قیمت طراحی سایت

1397/04/23 در ساعت 13:22:45

هزینه طراحی سایت های مختلف (فروشگاه اینترنتی و شرکتی) در شرکت های مختلف متفاوت است اما چیزی که ما قصد داریم بیان کنیم محدوده قیمت های "میانگین" طراحی وب سایت در تهران است که توسط شرکت های نرم افزاری یا طراحی سایت مختلف اعلام می شود.

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت :

قیمت در شرکت های طراحی سایت متفاوت است، اما چیزی که ما قصد داریم بیان کنیم محدوده قیمت طراحی سایت در تهران است که توسط شرکت های طراحی سایت یا نرم افزاری، مختلف اعلام می شود.

با توجه به بررسی های انجام شده  قیمت طراحی سایت در تهران که توسط شرکت های مختلف اعلام می شود از 200.000 تومان به بالا است!

ابتدا توصیه می کنیم مقاله های هزینه پنهان طراحی سایت و مزایا و معایب طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان را مطاله نمایید تا دید بهتری در مورد انواع طراحی سایت ها بدست آورید

با توجه به سال ها تجربه در حوزه ی طراحی سایت و نرم افزارهای آنلاین و شناخت کامل نسبت به تمام تکنولوژی های روز در این حوزه و اجرای بیش از 100 پروژه ی طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت رستوران و طراحی فروشگاه اینترنتی و کار با بزرگترین برندهای ایران (مشاهده نمونه کارها) تلاش کرده ایم از تمام ابعاد این حوزه را بررسی کنیم.

 بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که همچنان از متدهای قدیمی برای طراحی سایت های خود استفاده می کنند و از عدم اطلاعات مشتریان سوء استفاده میکنند. این شرکت ها  با استفاده از یک ظاهر زیبا سعی می کنند وب سایت طراحی شده را نیز حرفه ای و منطبق بر تکنولوژی های روز جلوه دهند که  قطعا یک فرد غیر متخصص نمی تواند متوجه متدی که برای برنامه نویسی این ظاهر زیبا استفاده شده شود 

 طراحی سایت حرفه ای به هیچ وجه ارزان نیست! در واقع سایت ارزان نمی تواند حرفه ای باشد زیرا طراحی سایت حرفه ای نیاز به استخدام و بکارگیری افراد حرفه ای دارد.بکارگیری طراحان و برنامه نویسان با تجربه و با سطح دانش بالا ، که سالیان زیادی به مطاله و آموزش پرداخته اند ارزان نیست.اما قیمت طراحی سایت قابل مدیریت است تا در نهایت با استفاده از مشاوره های تخصصی و بررسی نیازها، از قیمت طراحی سایت مشتریان نیز کاسته شود.

واقعیت این است که درصورت کمی جستجو در اینترنت و به کارگیری یک سری فایل های آموزشی، خودتان نیز می توانید یک وب سایت قالب آماده را با استفاده از چندین پلتفورم موجود از جمله جوملا، وردپرس، دروپال و ... برای خود بسازید و اصلا نیازی به هزینه زیادی جهت طراحی سایت با استفاده از این پلتفورم ها وجود ندارد.

شرکت طراحی سایت هفت ستاره هفت ستاره طراحی و برنامه نویسی تمامی سایت ها را به صورت  اختصاصی از 0 تا 100 بدون استفاده از ابزارهای سایت ساز موجود مانند جوملا،وردپرس و ... انجام می دهد.

پیش از پرداختن به قیمت ها، توضیح مختصر دیگری لازم است و آن اینکه تقریبا تمامی پروژه های طراحی سایت شرکت هفت ستاره  با استفاده از زبان   ASP.net و تحت تکنولوژی MVC5  انجام می شود .

جهت مطالعه ی نحوه ی کار و تکنولوژی های به کارگرفته شده در طراحی سایت، می توانید این صفحه را مطالعه بفرمایید.

 

بصورت کلی می توان وب سایت ها را به دو دسته زیر تقسیم بندی کرد:

  1. سایت های آماده با قالب از پیش طراحی شده
  2. سایت با طراحی اختصاصی

تفاوت  این دو دسته در این است که قالب آماده در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد،در صورتی که قالب اختصاصی یک بار طراحی می شود و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در قالب اختصاصی تمامی چیدمان ها و رنگها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل بهمراه خواهد داشت،در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت 100% نباشد. توجه نمایید که قالب های آماده قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند،همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منو ها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی مابین قالب اختصاصی و آماده وجود ندارد. باید توجه داشت که قالب آماده با سایت آماده متفاوت است.

 در شرکت طراحی سایت هفت ستاره  سیستم مدیریت محتوای قالب های اختصاصی و آماده هردو به صورت دستی نوشته می شوند و یکسان هستند در صورتی که در سایت آماده هم قالب آماده می باشد و هم سیستم مدیریت محتوای آن ، مانند جوملا و .... که هفت ستاره از این سیستم ها استفاده نمی کند.

مزایا ی قالب آماده ، زمان تحویل کمتر، امکان مشاهده وب سایت قبل از سفارش قیمت بسیار پایین تر نسبت به طراحی اختصاصی می باشد و تنها عیب آن وجود وب سایت های مشابه با همان طرح و ظاهر می باشد.

با توجه به اینکه قالب های آماده به صورت انبوه به فروش می رسند، هزینه ی طراحی آن بین چندین نفر که قالب را خریداری می کنند تقسیم می شود. و محدوده ی قیمت آن برای سایت های شرکتی از 1.500.000 تومان تا 2.500.000 و تعرفه قیمت طراحی سایت فروشگاهی با قالب پیش فرض، از 4.500.000 تا 6.500.000 تومان می باشد

قیمت طراحی سایت با طرح اختصاصی براساس ویژگی های مختلفی که می توان به آن اضافه نمود بین 4.500.000 تومان تا 12.000.000 تومان محاسبه می شود.

 

 

اخبار مرتبط

طراحی سایت حرفه ای

1397/04/25 در ساعت 17:02:47

اگر بدنبال طراحی سایت حرفه ای هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که :

 طراحی سایت حرفه ای

مزایا و معایب طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان

1397/04/25 در ساعت 11:34:10

تعداد زیادی از شرکت های طراحی سایت در ایران علاقه خاصی به استفاده از CMSهای آماده دارند زیرا با استفاده از این ابزارهای رایگان می توانند با کمترین دانش برنامه نویسی در مدت زمان بسیار کوتاهی سایت را به مشتری خود تحویل دهند.

مزایا و معایب طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%