و منو را وارد کنید و ...  
در پیاده سازی فروشگاه ساز تلاش شده است که ماژول های گرافیکی متنوعی ایجاد شود تا وب سایت های ایجاد شده گرافیک های متمایز و در عین حال حرفه ای داشته باشند .سایت روکالانژ ، عطاویچ و نایب را مشاهده کنید . هر سه با فروشگاه ساز هفت ستاره ایجاد شده اند ولی شبیه هم نیستند . این قدرت ماژول های ایجاد شده را می رساند . تعداد زیادی ماژول گرافیکی برای شما آماده شده است که می توانید در قالب انتخابی خود از آن ها استفاده کنید و یک سایت حرفه ای طراحی کنید . برای انتخاب یک ماژول کافی است آن را با یک کلیک به صفحه ی خود اضافه کنید و از طریق دکمه ی ویرایش اطلاعات و تصاویر خود را بارگذاری نمایید . کار با فروشگاه ساز بسیار راحت است ولی از آنجایی که یک فروشگاه جزئیات زیادی را شامل می شود در فیلم های آموزشی تمام قسمت های مختلف آموزش داده شده است . تیم پشتیبانی نیز در کنار شما خواهد بود تا بتوانید وب سایت دلخواهتان را پیاده سازی کنید . 

هزینه ی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

به قیمت های زیر نگاه کنید . برای فروشگاه آنلاین 4 پکیج در نظر گرفته شده است که این پکیج ها امکانات مختلفی را شامل می شود . با توجه به نیازمندی های رستوران خود یکی از پکیج ها را انتخاب کنید . به عنوان مثال اگر رستوران شما کوچک است و به تازگی راه اندازی شده است می توانید با پکیج پایه شروع کنید و با گذشت زمان پکیج خود را به پکیج های بالاتر با امکانات بیشتر ارتقاء دهید . انتخاب پکیج کاملا به نیازمندی شما از فروشگاه برمی گردد . شارژ پکیج ها به صورت سالیانه خواهد بود مزیت شارژ سالانه این است که شما تا هر زمان که بخواهید از وب سایت خود استفاده کنید هزینه ی آن را می پردازید . 

اکثر رستوران ها برای مدیریت سفارشات آنلاین و داخلی از نرم افزار رستورانی استفاده می کنند . نرم افزار رستوران هفت ستاره که در پکیج های 3 و 4 ارائه شده اند به صورت کاملا یکپارچه و متصل با سایت ارائه می شود در این صورت به راحتی می توانید سفارشات آنلاین و داخلی را همزمان مدیریت کنید ، گزارش گیری یکپارچه داشته باشید و هر زمان و در هر کجا که باشید به گزارشات فروش تمام شعبه ها دسترسی داشته باشید و در جریان میزان فروش ، سود و زیان رستوران خود قرار بگیرید . از طرفی در پیاده سازی نرم افزار از تکنولوژی های مدرن استفاده شده است تا خیال شما راحت باشد که وب سایت و نرم افزار شما کاملا امن خواهد بود . 
تیم فنی ما مسئولیت موارد امنیتی و سرعت و کارایی نرم افزار را به عهده دارند و سیستمی بدون باگ به شما ارائه می دهند و در صورت بروز هرگونه مشکل در کوتاهترین زمان ان را بررسی و اصلاح می کنند . برای مشاهده ی امکانات نرم افزار می توانید به صفحه ی نرم افزار رستوران وارد شوید . 


باشگاه مشتریان رستوران

1400/08/04 در ساعت 12:09:51

تبلیغات و جذب مشتریان جدید، برای همه ی رستورانها مهم است. اما مهم تر از آن راضی نگه داشتن مشتریان فعلی است.

باشگاه مشتریان رستوران

چگونه یک رستوران موفق داشته باشیم؟

1400/07/17 در ساعت 11:18:20

امروزه رقابت در حوزه رستورانها خیلی زیاد است. مهم ترین دلیل شکست رستوران ها در سال های اولیه ی افتتاح، عدم برنامه ریزی درست است.

چگونه یک رستوران موفق داشته باشیم؟

راه اندازی رستوران کوچک

1400/07/19 در ساعت 16:04:28

نکات کاربردی برای چیدمان رستوران های کوچک و هزینه هایی که باید برای راه اندازی رستوران در نظر بگیرید.

راه اندازی رستوران کوچک

نرم افزار مدیریت رستوران

1400/07/20 در ساعت 13:43:20

نرم افزار مدیریت رستوران با این هدف طراحی شده است که به رستورانداران کمک کند تا جنبه های مختلف رستوران خود را به بهترین نحو اداره کنند و سود بیشتری به دست آورند.

نرم افزار مدیریت رستوران

نرم افزار فست فود

1400/07/21 در ساعت 16:25:56

با راه اندازی نرم افزار فست فود ، وابستگی خود به سیستم های واسط فروش غذا را کاهش دهید و به جای پرداخت کمیسیون به این واسطه ها، سیستم نرم افزاری خود را راه اندازی کنید.

نرم افزار فست فود

نرم افزار مدیریت شعب رستوران

1400/07/28 در ساعت 14:57:07

یک نرم افزار یکپارچه به همراه گزارشات دقیق، به شما در مدیریت بهتر شعب رستورانتان، کمک زیادی خواهد کرد.

نرم افزار مدیریت شعب رستوران
نظر جدید
0%