طراحی سایت با قیمت مناسب

1400/12/09 در ساعت 15:18:00

می توانید یک طراحی سایت با قیمت مناسب داشته باشید که بر اساس آخرین تکنولوژی روز کدنویسی شده باشد و کیفیت لازم را داشته باشد.

طراحی سایت با قیمت مناسب

امروزه ارائه خدمات آنلاین مزیت نیست بلکه به یک ضرورت تبدیل شده است برای ارائه خدمات آنلاین به مشتریانتان شما به طراحی یک وبسایت نیاز خواهید داشت. اگر گشتی در اینترنت زده باشید و از شرکت های مختلف طراحی سایت، استعلام قیمت گرفته باشید، قطعا با قیمت های متفاوتی مواجه شده اید. اصلی ترین سوال و دغدغه شما این است که چگونه می توانید یک طراحی سایت با قیمت مناسب داشته باشید که بر اساس آخرین تکنولوژی روز کدنویسی شده باشد و کیفیت لازم را داشته باشد.

طراحی انواع وبسایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی، خدماتی، خبری و هر نوع سایتی که مورد نیاز شما باشد، با استفاده از پلتفرم دانش بنیان هفت ستاره امکان پذیر است.


چرا بعضی از شرکت ها امکان ارائه خدمات طراحی سایت با قیمت مناسب را ندارند؟

اگر برای طراحی سایت خود از چندین شرکت استعلام قیمت گرفته باشید، قطعا از این اختلاف قیمت ها متعجب شده اید. در این بخش دلیل این اختلاف قیمت را برای شما ذکر خواهیم کرد. تعرفه طراحی سایت در شرکت های مختلف، به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از مهم ترین عوامل، زیرساخت نرم افزاری آن شرکت است که تاثیر زیادی روی هزینه تمام شده طراحی سایت شما خواهد داشت. اگر نرم افزار طراحی سایت طوری باشد که ابزارهایی را در اختیارتان قرار دهد که خودتان بتوانید سایتتان را طراحی و ویرایش کنید و وابستگی شما به نیروی متخصص  را کاهش دهد، هزینه تمام شده برای شما کاهش میابد. شرکتی که زیرساخت ضعیفی داشته باشد، طبیعتا برای اجرای هر پروژه مجبور است از چندین نیروی متخصص استفاده کند و کل قسمت های پروژه از طراحی گرافیکی گرفته تا تحلیل و برنامه نویسی را برای هر پروژه به صورت مجزا و از صفر انجام دهد.
حتما به این نکته توجه داشته باشید که نرم افزاری را برای طراحی سایتتان انتخاب کنید که از صفر تا صد آن توسط برنامه نویسان شرکت نوشته شده باشد. در این صورت، هزینه های سفارشی سازی و پشتیبانی سایتتان کاهش میابد

لازم به ذکر است که طراحی سایت با پلتفرم های رایگانی مثل وردپرس و جوملا هزینه ی کمتری نسبت به پلتفرم های اختصاصی برای شما خواهد داشت. چون در طراحی سایت با این پلتفرم های رایگان، هزینه توصعه و برنامه نویسی نخواهید داشت. اما هزینه های نگهداری و پشتیبانی سایت شما با این سیستم های رایگان، به مراتب بالاتر از پلتفرم های اختصاصی خواهد بود. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه های پنهان طراحی سایت با وردپرس و جوملا را مطالعه کنید.


چرا طراحی سایت در هفت ستاره، با قیمت مناسب ارائه می شود؟

ما برای طراحی سایت، از سیستم های رایگان وردپرس و جوملا استفاده نمی کنیم . شرکت هفت ستاره، برای طراحی سایت، از پلتفرم سایت ساز اختصاصی خود استفاده می کند که این پلتفرم، حاصل سالها تجربه ی کار با شرکت های کوچک و بزرگ است. کار کردن با برندهای معتبر، باعث شده به مرور زمان، امکانات جدیدی به پلتفرم سایت ساز اضافه شود و پلتفرم جامعی ایجاد شود که مشتریان خودشان بتوانند بدون وابستگی به نیروی متخصص، سایتشان را با قیمت مناسب طراحی کنند.

هم اکنون شما برای طراحی سایت خود، هیچ نیازی به نیروهای متخصص شرکت ما نخواهید داشت. همه چیز از قبل برای شما فراهم شده. برای ساخت سایت، پنل ادمینی در اختیار شما قرار گرفته که به سادگی بتوانید سایت خود را طراحی کنید و تغییرات لازم را روی آن اعمال کنید.


طراحی سایت با قیمت مناسب با استفاده از سایت ساز هفت ستاره به چه صورتی خواهد بود؟

ما برای اینکه سرعت طراحی سایت را برای شما افزایش دهیم، از قبل قالب هایی را برای شما آماده کرده ایم. در ابتدای کار کافی است شما از قسمت سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین، یکی از قالب ها را انتخاب کنید. این قالب ها ، طراحی سایت شما را محدود نخواهد کرد و صرفا جهت ارائه یک چیدمان پیشنهادی برای سایت شما می باشد. سایت ساز هفت ستاره به صورت ماژولار طراحی شده است. یعنی هر صفحه از چندین ماژول زیر هم تشکیل شده است. در صورتی که یکی از ماژول های سایت مورد پسند شما نباشد، می توانید آن را با ماژول های متنوعی که در اختیار دارید، جایگزین کنید.


چگونه مطمئن شوم که طراحی سایت با قیمت مناسب، کیفیت لازم را دارد؟

یکی از راه های برسی کیفیت یک نرم افزار، برسی نمونه پروژه هایی است که با آن نرم افزار انجام شده است. زمانی که شرکت ها و سازمانهای بزرگی به یک نرم افزاری اعتماد می کنند، می توانید از کیفیت آن مطمئن باشید. شرکت هفت ستاره، در طی سالیان اخیر و تکامل پلتفرم، با مجموعه های بزرگی همچون رستوران های زنجیره ای عطاویچ، پیتزاخونه، نایب، دانشگاه تهران، باشگاه بانک ملی، صندوق نانو، صندوق زیست و ... کار کرده است و توانسته اعتماد این سازمانها را جلب کند. مشاهده همه نمونه کارها
علاوه بر مشاهده رزومه، تست نرم افزار قبل از خرید نیز می تواند به شما کمک کند که کیفیت آن را بسنجید. ما برای اثبات کیفیت نرم افزار سایت ساز، یک هفته تست رایگان را برای شما امکانپذیر کرده ایم. شما می توانید در آن یک هفته، سایت خود را طراحی کنید .اگر  بعد از یک هفته تست، از کیفیت آن رضایت کامل را داشتید، می توانید متناسب با نیازتان، یکی از پکیج ها را انتخاب کنید و یک تجربه ی خوب از طراحی سایتتان با قیمت مناسب داشته باشید. مشاهده تعرفه ها و لیست امکانات
شروع هفت روز تست رایگان


طراحی سایت با قیمت مناسب با استفاده از پلتفرم هفت ستاره، چه ویژگی هایی دارد؟

 • سرعت بالای سایت:
  یکی از مهم ترین وجه تمایزهای سایت ساز هفت ستاره، سرعت بالای لود صفحات است. زمانی که لود و تعویض صفحات سایت شما با سرعت بالایی انجام می شود، تاثیر زیادی روی تجربه کاربری سایت شما خواهد داشت. علاوه بر این، گوگل به سرعت سایت، توجه ویژه ای دارد و به سایت های پرسرعت، اعتبار بیشتری می دهد. بنابراین سرعت بالای سایت، یکی از مهم ترین فاکتورهای یک طراحی سایت حرفه ای با قیمت مناسب است. اگر شما یک سایت کند داشته باشید، قطعا کاربران زیادی را از دست خواهید داد.
 • طراحی سایت با قیمت مناسب و سرعت راه اندازی بالا :
  پلتفرم سایت ساز طوری طراحی و برنامه نویسی شده که شما بدون نیاز به دانش کدنویسی و بدون وابستگی به شرکت، بتوانید سایت خود را طراحی کنید و در آینده ویرایش های لازم را روی آن انجام دهید. این کاهش وابستگی، باعث شده که شما بتوانید با مناسب ترین قیمت، یک سایت حرفه ای برای خودتان طراحی کنید.
  سایت سازهفت ستاره، سرعت راه اندازی سایت را برای شما افزایش میدهد. کار کردن با پنل ادمین به قدری ساده است که شما می توانید در عرض چند دقیقه سایت خود را راه اندازی کنید.
 • انعطاف پذیری بالا و طراحی اختصاصی:
  شما می توانید تمامی قسمت های سایتتان را طبق سلیقه خود طراحی کنید. از رنگبندی و تغییر فونت سایت گرفته تا تغییر چیدمان بخش های مختلف سایت، توسط خودتان امکان پذیر است. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که با قرار دادن ماژول هایی با طراحی های مدرن و متفاوت در سایت ساز، امکان اعمال تغییرات و سفارشی سازی را برای شما فراهم کنیم. با این حال، در صورتی که طراحی مد نظر شما، در لیست ماژول های پلتفرم نباشد، تیم طراحی ما می تواند برای پروژه شما به صورت اختصاصی، ماژول مورد نیازتان را طراحی کند.
 • پشتیبانی دائمی و یکپارچه:
  نرم افزارهای دنیا، برای حفظ و بهبود کارکردشان، نیاز به به روز رسانی دائمی خواهند داشت در غیر این صورت، بعد از چند سال دیگر قابل استفاده نخواهد بود. تیم توصعه ما، همواره در حال به روز رسانی سایت ساز، بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیاست. با توجه به اینکه تمامی پروژه ها، تحت یک پلتفرم یک پارچه راه اندازی می شوند، این یک پارچگی، باعث شده تیم برنامه نوسی ما، به محض بروز باگ ، به سرعت بتواند آن را برای تمامی پروژه ها رفع کند. بنابراین بعد از انجام طراحی سایت با قیمت مناسب، خیالتان از بابت پشتیبانی راحت باشد.
 • هاست رایگان و حفظ امنیت اطلاعات سایت شما:
  برای راه اندازی سایتتان، بعد از خرید پکیج مورد نظر، لازم نیست هاست جداگانه خریداری کنید. با توجه به اینکه پروژه های مهم و بزرگی روی پلتفرم هفت ستاره پیاده سازی شده اند، حفظ امنیت اطلاعات آنها، همواره دغدغه ی ما بوده است به همین علت، ما سرور اختصاصی تهیه کرده ایم و همه ی پروژه ها را روی آن پیاده سازی می کنیم. بعد از طراحی سایت با قیمت مناسب، حفظ اطلاعات و امنیت سایت اهمیت ویژه ای دارد

به همین منظور، از اطلاعات سایت شما، به صورت منظم، بک اپ گرفته می شود تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن، از اطلاعات شما محافظت کنیم.


نتیجه گیری: در این مقاله سعی کردیم به شما کمک کنیم تا بتوانید برای خودتان، یک طراحی سایت حرفه ای با قیمت مناسب داشته باشید . برای دریافت مشاوره بیشتر، با کارشناسان ما در تماس باشید: 09128387480 , 02188958314 , 02188395785 , 02186054768

نظر جدید
0%