نرم افزار رستوران رایگان ، آیا حقیقت دارد ؟

1400/07/10 در ساعت 14:00:00

اگر در حال مطالعه ی این مقاله هستید احتمالا تصمیم خود را برای طراحی سایت رستوران و به دنبال آن خرید نرم افزار رستوران گرفته اید .زمانی که ....

نرم افزار رستوران رایگان ، آیا حقیقت دارد ؟

اگر در حال مطالعه ی این مقاله هستید احتمالا تصمیم خود را برای طراحی سایت رستوران و به دنبال آن خرید نرم افزار رستوران گرفته اید . زمانی که در گوگل سرچ می کنید احتمالا با کلماتی مانند نرم افزار رستوران رایگان نیز مواجه شدید . آیا به نظر شما ادعای نرم افزار رستوران رایگان با امکانات گستره را می توان جدی گرفت ؟

واقعیت های نرم افزار رستوران رایگان 

شما به عنوان مدیر یک رستوران ، برای راه اندازی رستوران خود قطعا با هزینه های زیادی رو به رو می شوید. هزینه های خرید و یا اجاره ی رستوران ، استخدام پرسنل و خرید دستگاه های مخصوص به خودی خود هزینه هایی به دنبال دارد . برای اینکه در دنیای اینترنت هم حضور داشته باشید و به صورت آنلاین به مشتری های خود سرویس دهید در درجه ی اول نیاز به یک وب سایت رستورانی و بعد از آن به یک نرم افزار سفارش گیری صندوق دارید . همانقدر که فضا و دکور رستوران اهمیت دارد وب سایت و نرم افزار رستورانی نیز مهم است . از آنجایی که پیاده سازی یک وب سایت رستورانی خوب و حرفه ای با سرویس پشتیبانی برای تیم برنامه نویسی کاری زمان بر محسوب می شود هیچ شرکتی به صورت رایگان وب سایت و نرم افزار سفارش گیری رستوران را در اختیارتان قرار نمی دهد اگر چنین جایی پیدا کردید که نرم افزار رستوران رایگان ارائه می داد قطعا باید به خدمات آن شک کنید.

آیا شرکت هفت ستاره نرم افزار رستوران رایگان ارائه می دهد؟

بعضی از شرکت های نرم افزاری هستند که دمویی از نرم افزار خود را به صورت رایگان در اختیار رستورانها قرار می دهند که رستورانهای تازه تاسیس شده که نیاز به امکانات ساده ای دارند، بتوانند از آن استفاده کنند و امکانات اولیه را مشاهده کنند اما بعد از چند هفته مدیران رستورانها به این نتیجه می رسند که برای ادامه ی کار، احتیاج به امکانات بیشتری دارند. و برای داشتن امکانات بیشتر، مجبور هستند پکیج های پولی آن شرکت نرم افزاری را تهیه کنند. بسیاری از رستورانها قبل از خرید نرم افزار رستورانی، مایل هستند جهت تست، نسخه رایگان نرم افزار رستورانی را نصب کنند. اما شرکت هفت ستاره برای شما پیشنهاد بهتری دارد. ما برای تست و اثبات کیفیت نرم افزار، می توانیم نسخه کاملی از نرم افزار را به مدت یک هفته روی یکی از سیستم های شما به صورت رایگان راه اندازی کنیم. در این یک هفته شما می توانید امکانات کامل نرم افزار را مشاهده کنید. اگر از نرم افزار رضایت کامل داشتید، سپس اقدام به خرید کنید.


نرم افزار رستوران رایگان

هزینه ی طراحی سایت رستورانی و نرم افزار رستوران چقدر است ؟

شرکت هفت ستاره برای کمک به کسب و کار ها مخصوصا در حوزه ی رستوران  یک راهکار عالی به شما پیشنهاد می دهد . از آنجایی که طراحی سایت اختصاصی پروسه ای زمانبر و هزینه بر است برای کاهش هزینه های اولیه و به جای صرف چند ده میلیون تومان ، می توانید با فروشگاه ساز هفت ستاره با حداقل هزینه ، وب سایت رستورانی خود را راه اندازی کنید و یک وب سایت رستوان یکپارچه با تمامی امکانات لازم داشته باشید . 
به جای نرم افزار رستوران رایگان ما به شما سایت و نرم افزار رستوران ارزان را پیشنهاد می کنیم . علت هزینه های پایین ، حذف هزینه های اولیه و ارائه سرویس نرم افزار های آنلاین است . در واقع شما می توانید از امکانات پلتفرم هفت ستاره به صورت سرویسی استفاد نمایید و  تا هر زمان که از سایت و نرم افزار استفاده میکنید هزینه ی آن را می پردازید .  تعرفه ها را در این لینک قابل مشاهده هستند . مشاهده  تعرفه ها


در انتخاب نرم افزار رستوران چه نکاتی را باید در نظر بگیرید ؟

رقابت در حوزه ی رستوران هر روز بیشتر می شود .  سرویس اسنپ فود به خوبی گویای این ماجرا است . زمانی که وارد وب سایت و یا اپلیکیشن اسنپ فود می شوید با لیست بلندی از رستوران ها مواجه می شوید که هر روز به تعداد ان ها اضافه می شود . در این میان رستورانی موفق است که بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه دهد و مشتریان را راضی نگه دارد . برای داشتن فروش آنلاین موفق بهتر است وب سایت ، باشگاه مشتریان و نرم افزار رستورانی یکپارچه داشته باشید .
استفاده از یک سیستم حرفه ای و یکپارچه باعث می شود تا پرسنل شما خدمات بهتر به مشتریانتان ارائه دهند . به عنوان مثال اگر نرم افزار داخلی رستوران شما (برای ثبت سفارشات حضوری و مدیریت سفارشات آنلاین ) کارایی مناسب را نداشته باشد و سفارشات با تاخیر به سیستم صندوقدار ارسال شود ، و یا در مراحل تایید و پرینت فاکتور ها با کندی مواجه باشد ، این تاخیر ها باعث ایجاد تاخیر در مراحل آماده سازی و ارسال سفارش نیز می شود حالا فرض کنید در زمان اوج شلوغی باشید و مشتری های شما در حال ثبت سفارش آنلاین و حضوری باشند . در چنین شرایطی پرسنل شما قادر نخواهند بود سفارشات را به موقع برای مشتریان ارسال کنند و در نهایت شما می مانید و مشتریان ناراضی که مدت زیادی را برای تحویل سفارش خود منتظر مانده اند . 

پس در انتخاب نرم افزار رستورانی به موارد زیر توجه کنید :

 • سرعت و کارایی مناسب
 • سادگی استفاده برای صندوقدار
 • آپدیت و به روز رسانی نرم افزار 
 • اتصال به دستگاه پوز
 • مدیریت سفارش های داخلی ، آنلاین ، اسنپ فود و کال سنتر 
 • پرینت فاکتور ها و ارسال برای پرینتر های صندوق و آشپزخانه با قابلیت سفارشی سازی 
 • تعریف و حسابرسی پیک ها  
 • گزارشگیری هدفمند همراه با فیلتر
 • مدیریت آسان مشترکین و افزودن مشترک های جدید 
   

پلتفرم هفت ستاره پکیج کامل وب سایت رستورانی ، باشگاه مشتریان ، پنل اس ام اس و نرم افزار سفارش گیری داخلی را با امکان تست هفت روز رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال راحت رستوران اینترنتی خود را راه اندازی کنید . 

نرم افزار رستوران | نرم افزار رستوران رایگان | نرم افزار رستوران ارزان | نرم افزار سفارش گیری صندوق رستوران | طراحی سایت رستوران

باشگاه مشتریان رستوران

1400/08/04 در ساعت 12:09:51

تبلیغات و جذب مشتریان جدید، برای همه ی رستورانها مهم است. اما مهم تر از آن راضی نگه داشتن مشتریان فعلی است.

باشگاه مشتریان رستوران

چگونه یک رستوران موفق داشته باشیم؟

1400/07/17 در ساعت 11:18:20

امروزه رقابت در حوزه رستورانها خیلی زیاد است. مهم ترین دلیل شکست رستوران ها در سال های اولیه ی افتتاح، عدم برنامه ریزی درست است.

چگونه یک رستوران موفق داشته باشیم؟

راه اندازی رستوران کوچک

1400/07/19 در ساعت 16:04:28

نکات کاربردی برای چیدمان رستوران های کوچک و هزینه هایی که باید برای راه اندازی رستوران در نظر بگیرید.

راه اندازی رستوران کوچک

نرم افزار مدیریت رستوران

1400/07/20 در ساعت 13:43:20

نرم افزار مدیریت رستوران با این هدف طراحی شده است که به رستورانداران کمک کند تا جنبه های مختلف رستوران خود را به بهترین نحو اداره کنند و سود بیشتری به دست آورند.

نرم افزار مدیریت رستوران

نرم افزار فست فود

1400/07/21 در ساعت 16:25:56

با راه اندازی نرم افزار فست فود ، وابستگی خود به سیستم های واسط فروش غذا را کاهش دهید و به جای پرداخت کمیسیون به این واسطه ها، سیستم نرم افزاری خود را راه اندازی کنید.

نرم افزار فست فود

نرم افزار مدیریت شعب رستوران

1400/07/28 در ساعت 14:57:07

یک نرم افزار یکپارچه به همراه گزارشات دقیق، به شما در مدیریت بهتر شعب رستورانتان، کمک زیادی خواهد کرد.

نرم افزار مدیریت شعب رستوران
نظر جدید
0%