خرید سایت آماده
با ثبت سفارش آنلاین به مدت محدود از تخفیف 10 درصد روی تمامی پکیج ها بهره مند شوید.مشاهده تعرفه ها

با خرید سایت آماده، در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کنید

خرید سایت آماده

با خرید سایت آماده و امکانات پلتفرم سایت ساز هفت ستاره، بدون نیاز به کد نویسی، سایت های حرفه ای بسازید.

خرید سایت آماده، می تواند یک نقطه ی شروع عالی برای راه اندازی وب سایت شما باشد و به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را  با هزینه های کمتر و در زمان کوتاه تر طراحی و راه اندازی کنید. ما با راه اندازی پلتفرم سایت ساز و فروشگاه ساز هفت ستاره ، قالب های آماده مینیمال و با گرافیک های مدرن در اختیارتان قرار می دهیم تا به شما در ساخت سایت دلخواهتان کمک کنیم. با خرید سایت های آماده می توانید هزینه ی طراحی سایت اختصاصی را تا 10 برابر کاهش دهید و در کوتاهترین زمان ممکن و با هزینه ی مقرون به صرفه، سایت خود را راه اندازی کنید . 
خرید سایت های آماده، شما را از داشتن مهارت های کامپیوتری و یا کدنویسی بی نیاز می کند.

شروع راه اندازی

خرید سایت آماده رستورانی خرید سایت آماده رستورانی
خرید سایت آماده رستورانی

خرید سایت آماده شخصی خرید سایت آماده شخصی
خرید سایت آماده شخصی

خرید سایت آماده آموزشی خرید سایت آماده آموزشی
خرید سایت آماده آموزشی

خرید سایت آماده نمایشگاهی خرید سایت آماده نمایشگاهی
خرید سایت آماده نمایشگاهی

خرید سایت آماده فروشگاهی خرید سایت آماده فروشگاهی
خرید سایت آماده فروشگاهی

خرید سایت آماده شرکتی خرید سایت آماده شرکتی
خرید سایت آماده شرکتی

همه ی امکاناتی که برای ساخت سایت خود لازم دارید را از قبل برایتان پیش بینی و آماده کرده ایم

خرید سایت آماده از هفت ستاره، مزایای زیادی دارد از جمله...

مدیریت قالب با drag and drap مدیریت قالب با drag and drap
مدیریت قالب با drag and drap

تمامی بخش های قالب سایت توسط خود شما قابل مدیریت است و ویرایش هر قسمت تنها با چند کلیک قابل انجام است

بدون دانش فنی و برنامه نویسی بدون دانش فنی و برنامه نویسی
بدون دانش فنی و برنامه نویسی

بدون دانش کد نویسی ماژول های گرافیکی مختلف به قالب خود اضافه کنید و سایت های حرفه ای بسازید

ماژول های گرافیکی متنوع ماژول های گرافیکی متنوع
ماژول های گرافیکی متنوع

ماژول های متنوع و کاربردی در دسته بندی های مختلفی در اختیارتان است که هر روز به تعداد آنها اضافه می شود

مشاهده تمامی قالب ها
خبر خوب درباره قالب های آماده سایت ساز هفت ستاره این است که ما در طراحی پلتفرم سایت ساز خود، از سیستم ماژولار استفاده کردیم به این معنی که این قالب ها از کنار هم قرار گرفتن تعدادی ماژول ساخته شده اند. با انتخاب یک قالب، شما به طراحی آن قالب محدود نیستید و میتوانید ماژول های آن قالب را ویرایش، جایگزین و یا حذف کنید . همچنین دسترسی به لیست تمامی ماژول هایی که تا به امروز طراحی شده اند به صورت نامحدود برای شما باز است و میتوانید هر زمان که مایل بودید ماژول های جدید به سایت خود اضافه کنید و ظاهر سایت خود را تغییر دهید. 

 


خرید سایت آماده از سایت ساز هفت ستاره، چه مزایایی برای شما خواهد داشت؟ 

خرید سایت آماده، مزایای زیادی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • راه اندازی سریع :
  سایت ساز هفت ستاره طوری طراحی شده که شما می توانید سایت خود را در عرض چند دقیقه بدون وابستگی به نیروی متخصص راه اندازی کنید.  آموزش ساخت سایت در چند دقیقه
 • طراحی استاندارد و مدرن :
  تمامی قالب های آماده ی هفت ستاره،با استاندار های روز طراحی شده اند و قوانین UI و UX در آنها رعایت شده است. در طراحی این قالب ها به این نکته توجه شده است که قالب مربوطه نیاز های کاربران را پوشش دهد و یک قالب کاربردی برای کسب و کار شما باشد. با این حال هر کسب و کاری، نیازمندی های متفاوتی دارد.
  به همین دلیل است که سیستم ماژولار به شما کمک میکند تا هر بخش از قالب که متناسب با محتوای شما نبود و یا طرح آن را دوست نداشتید، آن را حذف کنید و از لیست ماژول ها ، از ماژول های جایگزین استفاده کنید . 
 • امکانات گسترده :
  سایت ساز هفت ستاره امکانات گسترده و یکپارچه ای از جمله پنل ادمین قدرتمند، باشگاه مشتریان، امکانات سئو ، ابزار های سفارش و گزارش گیری و ... را در اختیار شما قرار میدهد که تمامی این امکانات در قالب ها ی ارائه شده متناسب با پکیج شما وجود دارد.
 • امکان تغییر قالب :
   تغییر و سفارشی سازی قالبی که انتخاب کرده اید،همواره امکانپذیر است. شما می توانید تمامی بخش های سایتتان را مانند یک پازل از نو بچینید. برای این منظور، ماژول هایی با گرافیک متنوع در اختیار شما قرار گرفته است.همچنین اگر به css و javascript مسلط هستید، امکان ادیت کد های قالب انتخابی شما امکان پذیر است .
 • هزینه مقرون به صرفه
  کاهش هزینه ها به دلیل
  تغییر در تیراژ و نحوه فروشما است. در واقع ما هزینه های ایده پردازی، برنامه نویسی و طراحی را به جای اینکه از یک مشتری خاص بگیریم بین هزاران مشتری تقسیم کرده ایم. در این حالت شما با کمترین هزینه صاحب وب سایتی می شوید که هر روز در حال ارتقا است و امکانات جدید به آن اضافه می شود . 
آیا در قالب های آماده سایت ساز هفت ستاره، از سیستم های مدیریت محتوای رایگان مثل وردپرس و جوملا استفاده می شود؟ آیا در قالب های آماده سایت ساز هفت ستاره، از سیستم های مدیریت محتوای رایگان مثل وردپرس و جوملا استفاده می شود؟
آیا در قالب های آماده سایت ساز هفت ستاره، از سیستم های مدیریت محتوای رایگان مثل وردپرس و جوملا استفاده می شود؟

خیر. سایت های آماده هفت ستاره، از لحاظ طراحی و کدنویسی، با CMS های رایگان مثل وردپرس و ... کاملا متفاوت هستند. ما از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی استفاده می کنیم که به صورت صفر تا صد، توسط برنامه نویسان شرکت نوشته شده است و دائما در حال به روز رسانی و پشتیبانی می باشد.

ما پلتفرم اختصاصی خود را داریم که حاصل سالها تلاش برنامه نویسان شرکت است و در طول زمان، امکانات گسترده ای به آن اضافه کرده ایم. ما در برنامه نویسی سایت ساز، از کدهای آماده استفاده نکرده ایم و تمامی کدها از صفر توسط برنامه نویسان شرکت نوشته شده اند. با توجه به اینکه در برنامه نویسی آن از کدهای open sourse  استفاده نکرده ایم، به همین علت نرم افزار سایت ساز ما از امنیت بالایی برخوردار است. ما در ایجاد نرم افزار سایت ساز، از به روزترین تکنولوژی ها استفاده کرده ایم تا بتوانیم سایت هایی سریع را در اختیار شما بگذاریم.

تعرفه های خرید سایت آماده در سایت ساز هفت ستاره، چه قدر است؟

هزینه ی طراحی سایت شما، به امکانات مورد نیاز شما بستگی دارد. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید سایت آماده برای خود، یک هفته سایت ساز را به صورت رایگان تست کنید. در آن یک هفته، نیازمندی های خود را متوجه خواهید شد بعد از آن با توجه به اینکه سایت شما شرکتی یا فروشگاهی است، پکیج مورد نیاز خود را می توانید انتخاب کنید.

مشاهده امکانات پکیج ها و تعرفه ها
قبل از خرید سایت آماده، یک هفته مهلت تست برای شما وجود دارد قبل از خرید سایت آماده، یک هفته مهلت تست برای شما وجود دارد
قبل از خرید سایت آماده، یک هفته مهلت تست برای شما وجود دارد

برای اثبات کیفیت نرم افزار سایت ساز، قبل از خرید سایت فروشگاهی آماده و یا سایت شرکتی، هفت روز مهلت تست را برای تمامی کاربران فراهم کرده ایم. در این هفت روز، نرم افزار با فول امکانات در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید تست و کیفیت سنجی تمامی بخش های آن را انجام دهید. یکی از مزایای تست رایگان قبل از خرید سایت آماده، این است که قبل از پرداخت هزینه، سایت نهایی خود را می توانید مشاهده کنید شما می توانید در این یک هفته مهلت تست، تمامی امکانات مورد نیازتان را برسی کنید و پکیج متناسب با کسب و کارتان را بعد از تست، خریداری کنید. 

شروع یک هفته تست رایگان

بعد از انتخاب قالب و خرید سایت آماده، چه تغییراتی می توانم در آن اعمال کنم؟    

خرید سایت آمادههمانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، سایت ساز هفت ستاره، قالب محور نیست و به صورت ماژولار طراحی شده است و شما را محدود به قالبی که انتخاب کرده اید نمی کند. در این صورت شما می توانید بخش های مختلف سایتتان را مانند یک پازل خوتان بچینید. تمامی قسمت های سایت از رنگبندی و محتوا و منو و فوتر و ... را می توانید تغییر دهید. قالب های آماده ای که در اختیارتان قرار داده ایم، چیدمان پیشنهادی می باشد و تمامی بخش های آن قابل تغییر است. سایت ساز به نحوی طراحی شده که کارکردن با آن برای تمامی افراد با هر سطح دانشی راحت باشد با این حال، برای ورود محتوای سایت و اعمال تغییرات، ویدیو های آموزشی برای شما تهیه کرده ایم که می تواند کمک زیادی به شما کند. مشاهده ویدیو آموزشی


بعد از خرید سایت آماده شرکتی، آیا ارتقای پکیج و تبدیل آن به سایت فروشگاهی امکان پذیر است؟

بله. شما در هر زمانی که بخواهید، می توانید پکیجتان را با توجه به نیازتان ارتقا دهید. در ابتدای کار ممکن است شما نیازی به فروش آنلاین در سایت خود نداشته باشید، در اینصورت، پکیج شرکتی برای شما مناسب و مقرون به صرفه تر است. هرزمان که نیاز به فروش آنلاین در سایت خود داشتید، نیازی به خریداری پکیج مجزا و طراحی مجدد سایت نیست، با ارتقای پکیج خود به پکیج فروشگاهی، می توانید، از تمامی امکانات سایت فروشگاهی بهره مند شوید و ماژول های فروشگاهی را به سایت فعل خود اضافه کنید.


برای خرید سایت آماده، امکان پرداخت اقساط وجود دارد؟

بله. ما برای حمایت از کسب و کارهایی که تازه شروع به کار کرده اند،  امکان پرداخت ماهیانه را فراهم کرده ایم. یعنی به جای اینکه پکجتان را سالیانه خریداری کنید، می توانید به صورت ماهیانه هزینه ی آن را پرداخت کنید. با امکان طراحی سایت اقساطی، ما این امکان را برای تمامی کسب وکارها فراهم کرده ایم که بدون ریسک و ترس از هزینه ها، بتوانند کسب و کار آنلاین خود را شروع کنند.


خرید سایت آماده شرکتی برای چه شرکت هایی مناسب است؟

شرکت هایی که می خواهند با هزینه ی بسیار پایین و در کوتاه ترین زمان ممکن وبسایت خود را آماده کنند، می توانند از سایت های آماده شرکتی استفاده کنند. قالب های آماده شرکتی در پلتفرم هفت ستاره، قالب هایی هستند که متناسب با نیاز شرکت ها و با استفاده از ماژول های متنوع از قبل چیده شده اند. این قالبها، برای ساخت سایت شرکتی، در وقت شما صرفه جویی می کنند و یک ایده برای طرح اولیه ی سایتتان به شما می دهند.
لازم به ذکر است که شما می توانید تمامی بخش های قالب شرکتی که انتخاب کرده اید را سر فرصت تغییر دهید و یک چیدمان اختصاصی برای سایتتان داشته باشید. 


بعد از خرید سایت آماده، چه هزینه های جانبی برای راه انداز سایت من وجود خواهد داشت؟

برای بارگزاری سایتتان، شما نیازی به خرید هاست جداگانه نخواهید داشت. ما هاست را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای پشتیبانی راحت تر و تضمین سرعت و امنیت سایت ها، ما سایت شما را روی سرورهای اختصاصی خود میزبانی می کنیم.
تنها هزینه جانبی ای که شما بعد از خرید سایت آماده خود خواهید داشت، خرید دامنه ی سایتتان است. راهنمای خرید دامنه.


خرید سایت آماده

چرا خرید سایت آماده و طراحی سایت با سایت ساز، ارزانتر است؟ 

قبل از ایجاد سایت سازها، طراحی سایت، یک کار پر هزینه برای اشخاص و شرکت ها بود. چون برای طراحی هر سایت، باید چندین نیروی متخصص برنامه نویس و طراح روی آن زمان می گذاشتند و این برای شرکت ها هزینه ی زیادی را به دنبال داشت. با روی کار آمدن سایت ساز ها، طراحی سایت و اعمال تغییرات روی سایت، دیگر به نیروی متخصص وابسته نیست و هر فردی بدون نیاز به دانش فنی می تواند سایت مورد نیاز خود را طراحی کند. همین عدم وابستگی باعث کاهش هزینه های طراحی سایت شده است. در واقع در سایت ساز ها، همه چیز از قبل و فقط یک باز توسط برنامه نویسان آماده شده و یک صفحه مدیریتی قدرتمند برای تمامی تغییرات مورد نیاز شما فراهم شده که شما برای اعمال تغییرات طراحی و تغییر محتوا، نیازی به پشتیبانی و نیروی متخصص نخواهید داشت. کاهش نیاز به نیروی انسانی، باعث کاهش هزینه های شرکت و به دنبال آن کاهش هزینه ی طراحی سایت برای شما شده است. با استفاده از سایت ساز می توانید تجربه یک طراحی سایت ارزان و با کیفیت داشته باشید.


چگونه قبل از خرید سایت آماده، از کیفیت سایتم  مطمئن شوم؟

همیشه یکی از دغدغه های افراد، قبل از خرید هر کالا یا خدماتی، مطمئن شدن از کیفیت آن است. مخصوصا زمانی که یک کالا با قیمت پایین ارائه می شود، بسیاری از افراد ارزان بودن را نشانه ای از کیفیت پایین تصور می کنند. ما برای کسب اطمینان و کیفیت سنجی در حوزه محصولات نرم افزاری، دو راه کارآمد را به شما پیشنهاد می دهیم.
در مهلت یک هفته تست رایگان، شما می توانید از کیفیت نرم افزار اطمینان پیدا کنید. علاوه بر این، یکی از راه های تشخیص با کیفیت بودن یک شرکت، مشاهده ی نمونه کارهای آن شرکت است. زمانی که یک شرکت با برند های مطرح و مجموعه های کوچک و بزرگ زیادی کار کرده باشد، کیفیتش تضمین شده است. شرکت هفت ستاره طی سال ها فعالیت خود، با برندهای مطرحی همچون رستوران زنجیره ای عطاویچ، دانشگاه تهران، باشگاه بانک ملی و ... کار کرده و بر اساس تجربه و درک نیازمندی شرکتها و سازمان های مختلف، محصول سایت ساز هفت ستاره را تولید کرده که می تواند نیاز تمامی شرکت ها و سازمانها را برای طراحی سایتشان با هزینه ی پایین تامین کند.
 


مشتریان ما

مشاهده نمونه کارها

پرسش های متداول درباره خرید سایت آماده

خرید سایت آماده، چه مزیتی نسبت به طراحی اختصاصی دارد؟
خرید سایت آماده، چه مزیتی نسبت به طراحی اختصاصی دارد؟

مهمترین مزیت سایت های آماده، قیمت پایین آن است. علاوه بر این در خرید سایت آماده، شما نتیجه ی کار را همان ابتدا و قبل از پرداخت هزینه می توانید مشاهده کنید و اگر طرح و امکانات مورد تایید شما بود، هزینه ی آن را پرداخت می کنید در نتیجه ریسک شما کاهش میابد. 

بعد از خرید سایت آماده، محدودیتی در تعداد صفحات وجود دارد؟
بعد از خرید سایت آماده، محدودیتی در تعداد صفحات وجود دارد؟

خیر شما بدون هیچ محدودیتی می توانید صفحات و زیرصفحاتی را برای سایت خود ایجاد کنید و هر صفحه را با توجه به محتوای خود، با استفاده از ماژول های متنوعی که در اختیار دارید، بچینید. 

آیا سایت های آماده ای که از پلتفرم سایت ساز هفت ستاره خریداری می شوند، در موبایل و تبلت به درستی نمایش داده می شوند؟
آیا سایت های آماده ای که از پلتفرم سایت ساز هفت ستاره خریداری می شوند، در موبایل و تبلت به درستی نمایش داده می شوند؟

بله. تمامی ماژول هایی که برای سایت ساز طراحی می شوند، قبل از انتشار در پلتفرم، ریسپانسیو می شوند. بنابراین تمامی قالب هایی که با این ماژول ها ایجاد می شوند، کاملا ریسپانسیو خواهند بود و در موبایل و تبلت به درستی نمایش داده می شوند. 

بعد از خرید سایت آماده از پلتفرم هفت ستاره، از سایت من پشتیبانی می شود؟
بعد از خرید سایت آماده از پلتفرم هفت ستاره، از سایت من پشتیبانی می شود؟

بله. قطعا هر نرم افزاری برای حفظ کیفیت، نیاز به به روزرسانی دارد. ما همواره برای حفظ کیفیت  و سرعت سایت هایی که روی پلتفرم هفت ستاره هستند، به روز رسانی های لازم را انجام می دهیم و باگ های احتمالی را برای تمامی پروژه ها رفع می کنیم. همچنین برای کار با صفحه ادمین سایت ها، ویدیو های آموزشی را تهیه کردیم که برای طراحی و ورود اطلاعات سایت، کمک زیادی به شما خواهد کرد.

بعد از خرید سایت آماده، برای پشتیبانی فنی از سایتم باید هزینه ی مجزا پرداخت کنم؟
بعد از خرید سایت آماده، برای پشتیبانی فنی از سایتم باید هزینه ی مجزا پرداخت کنم؟

خیر با پرداخت هزینه ی سالیانه ی پکیج خود، دیگر نیازی به پرداخت هزینه ی مجزا برای پشتیبانی از سایتتان نخواهید داشت. تمامی سایت هایی که روی پلتفرم هفت ستاره قرار دارند، از خدمات پشتیبانی و آپدیت های دوره ای بهره مند خواهند شد. 

بعد از خرید سایت آماده، در آینده امکان اعمال طراحی اختصاصی روی سایت من توسط طراحان شرکت وجود دارد؟
بعد از خرید سایت آماده، در آینده امکان اعمال طراحی اختصاصی روی سایت من توسط طراحان شرکت وجود دارد؟

بله. در سایت ساز هفت ستاره تمام سعی خود را کرده ایم که از ماژول های متنوعی استفاده کنیم که بتواند نیاز تمامی افراد را تامین کند. اما اگر شما طرحی را نیاز دارید که در لیست ماژول های ما نیست، می توانید با بخش پشتیبانی مطرح کنید تا طراحان ما به صورت اختصاصی روی پروژه ی شما کار کنند. ما این امکان را برای طراحان فراهم کرده ایم که در صورت تسلط به html  و css  ، بتوانند بخش های مختلف سایت را به صورت اختصاصی تغییر دهند.

برای خرید سایت آماده، تنها چهار گام را باید طی کنید:

انتخاب قالب وبسایت

ورود اطلاعات سایت

خرید پکیج مورد نیاز

خرید دامنه

اولین گام برای داشتن سایت آماده، انتخاب قالب سایت است. برای راحتی کار شما، چیدمان های متفاوتی از ماژول ها را به صورت قالب ها برای شما آماده کرده ایم. از قسمت سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین، می توانید قالبی که شباهت بیشتری به محتوای شما دارد را انتخاب کنید.

قالبی که انتخاب کرده اید، با متن ها و تصاویر تستی پر شده اند. با استفاده از پنل ادمینی که در اختیار شما قرار میگیرد، شما می توانید بخش های مختلف سایتتان را با تصاویر و اطلاعات خودتان جایگزین کنید. هر قسمتی از قالب را که متناسب با محتوای سایت شما نیست را می توانید با ماژول های دیگری جایگزین کنید.

حال نوبت سنجش نیاز شماست. در مدت 7 روز تست رایگان، نرم افزار با امکانات کامل برای شما باز هست و می توانید تمامی امکانات آن را مشاهده کنید. بعد از هفت روز، با توجه به نیازتان لازم است که یکی از پکیج هایی که نیاز شما را پوشش می دهد را انتخاب کنید.

برای اینکه سایت روی دامنه شما بارگزاری شود، لازم است dns های دامنه ای که خریداری کردید را به dnsهای سرور هفت ستاره تغییر دهید. به این صورت که وارد تنظیمات دامنه شوید و روی تنظیمات نام سرور کلیک کنید. نام سرور ها را به شرح زیر تغییر دهید: DNS1:ns1.haftsetare.com DNS2:ns2.haftsetare.com

شروع 7 روز تست رایگانمشاهده امکانات و تعرفه های سایت آمادهراهنمای خرید دامنه
افزودن ماژول جدید
0%