طراحی سایت ارزان
با ثبت سفارش آنلاین به مدت محدود از تخفیف 10 درصد روی تمامی پکیج ها بهره مند شوید.مشاهده تعرفه ها

طراحی سایت ارزان

 ✓ ۷ روز تست کنید ✓ ماهانه پرداخت کنید  

پرداخت به صورت ماهیانه و یا سالیانه 

هفت ستاره یک سایت ساز است. در این پلتفرم می توانید حساب خود را شارژ کنید و همین امروز یک وبسایت داشته باشید.

  • هزینه مقرون به صرفه
  • ۳۰+ قالب آماده موجود
  • ساخت تنها در ۳ دقیقه
  • بهمراه  هاست رایگان 

در گذشته طراحی سایت ارزان امکانپذیر نبود. و طراحی یک سایت، هزینه و زمان زیادی را برای شرکت ها به دنبال داشت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سایت سازها وارد میدان شده اند. سایت سازها به صاحبان مشاغل کمک می کنند تا بدون وابستگی به نیروی متخصص و بدون نیاز به دانش فنی بتوانند سایت خود را با هزینه ی پایین و سرعت بالا راه اندازی کنند.

اگر قصد دارید سایت خود را راه اندازی کنید، احتمالا شرکت های مختلف را برسی کرده اید و با قیمت های متفاوتی مواجه شده اید. این قیمت های متفاوت ممکن است شما را سردرگم کرده باشد و سوالات زیادی را در ذهن شما ایجاد کرده باشد. در ادامه ما به این سوالات پاسخ خواهیم داد. ممکن است با تبلیغات طراحی سایت رایگان نیز مواجه شده باشید اما به نظر شما طراحی سایت رایگان حقیقت دارد؟

بهترین شرکت برای طراحی سایت ارزان چه شرکتی است؟

امروزه شرکت های زیادی خدمات طراحی سایت را ارائه می دهند بعضی از آنها بسیار گران هستند و بعضی ارزان. چگونه می توان به یک شرکت اعتماد کرد؟

چگونه می توانید مطمئن شوید که پلتفرمی که برای طراحی سایت ارزان خود انتخاب کرده اید، کیفیت لازم را دارد؟


یکی از بهترین راهکارهای انتخاب شرکت طراحی سایت، دیدن نمونه کارهای آن شرکت است. شرکتی که با مجموعه ها و ارگان های بزرگی کار کرده باشد، قطعا قابل اعتماد است. چون مجموعه های بزرگ، برای طراحی سایتشان، هر شرکتی را انتخاب نمی کنند و فیلترهای زیادی برای انتخابشان دارند. شرکت هفت ستاره طی سالها فعالیت خود، تجربه کار با ارگانهای بزرگی همچون دانشگاه تهران، باشگاه بانک ملی ، رستوران زنجیره ای عطاویچ و .... را دارد. کار کردن با ارگان های کوچک و بزرگ باعث شده بتوانیم نیازمندی های شرکت ها و سازمانها را برسی کنیم و بر اساس آن یک پلتفرم واحد و یک پارچه ای را راه اندازی کنیم که همه ی سازمان ها بتوانند با استفاده از آن، یک سایت با کیفیت و ارزان را برای خود طراحی کنند.

طراحی سایت رستوران عطاویچ طراحی سایت رستوران عطاویچ
طراحی سایت رستوران عطاویچ

کانون دانشگاه تهران کانون دانشگاه تهران
کانون دانشگاه تهران

طراحی سایت سورین سرویس طراحی سایت سورین سرویس
طراحی سایت سورین سرویس

طراحی سایت موسسه همیاری کوثر طراحی سایت موسسه همیاری کوثر
طراحی سایت موسسه همیاری کوثر

طراحی سایت رستوران نایب طراحی سایت رستوران نایب
طراحی سایت رستوران نایب

طراحی سایت صندوق زیست فناوری طراحی سایت صندوق زیست فناوری
طراحی سایت صندوق زیست فناوری

طراحی سایت صندوق نانو طراحی سایت صندوق نانو
طراحی سایت صندوق نانو

مشاهده همه نمونه کارها

چرا قیمت طراحی سایت در بعضی از شرکت ها ارزان و در بعضی گران است؟

شرکت هایی که بستر نرم افزاری ضعیفی برای طراحی سایت دارند، برای طراحی و پشتیبانی یک سایت، ناچار هستند که زمان و نیروی انسانی متخصص زیادی را برای هر پروژه به کار گیرند. همین مساله هزینه های پروژه ی شما را افزایش خواهد داد. هرچه زیرساخت نرم افزار سایت ساز، قوی تر باشد، وابستگی و نیازمندی به نیروی متخصص، کاهش میابد و در نتیجه هزینه ی تمام شده برای شرکت و مشتری کاهش میابد. در سایت ساز هفت ستاره همه چیز از قبل برای شما آماده شده است و برای طراحی سایت ارزان خود، به برنامه نویسان و طراحان شرکت ما نیازمند نخواهید بود و چون کار با نرم افزار سایت ساز راحت است، نیازمندی شما به نیروی پشتیبانی نیز کاهش میابد. این عدم وابستگی، باعث کاهش هزینه ی تمام شده برای طراحی سایت ارزان شما خواهد شد.


هفت روز تست رایگانمشاهده تعرفه ها

مهم ترین مزایای طراحی سایت ارزان با سایت ساز هفت ستاره چیست؟

هزینه پایین هزینه پایین
هزینه پایین

اصلی ترین مزیت آن هزینه پایین آن است. در طراحی سایت ارزان با استفاده از سایت ساز، شما هیچ وابستگی و نیازی به نیروی متخصص نخواهید داشت. و خودتان می توانید سایتتان را طراحی کنید. این عدم وابستگی، باعث کاهش قیمت تمام شده برای شما خواهد شد.

سادگی در طراحی و اعمال تغییرات در سایت سادگی در طراحی و اعمال تغییرات در سایت
سادگی در طراحی و اعمال تغییرات در سایت

برای ساخت سایت ارزان خود با سایت ساز هفت ستاره، شما نیاز به دانش فنی و یا برنامه نویسی نخواهید داشت. شما می توانید به سادگی سایت خود را بسازید و تمامی کارهای سایت از طراحی و چیدمان المانها گرفته تا تغییر رنگ بندی و تغییر محتوای سایت را خودتان می توانید انجام دهید.

کیفت بالای سایت ها کیفت بالای سایت ها
کیفت بالای سایت ها

ما برای اثبات کیفیت کار خود و ایجاد حس اعتماد و اطمینان در شما، امکان یک هفته تست رایگان را برای شما فراهم کرده ایم. در این یک هفته شما می توانید تمامی امکانات و قابلیت های نرم افزار طراحی سایت ارزان را تست کنید و از کیفیت کار مطمئن شوید.

به روز رسانی های منظم به روز رسانی های منظم
به روز رسانی های منظم

هر نرم افزاری نیاز به نگهداری دارد. نرم افزاری که به روز رسانی نشود، ارزش آن در آینده کاهش میابد. در شرکت هفت ستاره با توجه به اینکه همه ی سایت ها روی یک پلتفرم واحد و یکپارچه راه اندازی می شوند، به صورت مرتب، آپشن ها و امکانات جدیدی به کل پلتفرم اضافه می شود و مهم تر اینکه برای این به روز رسانی ها، هیچ هزینه ی مجزایی از شما دریافت نمی شود.

کاهش ریسک سمت مشتری کاهش ریسک سمت مشتری
کاهش ریسک سمت مشتری

زمانی که شما هزینه ی اولیه زیادی را بابت طراحی سایت پرداخت می کنید، ریسک شما افزایش می یابد و اگر به هر دلیلی از داشتن سایت پشیمان شوید و یا بخواهید کسب و کارتان را تغییر دهید، هزینه ی زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت. ما برای کاهش ریسک شما، امکان یک هفته تست رایگان را به شما می دهیم. حتی شما می توانید هزینه ی پکیجتان را به صورت اقساطی و یا ماهیانه پرداخت کنید.

سرعت بالای ساخت سایت: سرعت بالای ساخت سایت:
سرعت بالای ساخت سایت:

در سایت ساز هفت ستاره ما همه چیز را از قبل برای شما آماده کرده ایم. برای افزایش سرعت ساخت سایت، قالب هایی برای شما تهیه شده که می توانید با توجه به نیازتان، یکی از قالب ها را انتخاب کنید و تمام بخش های آن را با توجه به سلیقه و محتوای خود تغییر دهید. شما می توانید تنها در عرض چند دقیقه سایت خود را راه اندازی کنید و کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید.

هفت روز تست رایگان

هزینه طراحی سایت ارزان چه قدر است و به جز هزینه ی طراحی سایت، چه هزینه های جانبی وجود دارد؟


برای طراحی سایت خود با سایت ساز هفت ستاره، شما مجبور به پرداخت هزینه ی اولیه ی زیادی نخواهید بود. علاوه بر این ما امکان طراحی سایت اقساط (پرداخت به صورت ماهیانه) را برای شما فراهم کرده ایم. هفته ی اول، شما می توانید سایت خود را به صورت رایگان راه اندازی کنید و در حین ساخت سایت ارزان خود، تمامی امکانات مور نیاز خود را برسی کنید. پس از یک هفته تست رایگان، هزینه ی طراحی سایت، به امکانات مورد نیاز شما بستگی دارد. این هزینه برای سایت های شرکتی از سالی 750.000 تومان و برای سایت های فروشگاهی، از سالی 1.450.000 تومان خواهد بود.
بعد از خرید پکیج مورد نیاز خود، شما نیاز به پرداخت هزینه ی مجزا برای پشتیبانی و هاست سایت خود نخواهید داشت. برای حفظ امنیت اطلاعات و پشتیبانی بهتر از سایت شما، ما سایت شما را روی سرورهای اختصاصی خود میزبانی خواهیم کرد. تنها هزینه ی جانبی بعد از طراحی سایت، خرید دامنه ی سایت خواهد بود که به صورت سالیانه نیاز به تمدید خواهد داشت. 

راهنمای خرید دامنهمشاهده تعرفه ها

دلایل انتخاب سایت ساز و فروشگاه ساز هفت ستاره

نحوه ی طراحی سایت ارزان با سایت ساز هفت ستاره چگونه است و چه قدر زمان می برد؟

برای افزایش سرعت کار شما، ما قالب هایی را در زمینه های مختلف برای شما آماده کرده ایم. برای شروع طراحی سایتتان ، می توانید یکی از قالب ها را انتخاب کنید و تنها در عرض چند دقیقه سایت خود را راه اندازی کنید. اگر بخش هایی از قالبی که انتخاب کرده اید، متناسب با محتوای شما نیست، جای هیچ نگرانی نیست. چون سایت ساز ما قالب محور نیست یعنی برای هر بخش از سایت که مورد تایید شما نباشد، ماژول های گرافیکی متنوعی را آماده کرده ایم که میتوانید آنها را جایگزین بخش های مختلف سایتتان کنید و بخش های مختلف سایتتان را مانند یک پازل بچینید.

مشاهده همه قالبها آموزش ساخت سایت در چند دقیقه
قالب گردشگری قالب گردشگری
قالب گردشگری

قالب فروشگاهی پوشاک قالب فروشگاهی پوشاک
قالب فروشگاهی پوشاک

قالب فروشگاهی قالب فروشگاهی
قالب فروشگاهی

قالب فروشگاه عطر قالب فروشگاه عطر
قالب فروشگاه عطر

قالب رستورانی قالب رستورانی
قالب رستورانی

قالب نمایشگاه هنری قالب نمایشگاه هنری
قالب نمایشگاه هنری

افزودن ماژول جدید
0%