نرم افزار رستوران رایگان ، آیا حقیقت دارد ؟

1400/07/10 در ساعت 14:00:00

اگر در حال مطالعه ی این مقاله هستید احتمالا تصمیم خود را برای طراحی سایت رستوران و به دنبال آن خرید نرم افزار رستوران گرفته اید .زمانی که ....

نرم افزار رستوران رایگان ، آیا حقیقت دارد ؟

اگر در حال مطالعه ی این مقاله هستید احتمالا تصمیم خود را برای طراحی سایت رستوران و به دنبال آن خرید نرم افزار رستوران گرفته اید . زمانی که در گوگل سرچ می کنید احتمالا با کلماتی مانند نرم افزار رستوران رایگان نیز مواجه شدید . آیا به نظر شما ادعای نرم افزار رستوران رایگان با امکانات گستره را می توان جدی گرفت ؟

واقعیت های نرم افزار رستوران رایگان 

شما به عنوان مدیر یک رستوران ، برای راه اندازی رستوران خود قطعا با هزینه های زیادی رو به رو می شوید. هزینه های خرید و یا اجاره ی رستوران ، استخدام پرسنل و خرید دستگاه های مخصوص به خودی خود هزینه هایی به دنبال دارد . برای اینکه در دنیای اینترنت هم حضور داشته باشید و به صورت آنلاین به مشتری های خود سرویس دهید در درجه ی اول نیاز به یک وب سایت رستورانی و بعد از آن به یک نرم افزار سفارش گیری صندوق دارید . همانقدر که فضا و دکور رستوران اهمیت دارد وب سایت و نرم افزار رستورانی نیز مهم است . از آنجایی که پیاده سازی یک وب سایت رستورانی خوب و حرفه ای با سرویس پشتیبانی برای تیم برنامه نویسی کاری زمان بر محسوب می شود هیچ شرکتی به صورت رایگان وب سایت و نرم افزار سفارش گیری رستوران را در اختیارتان قرار نمی دهد اگر چنین جایی پیدا کردید که نرم افزار رستوران رایگان ارائه می داد قطعا باید به خدمات آن شک کنید . 


نرم افزار رستوران رایگان

هزینه ی طراحی سایت رستورانی و نرم افزار رستوران چقدر است ؟

شرکت هفت ستاره برای کمک به کسب و کار ها مخصوصا در حوزه ی رستوران  یک راهکار عالی به شما پیشنهاد می دهد . از آنجایی که طراحی سایت اختصاصی پروسه ای زمانبر و هزینه بر است برای کاهش هزینه های اولیه و به جای صرف چند ده میلیون تومان ، می توانید با فروشگاه ساز هفت ستاره با حداقل هزینه ، وب سایت رستورانی خود را راه اندازی کنید و یک وب سایت رستوان یکپارچه با تمامی امکانات لازم داشته باشید . 
به جای نرم افزار رستوران رایگان ما به شما سایت و نرم افزار رستوران ارزان را پیشنهاد می کنیم . علت هزینه های پایین ، حذف هزینه های اولیه و ارائه سرویس نرم افزار های آنلاین است . در واقع شما می توانید از امکانات پلتفرم هفت ستاره به صورت سرویسی استفاد نمایید و  تا هر زمان که از سایت و نرم افزار استفاده میکنید هزینه ی آن را می پردازید .  تعرفه ها را در این لینک قابل مشاهده هستند . مشاهده  تعرفه ها


در انتخاب نرم افزار رستوران چه نکاتی را باید در نظر بگیرید ؟

رقابت در حوزه ی رستوران هر روز بیشتر می شود .  سرویس اسنپ فود به خوبی گویای این ماجرا است . زمانی که وارد وب سایت و یا اپلیکیشن اسنپ فود می شوید با لیست بلندی از رستوران ها مواجه می شوید که هر روز به تعداد ان ها اضافه می شود . در این میان رستورانی موفق است که بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه دهد و مشتریان را راضی نگه دارد . برای داشتن فروش آنلاین موفق بهتر است وب سایت ، باشگاه مشتریان و نرم افزار رستورانی یکپارچه داشته باشید .
استفاده از یک سیستم حرفه ای و یکپارچه باعث می شود تا پرسنل شما خدمات بهتر به مشتریانتان ارائه دهند . به عنوان مثال اگر نرم افزار داخلی رستوران شما (برای ثبت سفارشات حضوری و مدیریت سفارشات آنلاین ) کارایی مناسب را نداشته باشد و سفارشات با تاخیر به سیستم صندوقدار ارسال شود ، و یا در مراحل تایید و پرینت فاکتور ها با کندی مواجه باشد ، این تاخیر ها باعث ایجاد تاخیر در مراحل آماده سازی و ارسال سفارش نیز می شود حالا فرض کنید در زمان اوج شلوغی باشید و مشتری های شما در حال ثبت سفارش آنلاین و حضوری باشند . در چنین شرایطی پرسنل شما قادر نخواهند بود سفارشات را به موقع برای مشتریان ارسال کنند و در نهایت شما می مانید و مشتریان ناراضی که مدت زیادی را برای تحویل سفارش خود منتظر مانده اند . 

پس در انتخاب نرم افزار رستورانی به موارد زیر توجه کنید :

 • سرعت و کارایی مناسب
 • سادگی استفاده برای صندوقدار
 • آپدیت و به روز رسانی نرم افزار 
 • اتصال به دستگاه پوز
 • مدیریت سفارش های داخلی ، آنلاین ، اسنپ فود و کال سنتر 
 • پرینت فاکتور ها و ارسال برای پرینتر های صندوق و آشپزخانه با قابلیت سفارشی سازی 
 • تعریف و حسابرسی پیک ها  
 • گزارشگیری هدفمند همراه با فیلتر
 • مدیریت آسان مشترکین و افزودن مشترک های جدید 
   

پلتفرم هفت ستاره پکیج کامل وب سایت رستورانی ، باشگاه مشتریان ، پنل اس ام اس و نرم افزار سفارش گیری داخلی را با امکان تست هفت روز رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال راحت رستوران اینترنتی خود را راه اندازی کنید . 

نرم افزار رستوران | نرم افزار رستوران رایگان | نرم افزار رستوران ارزان | نرم افزار سفارش گیری صندوق رستوران | طراحی سایت رستوران

بهترین نرم افزار رستوران

1400/07/26 در ساعت 10:43:38

بازار رستوران های اینترنتی در روز های اخیر بسیار داغ است حتما شما هم به عنوان یک کاربر فعال اینترنت تجربه ی سفارش آنلاین غذا را دارید ...

بهترین نرم افزار رستوران

مهم ترین امکانات نرم افزار سفارش گیری رستوران که باید بشناسید

1400/07/24 در ساعت 13:29:38

اگر تا به امروز فروش رستوران شما به روش سنتی بوده و به تازگی به فکر ورود به دنیای مجازی افتاده اید ، به شما تبریک می گوییم چون صنعت رستوران بیش از هر صنعت دیگری وارد حوزه ی آنلاین شده است...

مهم ترین امکانات نرم افزار سفارش گیری رستوران که باید بشناسید

نرم افزار فست فود

1400/07/21 در ساعت 16:25:56

اخیرا تغییرات سریعی در صنعت رستورانداری ایجاد شده است. با روی کار آمدن سیستم های فروش واسط غذا مثل اسنپفود و ... انتظارات و نیازهای مشتریان تغییر کرده.

نرم افزار فست فود

نرم افزار مدیریت رستوران

1400/07/20 در ساعت 13:43:20

نرم افزار مدیریت رستوران چیست و چه مزایایی برای مدیریت بهتر رستوران شما خواهد داشت ؟

نرم افزار مدیریت رستوران

راه اندازی رستوران کوچک

1400/07/19 در ساعت 16:04:28

دکوراسیون و هزینه هایی که برای راه اندازی رستوران کوچک باید در نظر بگیریم به چه صورت است و چگونه می توانیم فروش رستوران خود را بیشتر کنیم ؟

راه اندازی رستوران کوچک

چگونه یک رستوران موفق داشته باشیم؟

1400/07/17 در ساعت 11:18:20

مهم ترین دلیل شکست رستوران ها در سال های اولیه ی افتتاح، عدم برنامه ریزی درست است.

چگونه یک رستوران موفق داشته باشیم؟
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%