قالب های پیش ساخته

خرید قالب آماده سایت

سایت خود را به صورت آنلاین سفارش دهید:

 

 

خرید قالب آماده سایت:

ما با استفاده از قالب های آماده سایت به شما کمک می کنیم تا بدون اینکه در فرآیند های پیچیده انواع طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی و ... درگیر شوید با انتخاب پکیج مناسب کسب و کار خود در سریع ترین زمان ممکن یک وب سایت داشته باشید.با خرید قالب  آماده سایت از شرکت طراحی سایت هفت ستاره میتوانید در کمترین زمان فروشگاه اینترنتی و یا سایت شرکتی خود را طراحی کنید.

قطعا شما هم برای طراحی سایت شرکتی و یا طراحی فروشگاه اینترنتی خود با انواع شرکت های طراحی سایت مشاوره نموده اید و قطعا نام وردپرس و جوملا را نیز شنیده اید ، فقط توجه داشته باشید ما وردپرس و یا جوملا نیستیم پیشنهاد میکنیم قبل از خرید قالب آماده سایت مقاله مارا بخوانید ، تنها مزیت اصلی شرکت طراحی سایت  با وردپرس یا جوملا و یا هر سیستم مدیریت محتوای رایگان دیگر، هزینه اولیه پایین آنهاست اگرچه با در نظر گرفتن مشکلات مربوط به نگهداری این وب سایت ها معولا این وب سایت ها در دراز مدت هزینه بیشتری نسبت به سایت های اختصاصی خواهند داشت. در واقع طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت شرکتی  و ...  از طریق سیستم های مدیریت محتوای خارجی، نیاز به مهارت زیادی ندارد و با کمی آموزش می توان با این پلتفرم ها کار کرد از این رو هزینه طراحی آنها نسبت به هزینه طراحی سایت های اختصاصی کمتر است ولی نکات بسیار منفی ای نیز دارد. از جمله سرعت پایین، امنیت پایین به دلیل سورس باز،بهینه نبودن برای موتور های جستجو و....

با خرید قالب آماده سایت خود از شرکت طراحی سایت هفت ستاره که دارای پلتفرم طراحی شده توسط برنامه نویسان خود می باشد به راحتی و بدون هزینه در آینده همیشه سایت شما آپدیت است و نیازی به هزینه های اضافی ندارد.

همچنین امروزه هر شرکت و هر کسب و کاری نیاز به طراحی سایت شرکتی و یا طراحی فروشگاه اینترنتی دارد ، طراحی سایت شرکتی باعث میشود مخاطبین با سرچ در موتورهای جستجو شما را یافته و با شما در تعامل باشند، این موضوع ارتباطات شما را گسترش خواهد داد و این خود به تنهایی یک بازاریابی کم هزینه تلقی میشود.

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای اگر در طراحی سایت شما نتواند کمک به افزایش درامد شما کند و آن را چندبرابر کند پس طراحی سایت کاملا بی فایده است!
مطمئنن باشید اگر همه کسب و کارها با طراحی سایت شرکتی یا طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان تحولی چشمگیر می کردند قطعا همه صاحبان مشاغل این کار را انجام می دادند.واقعیت این است که طراحی سایت که در کنار امنیت و به روز بودن از نظر طراحی و مباحث علمی و تکنیکی مانند نحوه چینش منو،استفاده درست از عکسها و دکمه ها و .. حرفه ای باشد و بتواند باعث ترغیب هرچه بیشتر مشتری شود نیاز به بکارگیری افراد بسیار با تجربه و دانش بالای فنی دارد و استفاده از برنامه نویس و طراحان سایت حرفه ای اصلا ارزان نیست.
مشتریان بسیاری در این سالها با ما تماس گرفته اند و از وب سایت قبلی خود که از شرکت های تحت عنوان طراحی سایت ارزان خریداری شده بود اظهار نارضایتی نموده درخواست طراحی سایتی جدید و حرفه ای از ما داشته اند.این یعنی اتلاف وقت و هزینه!

پیشنهاد شرکت طراحی سایت هفت ستاره این است که اگر توان پرداخت هزینه برای طراحی سایت شرکتی و یا طراحی فروشگاه اینترنتی یا هر نوع سایت ایده آل و حرفه ای را ندارید بجای صرف وقت و هزینه برای طراحی سایت ارزان از این کار منصرف شوید چرا که معمولا این سایت ها به کسب و کار شما صدمه زده و برای جبران آن نیاز به وقت و هزینه بیشتری خواهید داشت وحتما بعدها از طراحی چنین سایتی پشیمان خواهید شد.پس بهتر آن است یا با پرداخت هزینه بیشتر از حرفه ای بودن وب سایت خود مطمئن شوید یا تا زمانی که توانایی مالی لازم را بدست آورید صبر کنید و با طراحی یک سایت ارزان و بی کیفیت به کسب و کار خود صدمه نزنید.

قبل از خرید قالب آماده سایت می توانید با تماس بگیرید و مشاوره شوید .

افزودن ماژول جدید
0%