فروشگاه ساز ارزان

1400/08/23 در ساعت 16:00:00

همین امروز می توانید سایت فروشگاهی خود را با قیمتی ارزان را ه اندازی کنید. فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره را هفت روز به صورت رایگان تست کنید.

فروشگاه ساز ارزان

اگر به دنبال طراحی سایت فروشگاهی هستید، در ابتدای این مقاله می خواهیم به چند تا از ذهنیت هایی که اکثر مخاطبان دارند پایان دهیم. اولین ذهنیت و موضوعی که در سرچ های گوگل دیده میشود، فروشگاه ساز رایگان است.
از آنجایی که شما به دنبال سرمایه گذاری ماندگار از طریق راه اندازی سایت فروشگاهی و فروش محصولاتتان هستید پس به این شعار ها اعتماد نکنید. اگر طراحی سایت شما از جنس تخصص و خلاقیت باشد قطعا رایگان نیست پس اگر به این شعار ها اعتماد کردید و یک روز صبح از خواب بیدار شدید و آدرس سایتتان را وارد کردید و سایتی نمایش داده نشد تعجب نکنید.
مورد بعدی طراحی سایت اختصاصی ارزان است. اگر با طراحی سایت اختصاصی ارزان مواجه شدید بهتر است کمی تامل کنید و معیار های مختلفی را بسنجید. این معیار ها در مقاله ی بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی توضیح داده شده اند . طراحی اختصاصی نیاز به صرف زمان زیاد توسط طراحان و برنامه نوسان جهت چیدمان سایت بر اساس برند یا سازمان شما خواهد داشت. بنابراین ارزان بودن آن منطقی نخواهد بود. البته منظور ما این نیست که گرانی بی دلیل هم نشانه ی خوب بودن است و اما مورد آخر که موضوع مورد بحث ما است فروشگاه ساز ارزان است .


فروشگاه ساز ارزان چیست و چه مزیت هایی نسبت به طراحی سایت اختصاصی دارد ؟

فلسفه ی فروشگاه ساز ها با طراحی سایت اختصاصی متفاوت است و به همین دلیل فروشگاه ساز، ارزان تر است. در فروشگاه ساز، همه ی امکانات و هرآنچه برای طراحی سایت فروشگاهی نیاز است بر روی یک پلتفرم قرار گرفته است. درواقع ایده پردازی و برنامه نویسی بر روی هسته ی نرم افزار انجام می شود و آن نرم افزار در اختیار کاربران زیادی قرار می گیرد تا هرکس متناسب با نیازمندی های خود از آنها استفاده کند پس به جای اینکه هزینه ی طراحی و برنامه نویسی از یک مشتری خاص گرفته شود بین هزاران مشتری تقسیم می شود. در واقع هدف اصلی فروشگاه ساز ارزان، این است که تمامی کاربران بدون دانش تخصصی و بدون وابستگی به نیروی متخصص یا شرکت طراحی سایت، بتوانند سایت فروشگاهی دلخواه خود را طراحی کنند و تغییرات لازم را در بتوانند در سایت خود اعمال کنند.


فروشگاه ساز ارزان فروشگاه ساز ارزان ولی با کیفیت

بسیاری از افراد می گویند که هیچ ارزانی بی حکمت نیست و کالای ارزان نمی تواند با کیفیت باشد. راستش را بخواهید ما هم با شما موافق هستیم به همین دلیل در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره کردیم. تا چند سال قبل هزینه ی پیاده سازی فروشگاه اینترنتی طبق تعرفه های شرکت هفت ستاره عددی بین 8 تا 100 میلیون تومان بود. به این دلیل که زیرساخت نرم افزاری ما به قدرتمندی امروز نبود و برای اجرای هر پروژه به صورت مجزا، ایده پردازی و طراحی اختصاصی انجام می شد. قبلا برای اجرا و تحویل هر پروژه، چند فرد متخصص باید زمان می گذاشتند و این هزینه ی زیادی را برای شرکت و در نتیجه ی آن برای مشتری به همراه داشت. 
با گذشت زمان و کار کردن با مجموعه ها و سازمان های معتبر، امکانات پلتفرم بر اساس درخواست های مشتریان گسترش پیدا کرد و باعث شد ما به دنبال ایجاد محصولی باشیم که وابستگی سازمانها به پشتیبانی و نیروی متخصص را کاهش دهد تا همه ی افراد بتوانند خودشان با استفاده از نرم افزار یک پارچه ی فروشگاه ساز ارزان، یک فروشگاه ارزان ولی با کیفیت را برای خود راه اندازی کنند. 
امروز با محصول فروشگاه ساز، به دلیل کاهش نیروی انسانی هزینه ی پروژه ها به شدت کاهش پیدا کرده است. در فروشگاه ساز، ما تمام امکانات و گرافیک های لازم را در اختیار شما قرار می دهیم و شما خودتان یک سایت فروشگاهی بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی طراحی می کنید.

 نمونه کار ها ی ما، اثبات کننده ی کیفیت کار ماست.


بخشی از ویژگی های فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره

ویژگی هایی که در ادامه توضیح می دهیم تنها بخشی از ویژگی های فروشگاه ساز هفت ستاره است که برای ایجاد این ساختار بیش از 5 سال زمان گذاشته ایم:

1-امنیت :
هیچ کس نمی تواند ادعا کند که می تواند به صورت صد در صد امنیت را برقرار کند. تیم فنی هفت ستاره با تهیه سرور اختصاصی ، زیرساخت های شبکه مناسب و به کار گیری آخرین تکنولوژی ها درکد نویسی،  این اطمینان را به شما می دهد که سطح بالایی از امینیت پروژه ها را تامین می کند. 

2-سرعت :
فروشگاه ساز هفت ستاره، در زمینه ی سرعت سایت، حرف اول را می زند. در انتخاب فروشگاه ساز ارزان، حتما به فاکتور سرعت توجه ویژه ای داشته باشید. به دلیل اینکه کاربران بیش از چند ثانیه منتظر نمایش وب سایت و صفحات سایت شما نمی مانند و در صورتی که با کندی رو به رو شوند پنجره ی سایت شما را می بندد و احتمال اینکه دوباره به سایت شما مراجعه کنند، بسیار کم است. همچنین سرعت یکی از فاکتور های مهم برای گوگول در رتبه بندی صفحات است. در فروشگاه ساز هفت ستاره با توجه به کدنویسی اصولی حجم پروژه ی شما بسیار کم و سرعت لود سایت و سرعت تعویض صفحات بسیار بالا است.

3-امکانات گسترده و به روز رسانی دائمی :
هفت ستاره در طی سال ها کار با برند ها و شرکت های مختلف، نیازمندی های وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، شخصی، رستورانی و ... را به خوبی می شناسد و تمامی این امکانات را بر روی پلتفرم سایت ساز و فروشگاه ساز خود منتشر کرده است. همچنین تیم طراحی و برنامه نویسی همواره در حال گسترش هسته ی نرم افزار و اضافه کردن امکانات جدید و بهبود عملکرد نرم افزار هستند که این به روز رسانی ها به صورت رایگان برای تمامی پروژه ها اعمال می شود.

موارد بالا تنها 3 مورد از امکانات اصلی پلتفرم سایت ساز و فروشگاه ساز هفت ستاره است که برای مطالعه ی کامل ویژگی ها و امکانات فروشگاه ساز هفت ستاره که آن را به بهترین فروشگاه ساز ایرانی تبدیل کرده است می توانید به لینک زیر وارد شوید . دلایل انتخاب هفت ستاره

یک تفکر غلط در فروشگاه ساز ارزان

فروشگاه ساز ارزانبسیاری از افراد به دلیل اینکه دانش بالایی در حوزه ی کامپیوتر ندارند نگران مدیریت وب سایت و پشتیبانی از آن هستند به همین دلیل کار طراحی سایت را به دیگران می سپارند و یا زمانی که صحبت از ساخت سایت با سایت ساز ها می شود تصور می کنند کاری سخت و زمانبر است که از عهده ی آن بر نمی آیند در صورتی که اینطور نیست. در سال های اخیر سرویس های سایت ساز و فروشگاه ساز معرفی شدند که کار ساخت سایت را برای همه ی افراد راحت کرده اند تا هر کسی بدون دانش تخصصی و برنامه نویسی در مدت زمان کم و هزینه ی مقرون به صرفه و بدون نیاز به طراح و برنامه نویس صاحب وب سایت شود.
تیم هفت ستاره تلاش کرده است تا سادگی را در اولویت قرار دهد و  همه چیز در عین آسادگی پیاده سازی شده است تا با یک کلیک لوگوی خود را آپلود کنید، رنگ بندی سایت را تغییر دهید ، ماژول ها را ویرایش کنید و یا ماژول های جدید اضافه کنید. تا خودتان شروع نکنید باورتان نمی شود که کار با فروشگاه ساز اصلا کار سختی نیست. برای اثبات این موضوع، ما یک هفته تست رایگان را قبل از خرید پکیج برای شما فراهم کرده ایم. شروع هفت روز تست رایگان


شروع کسب درآمد اینترنتی از طریق فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره

آمارها نشان می دهد که در سال های اخیر مخصوصا با شیوع ویروس کرونا میزان خرید اینترنتی مردم نسبت به قبل بیشتر شده است. هیچ کس چنین رشدی را پیش بینی نمی کرد. از آنجایی که رضایت مردم در خرید های آنلاین بالا است این مسیر رو به رشد همچنان ادامه دارد. مردم، بسیاری از خرید های خود را از سفارش غذا و خرید های سوپرمارکتی گرفته تا خرید لوازم منزل و لباس را آنلاین انجام می دهند و به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل به فکر ایجاد کسب و کار آنلاین هستند تا بتوانند سهم بیشتری از این بازار داشته باشند.
در ادامه توضیح می دهیم که چطور می توانید با فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره یک وب سایت فروشگاهی طراحی کنید تا از طریق روش های تبلیغات مانند تولید محتوا ، سئو و شبکه های اجتماعی مخاطبان بیشتری نسبت به مشتری های حضوری داشته باشید و به فروش بالاتر برسید. ولی لازمه ی آن ابتدا داشتن وب سایت است. زمانی که وب سایت داشته باشید می توانید با تولید محتوای هدفمند براساس کلمات کلیدی و تکنیک های سئو در نتایج گوگل دیده شوید و مخاطبان بیشتری جذب کنید. همچنین با تبلیغات در اینستاگرام و قرار دادن لینک سایت خود در پست ها و استوری ها و یا تبلیغ وب سایت شما از طریق بلاگر ها، مخاطبان و مشتری های بیشتری پیدا کنید. به این نکته توجه داشته باشید که پیج اینستاگرام برای فروش کافی نیست و در صورت فیلتر شدن این شبکه ی اجتماعی بسیاری از مشتری های خود را از دست می دهید پس بهتر است از این فرصت استفاده کنید تا وب سایت خود را به فالوور هایتان معرفی کنید. همچنین می توانید بخش محصولات فروشگاهتان را بسیار کامل ایجاد کنید. می توانید عکس های مختلف محصول ، ویژگی ها ، نقد و بررسی ، رنگ ها و قیمت ها را دقیق و با جزئیات تعریف کنید تا کاربر ها به جای مراجعه به دایرکت شما در اینستاگرام به آن صفحه مراجعه کنند ، تمام اطلاعات را دریافت کنند و در صورت تایید آن محصول را به سبد خرید خود اضافه کنند و وارد درگاه شوند. دراین صورت شما تنها باید سفارشات ثبت شده را بررسی و تایید نمایید و آن ها را برای مشتری های خود ارسال کنید.

فروشگاه ساز ارزان با هفت روز تست رایگان


مراحل ساخت سایت فروشگاهی با فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره

 تا اینجا توضیح دادیم که طراحی سایت فروشگاهی و فروش انلاین محصولات می تواند درآمد شما را افزایش دهد در این قسمت نحوه ی ساخت سایت از طریق فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره را آموزش می دهیم. در سایت هفت ستاره روی صفحه ی سایت ساز و فروشگا ساز آنلاین کلیک کنید و از میان قالب های آماده شده در این صفحه یکی را انتخاب کنید. این قالب ها تنها برای راحتی کار شما ایجاد شده اند و خودتان به راحتی می توانید ظاهر سایت را با توجه به لیست ماژول هایی که در اختیارتان قرار می گیرد سفارشی سازی کنید. تنوع ماژول ها آنقدر زیاد است که تمامی سلیقه را پوشش می دهد. با انتخاب یک قالب و ثبت نام با شماره موبایل امکان تست رایگان یک هفته ای با دسترسی فول امکانات برای شما فعال می شود. در این مدت می توانید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید و بخش های مختلف پنل ادمین را تست نمایید و در صورت رضایت هزینه ی آن را بپردازید. در بخش تعرفه ها تمامی امکانات و تعرفه ها قابل مشاهده هستند که شارژ پکیج ها به صورت سالیانه قابل انجام خواهد بود.

مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

1400/07/29 در ساعت 11:41:52

آمارها نشان می دهد که درصد زیادی از مردم، خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام میدهند. اکثر فروشندگان، برای اینکه از بازار رقابت عقب نمانند و مشتریانشان را از دست ندهند، به فکر فروش آنلاین محصولات خود افتاده اند.

مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

قیمت سایت شرکتی

1400/10/27 در ساعت 15:34:04

چرا قیمت سایت شرکتی در شرکت های مختلف متفاوت است؟ قیمت سایت شرکتی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت

1397/04/23 در ساعت 13:22:00

هزینه طراحی سایت های مختلف (فروشگاه اینترنتی و شرکتی) در شرکت های مختلف متفاوت است اما چیزی که ما قصد داریم بیان کنیم محدوده قیمت های "میانگین" طراحی وب سایت در تهران است که توسط شرکت های نرم افزاری یا طراحی سایت مختلف اعلام می شود.

قیمت طراحی سایت

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

1400/08/30 در ساعت 12:55:18

طراحی سایت حرفه ای در کمترین زمان ممکن| نکات مهمی که قبل از سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید.

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

سایت ساز فوری

1400/08/29 در ساعت 14:54:41

سایت سازها به شما این امکان را می دهند که بتوانید به سرعت سایت خود را راه اندازی کنید و حضور آنلاین خود را شروع کنید.

سایت ساز فوری

سایت ساز ارزان

1400/08/27 در ساعت 11:55:51

اگر می خواهید با کمترین هزینه، یک سایت حرفه ای داشته باشید، سایت ساز ارزان هفت ستاره گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود.

سایت ساز ارزان
نظر جدید
0%