چگونه درگاه بگیریم ؟

1399/04/25 در ساعت 12:00:00

برای اینکه بتوانید در وب سایت خود تراکنش های مالی انجام دهید نیاز به درگاه پرداخت خواهید داشت . در حالت کلی دو نوع درگاه پرداخت وجود دارد ....

چگونه درگاه بگیریم ؟

برای اینکه بتوانید در وب سایت خود تراکنش های مالی انجام دهید نیاز به درگاه پرداخت خواهید داشت . در حالت کلی دو نوع درگاه پرداخت وجود دارد :
1-درگاه پرداخت مستقیم   2-درگاه پرداخت واسط

 

درگاه پرداخت مستقیم :
اگر روزانه تعداد کاربران زیادی از سایت شما بازدید می کنند و  مشتریان شما از طریق سایت و به صورت آنلاین ثبت سفارش انجام می دهند حتما برای درگاه پرداخت مستقیم اقدام کنید . شما می توانید از یکی از بانک هایی که در آن حساب دارید درخواست درگاه پرداخت نمایید. شرایط دریافت درگاه به این صورت است که باید  وب‌سایت رسمی و فعال برای فروش خدمات یا کالا داشته باشید ، برای فروشگاه آنلاین خود نماد الکترونیکی دریافت کرده باشید ، دارای حساب بانکی در  یکی از شعب بانک‌های عضو شبکه شتاب  باشید و مدارک هویتی که این مدارک برای متقاضیان حقیقی و حقوقی متفاوت است را برای بانک مورد نظر ارسال کرده باشید.

 

 

 

برای دریافت درگاه پرداخت مستقیم دو راه وجود دارد :
1-اینماد     2-دریافت درگاه از بانک 
درخواست درگاه با استفاده از اینماد : با وارد شدن به پنل خود بر روی گزینه ی درخواست درگاه کلیک کنید . توجه داشته باشید تنها در صورتی که برای کسب و کار شما اینماد صادر شده باشد این گزینه نمایش داده می شود . با کلیک بر روی این گزینه فرمی نمایش داده می شود که باید آن را تکمیل نموده و برای نماد ارسال کنید . تمامی مراحل از پنل کاربری خود قابل رویت و پیگیری می باشد.
 

 

درخواست درگاه از بانک : برای درخواست درگاه پرداخت از بانک باید وارد سایت بانک مورد نظر شده و فرم درخواست درگاه را پر نمایید . بعد از تکمیل فرم مدارک هویتی لازم را از طریق اینترنتی یا پیک برای بانک ارسال نمایید . اکثر بانک ها خدمات درگاه را به صورت غیر حضوری انجام می دهند ولی برای حصول اطمینان راهنمای مراحل مربوط به بانک مورد نظر را مطالعه کنید . پس از دریافت درگاه شماره پایانه (MID) , شماره ترمینال و کلید خصوصی را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا تنظیمات مربوط به اتصال درگاه به سایت انجام شود .

 

شرکت هفت ستاره در حال حاضر به 12 بانک متصل می باشد که می توانید از یکی از بانک های زیر را برای درگاه وب سایت خود انتخاب نمایید :
1-بانک  سامان 
2-بانک تجارت
3-آسان پرداخت (آپ)
4-یوپال(درگاه واسط)
5-بانک پاسارگاد
6-زرین پال(درگاه واسط)
7-بانک ملت
8-بانک پارسیان
9-بانک اقتصاد نوین
10-ایران کیش
11-بانک مسکن 
12-ID Pay(درگاه واسط)

 

درگاه پرداخت واسط: 
در این نوع درگاه تراکنش های مالی توسط یک واسط انجام می پذیرد و شما باید درصدی از هر تراکنش را که معمولا یک درصد می باشد  به درگاه واسط پرداخت کنید.برای دریافت درگاه واسط برخلاف درگاه مستقیم نیازی به اخذ نماد نمی باشد. اتصال به درگاه واسط مدت زمان کمی از شما میگیرد تنها کافی است مدارک خود را برای این سایت ها ارسال کنید . با ارسال اطلاعات و انجام اهراز هویت ،  وب سایت شما توسط کارشناسان شرکت های ارائه دهنده درگاه واسط بررسی می شود و در صورت نبود مشکلی سایت شما به درگاه متصل می شود.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%