هزینه راه اندازی سایت سفارش آنلاین غذا

1400/07/27 در ساعت 13:50:10

با توجه به سبک زندگی شلوغ امروز، اکثر ما برای زمان، تحت فشار هستیم. در دنیایی که یک ثانیه هم مهم است، مردم ترجیح می دهند، زمان خود را در ترافیک از دست ندهند و مایحتاج زندگی خود را به صورت آنلاین سفارش دهند.

هزینه راه اندازی سایت سفارش آنلاین غذا

لازم است در ابتدا برسی کنیم که :

راه اندازی سایت سفارش آنلاین غذا برای رستوران شما چه مزایایی دارد؟

با توجه به سبک زندگی شلوغ امروز، اکثر ما برای زمان، تحت فشار هستیم. در دنیایی که یک ثانیه هم مهم است، مردم ترجیح می دهند، زمان خود را در ترافیک از دست ندهند و مایحتاج زندگی خود را به صورت آنلاین سفارش دهند.
مدت زمان زیادی است که سفارش آنلاین غذا در صنعت رستوران وجود دارد. ورود نرم افزار های واسط سفارش آنلاین غذا مثل اسنپ فود، رفتار مردم در سفارش غذا را تغییر داد و باعث شد که مردم به سفارش آنلاین غذا عادت کنند. تا قبل از همه گیری کرونا، مدیران رستورانها داشتن یک سیستم سفارش آنلاین را امری مطلوب می دانستند. همه گیری ویروس کوید 19،  باعث شد که همه ی کسب و کارها مجبور شوند تماس انسانی را در معاملات خود، به حداقل برسانند. در اینصورت داشتن یک سایت سفارش آنلاین برای رستورانها، از امری مطلوب، به امری ضروری تبدیل شده است. امروزه همه ی رستوران دارها می دانند که راه اندازی رستوران اینترنتی می تواند به رونق رستوران آنها کمک کند.
داشتن یک سایت سفارش آنلاین غذا، محدودیت مکانی و زمانی رستوران شما را از بین می بر و باعث می شود که شما در همه جا به صورت 24 ساعته در دسترس باشید.


هزینه راه اندازی سایت سفارش آنلاین غذا چه قدر است؟

با توجه به شرایط اقتصادی امروز، کاهش هزینه ها، یکی از مهم ترین دغدغه های افراد است. همه ترجیح می دهند که با کیفیت ترین محصول را با کمترین هزینه داشته باشند. فروشگاه ساز هفت ستاره، این امکان را برای شما فراهم کرده است.

 فروشگاه سازهای آنلاین، نیاز به نیروی متخصص برای طراحی سایت را حذف کردند و شرایطی را فراهم کردند که کاربرانی که هیچ تخصص کامپیوتری ندارند هم بتوانند سایتشان را طراحی و ویرایش کنند. همین حذف وابستگی به نیروی متخصص، باعث شد هزینه ی تمام شده ی راه اندازی سایت ، کاهش پیدا کند. هزینه راه اندازی سایت سفارش آنلاین، تا حد زیادی به امکاناتی که شما نیاز دارید بستگی دارد . لیست تمامی امکانات و قیمت ها را شما می توانید در بخش تعرفه ها مشاهده کنید.


چرا هزینه راه اندازی سایت سفارش آنلاین، با فروشگاه ساز هفت ستاره، پایین است؟  

برای استعلام هزینه های طراحی سایت رستورانی خود، به احتمال زیاد با شرکت های زیادی تماس گرفته اید و هزینه های متفاوتی به شما گفته اند . برخی ارزان و برخی بسیار گران هستند.  حتی ممکن است بعضی از آنها وعده ی طراحی سایت رایگان را به شما داده باشند. اما به نظر شما، طراحی سایت رایگان ممکنن است؟
 بسیاری از افراد تصور می کنند که وقتی قیمت یک محصول پایین است، بی کیفیت است. در صورتی که اصلا اینطور نیست. هزینه ی تمام شده ی هر نرم افزای، با توجه به زیرساخت آن شرکت تعیین می شود. هرچه این زیرساخت قوی تر باشد، هزینه ی تمام شده برای مشتری، پایین تر است. شرکت هفت ستاره هم از این قاعده مستثنا نیست. تا همین چند سال گذشته، افرادی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی به ما می دادند، مجبور به پرداخت هزینه ای بین 8 تا 100 میلیون بودند. چون در گذشته، زیرساخت نرم افزاری ما، به قدرتمندی امروز نبود. و برای هر سایت مجبور بودیم از چندین نیروی متخصص استفاده کنیم. اما امروزه پلتفرم سایت ساز ما اینگونه نیست و شما برای ساخت سایت خود، هیچ وابستگی به ما نخواهید داشت.
البته لازم است بدانید که هر قیمت پایینی، به معنی باکیفیت بودن نیست. بهترین راه تضمین کیفیت یک محصول، مشاهده ی مشتریانی است که از آن محصول استفاده کرده اند. شرکت هفت ستاره طی سالها فعالیت خود، با رستورانهای معتبری همچون عطاویچ، پیتزاخونه مشهد، نایب، روکالانژ و ... کار کرده است. نمونه کارهای ما، تضمین کیفیت ماست.
ما برای اثبات کیفیت و کاهش ریسک شما، یک هفته تست رایگان را برای همه ی مشتریان خود فراهم کرده ایم. در این یک هفته، شما می توانید امکانات پلتفرم را به طور کامل برسی کنید و نتیجه ی کار را همان ابتدا مشاهده کنید. منتظر چه هستید؟ همین الان  سایت ساز و فروشگاه ساز هفت ستاره را تست کنید.


راه اندازی سایت سفارش آنلاین غذا چه قدر زمان می برد؟

بسیاری از مردم تصور می کنند که  هزینه ی داشتن یک سایت، بسیار زیاد است و یا برای راه اندازی یک وبسایت، نیاز به دانش تخصصی دارند. اما اصلا اینطور نیست. از زمانی که سایت سازها و فروشگاه سازهای آنلاین روی کار آمدند، هزینه و زمان لازم برای راه اندازی یک سایت سفارش آنلاین، بسیار کاهش پیدا کرد و باعث شد که شما بتوانید بدون نیاز به دانش فنی، در عرض چند دقیقه سایت خود را راه اندازی کنید. با استفاده از فروشگاه ساز هفت ستاره، شما برای ساختن سایتتان ، نیازی به طراح متخصص ندارید و خودتان بدون وابستگی به شرکت ها می توانید سایتتان را راه اندازی و ویرایش کنید.


بعد از راه اندازی سایت سفارش آنلاین غذا ، برای سرعت بخشیدن به سفارشگیری رستوران، چه کاری انجام دهم ؟

بعد از ایجاد سایت رستورانی با فروشگاه ساز هفت ستاره، برای مدیریت سفارشات، پنلی در اختیار شما قرار می گیرد که با باز کردن آن، بتوانید سفارشات آنلاین را مدیریت کنید.
شما برای مدیریت سفارشات حضوری، احتیاج به یک نرم افزار سفارش گیری رستوران خواهید داشت. اگر نرم افزار رستورانی شما به سایتتان متصل باشد، سفارشات آنلاین و حضوری را مجبور نیستید از دو پنل متفاوت مدیریت کنید.
 نگران نباشید. ما فکر همه جا را کرده ایم. شرکت هفت ستاره، سیستم یکپارچه ای از سایت رستورانی، نرم افزار سفارش گیری رستورانی و باشگاه مشتریان را برای مدیریت رستوران ها در اختیار شما قرار خواهد داد. یکپارچگی این سیستم سفارشگیری باعث می شود برای مدیریت سفارشات، زمان کمتری از پرسنل شما گرفته شود.
ممکن است شما از طریق نرم افزار اسنپ فود هم سفارشاتی داشته باشید. ما نرم افزار رستورانی هفت ستاره را به اسنپ فود هم وصل کرده ایم که هیچ دغدغه ای برای شما باقی نماند. و اپراتور شما بتواند سفارشات را به صورت یکجا برسی کند.

نظر جدید
0%