طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان

1400/07/11 در ساعت 00:00:00

همین الان با کمترین هزینه، طراحی فروشگاه اینترنتی خود را شروع کنید. تمامی امکاناتی که برای ساخت سایت فروشگاهی حرفه ای خود نیاز دارید را برایتان فراهم کرده ایم.

طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان

طبق نظرسنجی هایی که انجام شده، مصرف کنندگان به طور متوسط 43 درصد از خریدهای ماهانه ی خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. گرایش مصرف کنندگان به خرید آنلاین ، باعث شده تمامی کسب و کارها، برای فروش بیشتر محصولات خود، به راه اندازی کسب و کار آنلاین فکر کنند. برای فروش آنلاین محصولات، راه های زیادی وجود دارد که بهترین راه، طراحی فروشگاه اینترنتی با قیمت ارزان است.  اگر می خواهید درباره راه های فروش آنلاین محصولات، اطلاعات بیشتری کسب کنید، مقاله  فروش آنلاین محصولات ،اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد.

در گذشته طراحی سایت فروشگاهی، کار زمان بر و پر هزینه ای بود و طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان، کاری نشدنی و دور از ذهن بود. قبلا فقط شرکت ها و برند های بزرگ، اقدام به طراحی سایت برای کسب و کار خود می کردند. اما امروزه به لطف ایجاد سایت سازها و  فروشگاه سازها ، تمامی کسب و کارها می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف هزینه ی کمی، سایت خود را راه اندازی کنند وکسب و کار آنلاین خود را داشته باشند . امروزه حتی کسانی که صاحب فروشگاه حضوری نیستند، می توانند سایت فروشگاهی خود را داشته باشند و با راه اندازی فروشگاه اینترنتی ارزان، کسب در آمد کنند.

رقابت بین شرکت های طراحی سایت اینقدر زیاد شده که برخی از آنها برای جذب مشتری، ادعا می کنند که  طراحی سایت را رایگان انجام می دهند. اما به نظر شما طراحی سایت رایگان، منطقی و امکانپذیر است؟


امروزه تعداد شرکت هایی که سایت ساز ارائه داده اند کم نیستند. برخی ارزان هستند برخی گران.  برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ارزان، شما ابتدا باید یک شرکت قابل اعتماد پیدا کنید. برای یافتن شرکت قابل اعتماد، مقاله  بهترین شرکت طراحی سایت  کمک زیادی به شما خواهد کرد. مهم ترین معیار قابل اعتماد بودن یک شرکت، سابقه فعالیت و نمونه کارهای آن شرکت است. و اینکه آن شرکت به شما مهلت تست رایگان را بدهد. مشاهده نمونه کارهای هفت ستاره

اگر شما به دنبال یک بستر خوب برای راه اندازی فروشگاه خود با قیمتی مناسب هستید ، ممکن است سوالاتی برای شما ایجاد شود که در ادامه این  سوالات را مطرح کرده و به آنها پاسخ خواهم داد.

چرا برخی از شرکت ها امکان طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان را ندارند؟

 طراحی فروشگاه اینترنتی ارزانشرکت هایی که بستر نرم افزاری قوی برای طراحی سایت ندارند، مجبورند زمان و نیروی انسانی بیشتری را برای طراحی  و پشتیبانی یک سایت فروشگاهی به کار گیرند و همین مسائل هزینه ی پروژه را افزایش می دهد. علاوه بر این شرکتی که سالها تجربه ی کار با شرکت های کوچک و بزرگ را داشته باشد، به مرور امکانات جدیدی به زیرساختش اضافه می شود و می تواند این امکانات را با هزینه ی پایین تری در اختیار بقیه شرکت ها قرار دهد. شرکت هفت ستاره دقیقا همین مسیر را طی کرده است. اگر سالها قبل درخواست طراحی یک سایت فروشگاهی را از ما داشتید، هزینه ی پیاده سازی آن بین 8 تا 100 میلیون بود . چون برای هر پروژه، برنامه نویسان و طراحان ما مجبور بودند به صورت جداگانه وقت بگذارند. علاوه براین، برای پشتیبانی سالیانه هم مجبور به پرداخت ده درصد از هزینه ی اولیه ی پروژه بودید چون پشتیبانی برای ما هزینه داشت. اما هم اکنون برای راه اندازی سایت فروشگاهی، نیازمند طراحان و برنامه نویسان ما نخواهید بود  زیرا همه چیز از قبل برای شما آماده شده و تمامی امکاناتی که طی سالیان کار با شرکت های مختلف به پلتفرم ما اضافه شده را با هزینه ی پایین و در قالب سایت ساز در اختیار همه ی مشتریان قرار داده ایم. و به صورت مداوم امکانات و طرح های جدیدی را به کل پلتفرم اضافه می کنیم. 


طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان با کیفیتآیا شرکتی که امکان طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان را برای شما فراهم کرده،  بی کیفیت است ؟  

 هر شرکتی با توجه به زیرساخت و امکاناتی که دارد، قیمت مشخصی را برای خدمات خود تعیین می کند. بسیاری از افراد معتقد هستند محصولی که ارزان است، بی کیفیت است و تصور می کنند که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. این افراد چگونه می توانند به شرکت هایی که فروشگاه اینترنتی را با قیمت پایین ارائه می دهند، اعتماد کنند؟ پاسخ بسیار ساده است. می توانند به نمونه کارهای آن شرکت رجوع کنند. شرکتی که با مجموعه های بزرگی کار کرده و نمونه کارهای زیادی دارد، کیفیتش تضمین شده است. چون مجموعه های بزرگ، با شرکت های باکیفیت کار می کنند. علاوه بر این، شرکتی که امکان تست رایگان را قبل از خرید برای شما فراهم می کند، از کیفیت خود مطمئن است و هدفش مطمئن کردن شما از انتخابتان است. مشاهده نمونه کارهای هفت ستاره.طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان با فروشگاه ساز هفت ستاره چه مزیت هایی را برای من خواهد داشت؟

 1. ریسک کمتر برای مشتری:
  زمانی که شما برای راه اندازی سایت فروشگاهی خود هزینه ی اولیه ی زیادی را پرداخت می کنید، ریسک شما افزایش میابد. در صورتی که به هر دلیلی سایت نهایی مطابق با سلیقه و نظر شما نباشد، انصراف از پروژه برای شما گران تمام خواهد شد. چون هزینه ی زیادی را پرداخت کرده اید، مجبور به پذیرشطراحی فروشگاه اینترنتی ارزان سایتتان خواهید شد. ولی با سایت ساز هفت ستاره ، شما پس از تست رایگان، هزینه ی کمی را پرداخت خواهید کرد.

 2. مشاهده ی نتیجه ی کار در همان ابتدا:
  ما برای همه ی مشتریان خود، امکان یک هفته تست رایگان را فراهم کرده ایم تا فرصت داشته باشند تمام امکانات نرم افزار را مشاهده کنند و از کیفیت کار مطمئن شوند. شما با صرف زمان کوتاهی می توانید همان ابتدا  نتیجه کار را مشاهده کنید و اگر نتیجه مورد تاییدتان بود، پکیج متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. مشاهده قیمت و امکانات فروشگاه اینترنتی

 3. سایتتان سریع آماده می شود:
  یکی از مهمترین مزایای ساختن فروشگاه با فروشگاه ساز هفت ستاره، سرعت تحویل پروژه است. شما می توانید در عرض چند دقیقه و بدون نیاز به دانش فنی و وابستگی به شرکت ما ، سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید. باور نمی کنید؟ همین الان امتحان کنید.
 4. ارائه هاست رایگان روی پکیجها :
  برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نیازی به تهیه ی هاست به صورت مجزا نخواهید داشت. ما برای راحتی کار مشتریانمان و ارائه پشتیبانی بهتر و حفظ امنیت اطلاعات شما و بهبود سرعت سایتها ، سرور اختصاصی با کیفیت تهیه کرده ایم. و تمامی پروژه ها را روی آن میزبانی می کنیم.

 5. سرعت لود صفحات:
  سرعت لود سایت و تعویض صفحات،  تاثیر زیادی روی سئو سایت شما خواهد داشت. زیرا کاربرانی که وارد سایت شما می شوند، اگر با یک سایت کند مواجه شوند، در همان ثانیه ای ابتدایی، سایت شما را ترک خواهند کرد و این کند بودن سایت، روی سئو سایت شما تاثیر منفی خواهد گذاشت. ما در سایت ساز هفت ستاره از به روز ترین تکنولوژی ها استفاده کرده ایم و امکان ساخت سریعترین سایت ها رو برای شما فراهم کرده ایم.


تغییر طراحی فروشگاه اینترنتی ارزانآیا بعد از ایجاد فروشگاه اینترنتی خود را  با یکی از قالب های فروشگاه ساز هفت ستاره، می توانم طراحی آن را تغییر دهم؟

بزرگترین وجه تمایز سایت ساز ما نسبت به سایت سازهای دیگر این است که طراحی سایت شما را محدود به قالبی که انتخاب کردید نمی کند. طراحی سایت ها به جای اینکه قالب محور باشد، ماژول محور است. ممکن است بخش هایی از قالبی که انتخاب کرده اید، مطابق با سلیقه ی شما نباشد. در اینصورت شما می توانید از ماژول های متنوعی که برای محتوای شما مناسب تر است استفاده کنید. به زبان ساده تر می توانید تمام صفحات سایتتان را طبق سلیقه ی خودتان مانند یک پازل بچینید. و اگر طرحی را در نظر داشته باشید که در ماژول های فعلی ما موجود نبود، می توانید به تیم طراحی ، سفارش دهید که برای پروژه ی شما به صورت اختصاصی اضافه کنند.

مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

1400/07/29 در ساعت 11:41:52

آمارها نشان می دهد که درصد زیادی از مردم، خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام میدهند. اکثر فروشندگان، برای اینکه از بازار رقابت عقب نمانند و مشتریانشان را از دست ندهند، به فکر فروش آنلاین محصولات خود افتاده اند.

مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

1400/08/30 در ساعت 12:55:18

طراحی سایت حرفه ای در کمترین زمان ممکن| نکات مهمی که قبل از سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باید بدانید.

در سفارش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

سایت ساز ارزان

1400/08/27 در ساعت 11:55:51

اگر می خواهید با کمترین هزینه، یک سایت حرفه ای داشته باشید، سایت ساز ارزان هفت ستاره گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود.

سایت ساز ارزان

فروشگاه ساز ارزان

1400/08/23 در ساعت 16:34:10

همین امروز می توانید سایت فروشگاهی خود را با قیمتی ارزان را ه اندازی کنید. فروشگاه ساز ارزان هفت ستاره را هفت روز به صورت رایگان تست کنید.

فروشگاه ساز ارزان

افزایش فروش فروشگاه اینترنتی (راه های افزایش فروش اینترنتی)

1400/08/23 در ساعت 14:10:16

اولین دغدغه و خواسته ی هر فروشگاه آنلاینی هست ما ایده های زیادی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی شما داریم

افزایش فروش فروشگاه اینترنتی (راه های افزایش فروش اینترنتی)

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

1400/08/23 در ساعت 11:32:55

تحقیق برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است از آنجایی که شما به دنبال سرمایه گذاری از طریق طراحی سایت فروشگاهی هستید و اطلاعات فروشگاه و مشتریان شما بر روی پلتفرم و یا هاست شرکت طراحی سایت قرار می گیرد

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی
نظر جدید
0%