نرم افزار رستوران
با ثبت سفارش آنلاین به مدت محدود از تخفیف 10 درصد روی تمامی پکیج ها بهره مند شوید.مشاهده تعرفه ها

نرم افزار رستورانی

نرم افزار رستوران هفت ستاره

اگر صاحب یک رستوارن هستید قطعا به ضرورت استفاده از یک نرم افزار رستورانی برای صندوق دار ها پی برده اید و اگر به تازگی رستوران خود را راه اندازی کرده اید به زودی جای خالی یک نرم افزار رستورانی برای سفارش گیری داخلی و مدیریت سفارشات آنلاین را حس خواهید کرد . زمانی که در اوج شلوغی سفارش گیری رستوران هستید و مشتری ها چه از طریق تماس تلفنی ، مراجعه حضوری و یا سفارش آنلاین در حال ثبت سفارش هستند نقش یک نرم افزار رستورانی یکپارچه برای مدیریت سفارشات پررنگ می شود . نرم افزاری که به طور همزمان از طریق آن بتوانید سفارشات داخلی را ثبت کنید ، سفارشات آنلاین را مدیریت کنید ، غذا ها را موجود و یا ناموجود کنید ، سفارشات را به پرینتر های آشپزخانه ارسال کنید  ، برای مشتری های جدید اشتراک ایجاد کنید و در انتهای ساعت کاری گزارش صندوق از فروش های داخلی و آنلاین داشته باشید . 

درخواست نرم افزار رستوران


نرم افزار رستوران هفت ستاره
نرم افزار رستوران هفت ستاره

ارائه سایت رستورانی ، باشگاه مشتریان ، نرم افزار سفارش گیری و مرکز تماس به صورت کاملا یکپارچه
ارائه سایت رستورانی ، باشگاه مشتریان ، نرم افزار سفارش گیری و مرکز تماس به صورت کاملا یکپارچه

چرا نرم افزار رستوران هفت ستاره 


استفاده از سیستم کلود (cloud) : شما در سمت مدیر یک رستوران قطعا نیاز خواهید داشت که در هر لحظه و در هر کجا با اتصال به اینترنت به گزارشات فروش رستوران خود دسترسی داشته باشید و در جریان روند فروش ، سود و یا زیان قرار بگیرید . ما در پیاده سازی نرم افزار رستوران از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده کرده ایم که یکی از این تکنولوژی ها استفاده از سیستم کلود (  یکی از مطمئن ترین راه ها برای ذخیره سازی و بک آپ گیری دیتا ) می باشد که به شما این امکان را می دهد که در هر مکانی که باشید تنها با اتصال به اینترنت به دیتای وب سایت و نرم افزارتان دسترسی داشته باشید . یکی از دغدغه های همیشگی مدیران رستوران ها از دست رفتن همه و یا بخشی از اطلاعات مشتری ها ، سفارشات و گزارشات فروش است . در طی زمان مشتری هایی با ما تماس گرفته اند و به دلیل از دست رفتن اطلاعات رستوران خود اظهار نارضایتی کرده اند . ما به شما این اطمینان را می دهیم که لازم نیست نگران ذخیره سازی ، بک آپ گیری و حفظ دیتای وب سایت و نرم افزارتان باشید ما به شما نرم افزاری ارائه می دهیم که بهترین عملکرد را داشته باشد .
یکپارچه بودن اطلاعات سایت و نرم افزار : زمانی که سایت رستورانی و نرم افزار داخلی سفارش گیری شما به یکدیگر متصل باشند ، در صورت اتصال به اینترنت تمامی اطلاعات وب سایت و نرم افزار به اصطلاح با هم سینک می شوند . به عنوان مثال اگر از داخل نرم افزار غذایی را ناموجود کنید ، آن غذا داخل وب سایت هم به صورت خودکار ناموجود می شود و مشتریانی که از داخل وب سایت ثبت سفارش انجام می دهند آن غذا را ناموجود میبینند . در واقع وضعیت موجودیت با یک کلیک هم داخل نرم افزار و هم داخل سایت تغییر می کند . علت یکپارچه بودن اطلاعات استفاده از سیستم کلود (cloud) در پیاده سازی نرم افزار رستورانی است . در مورد گزارشات هم به همین صورت است . صندوق دار ها می توانند از طریق نرم افزار ، گزارشات فروش آنلاین و فروش داخلی را  داشته باشند و شما به عنوان مدیر رستوران در هر لحظه و هر جا که باشید می توانید با ورود به پنل کاربری وب سایت ، گزارشات داخلی و آنلاین را مشاهده کنید .
صرفه جویی در هزینه ها با نرم افزار رستوران هفت ستاره


صرفه جویی در هزینه : بعضی از مدیران رستوران ها وب سایت و نرم افزار داخلی را از دو شرکت مختلف تهیه می کنند . مشکلی که در آینده با آن مواجه می شوند این است که صندوق دار باید از دو پنل مختلف سفارشات را مدیریت کند که این باعث کاهش سرعت در مدیریت سفارشات مخصوصا در زمان شلوغی خواهد شد و یا مجبور به استخدام دو نیرو برای پیگیری سفارشات آنلاین و داخلی به صورت مجزا می شوند درحالیکه با استفاده از یک نرم افزار رستورانی یکپارچه یک نفر صندوق دار می تواند همزمان سفارشات آنلاین و داخلی را مدیریت نماید .

نصب راحت نرم افزار رستوران هفت ستاره 

 

نصب آسان : نرم افزار رستورانی هفت ستاره بسیار سریع و کم حجم است و مراحل نصب آن به سادگی و حتی توسط خودتان هم قابل انجام است . قبل از نصب نرم افزار سفارش گیری رستوران ، باید وب سایت رستورانی خود را از هفت ستاره تهیه کنید . ما تمام امکانات یک سایت رستورانی مانند باشگاه مشتریان ، مدیریت منوی غذا ، مدیریت لیست سفارشات ، درگاه های پرداخت ، شیوه های ارسال ، سناریو های فروش ، محاسبه ی هزینه با توجه به مسافت و همه ی امکاناتی که برای داشتن یک وب سایت رستورانی حرفه ای نیاز خواهید داشت را در اختیارتان قرار می دهیم .
آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار رستوران هفت ستاره

نحوه ی نصب و راه اندازی نرم افزار رستورانی هفت ستاره

از آنجایی که نرم افزار رستورانی هفت ستاره به همراه سایت رستورانی عرضه می شود ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای اینکه به سراغ طراحی سایت سفارشی که بین یک تا دو ماه زمان می برد و چند ده میلیون تومان هزینه دارد ، با استفاده از فروشگاه ساز هفت ستاره طراحی سایت رستوران خود را با هزینه پایین و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید . 

هفت ستاره در زمینه ی طراحی سایت و نرم افزار داخلی رستوران تجربه ی کار با رستوران های زنجیره ای عطاویچ ، پیتزا خونه مشهد ، رستوران نایب ، روکالانژ و ... را داشته است و به خوبی دغدغه های مدیران سایت را می شناسد و همین امر باعث شده است تا امکانات گسترده ای به پلتفرم فروشگاه ساز اضافه شود .  

برای شروع به صفحه ی سایت ساز و فروشگاه ساز انلاین وارد شوید و یکی از قالب های رستورانی را انتخاب کنید و با شماره موبایل خود ثبت نام نمایید تا وب سایت شما با آن قالب در عرض چند دقیقه ایجاد شود .بعد از ایجاد قالب شما به مدت 7 روز می توانید به صورت رایگان و نامحدود به تمامی امکانات دسترسی داشته باشید . در انتخاب قالب نگران نباشید چون شما به هیچ وجه به قالبی که انتخاب کرده اید محدود نخواهید بود . ما لیست کاملی از ماژول های گرافیکی در اختیارتان قرار می دهیم که بتوانید یک وب سایت متمایز و در عین حال حرفه ای داشته باشید . 
اگر میخواهید یک دمو از نرم افزار داشته باشید می توانید بعد از وارد کردن اطلاعات منوی غذایی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا نصب نرم افزار را برای شما انجام دهند . نرم افزار هفت ستاره بسیار سبک و کم حجم است و طریقه ی نصب آن بسیار ساده می باشد که حتی خودتان هم می توانید ان را نصب نمایید . برای اطلاع از نحوه ی نصب نرم افزار رستورانی هفت ستاره " آموزش نصب نرم افزار کنسول " را مطالعه نمایید . 

امکانات نرم افزار رستورانی هفت ستاره

امکانات سفارش گیری غذا امکانات سفارش گیری غذا
امکانات سفارش گیری غذا

-  اتصال هماهنگ منوی رستوران در وب سایت و نرم افزار 
-  فعال یا غیر فعال کردن نمایش غذا ها در سایت و نرم افزار 
-  ثبت سفارشات داخلی به صورت آنلاین و آفلاین
- موجود یا ناموجود کردن غذا ها در صورت اتمام موجودی 
- دریافت سفارشات آنلاین و داخلی به صورت همزمان 
- امکان اتصال به اسنپ فود 
- امکان درج مدت زمان تحویل سفارش
- امکان تایید و یا لغو سفارش 
- امکان ویرایش فاکتور ها 
- امکان تعریف 9 درصد ارزش افزوده 
- امکان فعالسازی انبارداری 
- امکان تعریف کد تخفیف در زمان ثبت سفارش 
-چاپ فاکتور  و ارسال به پرینتر های آشپزخانه و صندوق
- امکان سفارشی سازی تنظیمات پرینتر

امکانات گزارشات فروش امکانات گزارشات فروش
امکانات گزارشات فروش

-  گزارش فروش به تفکیک نوع سفارش
-  گزارش فروش به تفکیک نام پیک
-  گزارش فروش با فیلتر بازه ی زمانی
- امکان دریافت گزارشات بر اساس تفکیک ساعت در پنل ادمین 
- گزارشات نموداری به تفکیک گروه محصولات
- گزارشات نموداری برای هر محصول
- دریافت خروجی گزارشات با فرمت اکسل
- گزارش های فاکتور های لغو شده 
- گزارش مبالغ تخفیف ، مالیات و هزینه ی ارسال 
- گزارش گیری براساس سناریو های فروش
-گزارش نظرسنجی
-گزارشگیری به تفکیک شعبه برای رستوران های زنجیره ای
- گزارشگیری مرکز تماس(call center) به صورت مجزا
 - لیست سفارشات مواد اولیه برای رستوران های زنجیره ای

امکانات فروش و باشگاه مشتریان امکانات فروش و باشگاه مشتریان
امکانات فروش و باشگاه مشتریان

-  افزودن ، ویرایش و حذف مشتریان در نرم افزار
-  ایجاد اشتراک برای مشتریان
-  امکان گروه بندی مشتریان در پنل
- تعیین اعتبار برای مشتریان گروه بندی شده
- امکان تحلیل رفتار مشتریان بر اساس گزارشگیری داینامیک
- ورودی و خروجی اکسل
- نتایج نظر سنجی در قالب نمودار
- سطوح دسترسی 
- تعریف کد تخفیف 
- مشاهده ریز عملکرد و تراکنش های مشتریان
-سیستم QR(به زودی)
-تعریف شعبه های جدید
- انبارداری
 - رزرو و مدیریت میز(به زودی)

سوالات متداول نرم افزار رستوران هفت ستاره

مزایای نرم افزار رستورانی هفت ستاره چیست ؟
مزایای نرم افزار رستورانی هفت ستاره چیست ؟

کار با نرم افزار رستورانی هفت ستاره بسیار آسان است . روند سفارش گیری ، تایید سفارشات ، افزودن مشترکان جدید و گزارش گیری به راحتی قابل انجام است . 
از آنجایی که وب سایت رستورانی شما با نرم افزار به هم متصل هستند با اتصال به اینترنت اطلاعات سینک می شوند و نیاز به ورود اطلاعات به صورت دستی نمی باشد .
 تمامی بخش ها با یک نگاه مشخص هستند تا صندوق دار برای کار با نرم افزار و پیدا کردن قسمت های مختلف دچار مشکل نشود . 
نصب نرم افزار در چند دقیقه انجام می شود و حتی توسط خودتان قابل انجام است . 
همچنین به روز رسانی های نرم افزار تنها با یک کلیک و به سرعت انجام می شود.

سیستم گزارش گیری در نرم افزار به چه صورت است ؟
سیستم گزارش گیری در نرم افزار به چه صورت است ؟

از قسمت گزارشات فروش می توانید با فیلتر های مختلف مانند بازه ی زمانی (شامل روز و ساعت) ، نام پیک و نام شعب از سفارشات داخلی ، آنلاین ، اسنپ فود و کال سنتر گزارش تهیه کنید.

پشتیبانی نرم افزار رستوران هفت ستاره به چه صورت خواهد بود ؟
پشتیبانی نرم افزار رستوران هفت ستاره به چه صورت خواهد بود ؟

تیم فنی به صورت 24 ساعته در حال پشتیبانی از تمامی پروژه های پلتفرم هفت ستاره هستند . کارشناسان ما نیز در ساعات اداری از 9 صبح تا 5 بعدازظهر به سوالات شما پاسخ خواهند داد . 

آیا برای خدمات پشتیبانی هزینه ای مجزا دریافت می گردد ؟
آیا برای خدمات پشتیبانی هزینه ای مجزا دریافت می گردد ؟

خیر . شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشاوره ها و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مراحل خرید نرم افزار رستوران هفت ستاره به چه صورت است ؟
مراحل خرید نرم افزار رستوران هفت ستاره به چه صورت است ؟

از آنجایی که نرم افزار رستوران هفت ستاره به همراه وب سایت رستورانی ارائه می شود ابتدا باید وب سایت رستورانی خود را راه اندازی کنید و اطلاعات منو و قیمت ها را وارد نمایید . برای اطمینان از عملکرد و قابلیت های وب سایت و نرم افزار ما امکان 7 روز تست رایگان را برای تمامی پروژه های پلتفرم هفت ستاره فعال کرده ایم .
 بعداز یک هفته تست رایگان می توانید یکی از پکیج های فروشگاهی شامل نرم افزار را تهیه نمایید . 
در صورتیکه نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره   88395785  تماس بگیرید و سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مقالات مرتبط با نرم افزار رستوران

1400/08/20 در ساعت 11:07:41

چگونه یک رستوران موفق داشته باشیم؟

امروزه رقابت در حوزه رستورانها خیلی زیاد است. مهم ترین دلیل شکست رستوران ها در سال های اولیه ی افتتاح، عدم برنامه ریزی درست است.

ادامه مطلب
چگونه یک رستوران موفق داشته باشیم؟
1400/08/20 در ساعت 11:06:10

راه اندازی رستوران کوچک

نکات کاربردی برای چیدمان رستوران های کوچک و هزینه هایی که باید برای راه اندازی رستوران در نظر بگیرید.

ادامه مطلب
راه اندازی رستوران کوچک
1400/08/20 در ساعت 11:04:29

نرم افزار مدیریت رستوران

نرم افزار مدیریت رستوران با این هدف طراحی شده است که به رستورانداران کمک کند تا جنبه های مختلف رستوران خود را به بهترین نحو اداره کنند و سود بیشتری به دست آورند.

ادامه مطلب
نرم افزار مدیریت رستوران
1400/08/20 در ساعت 11:03:12

نرم افزار فست فود

با راه اندازی نرم افزار فست فود ، وابستگی خود به سیستم های واسط فروش غذا را کاهش دهید و به جای پرداخت کمیسیون به این واسطه ها، سیستم نرم افزاری خود را راه اندازی کنید.

ادامه مطلب
نرم افزار فست فود
1400/08/20 در ساعت 10:58:14

نرم افزار مدیریت شعب رستوران

یک نرم افزار یکپارچه به همراه گزارشات دقیق، به شما در مدیریت بهتر شعب رستورانتان، کمک زیادی خواهد کرد.

ادامه مطلب
نرم افزار مدیریت شعب رستوران
1400/08/20 در ساعت 10:44:24

نرم افزار سفارش آنلاین غذا چه تاثیری در موفقیت رستوران دارد؟

برای موفقیت رستوران، شما نیاز به نرم افزاری یکپارچه خواهید داشت که با استفاده از آن بتوانید منوی رستوران و تمامی سفارشات را مدیریت کنید.

ادامه مطلب
نرم افزار سفارش آنلاین غذا چه تاثیری در موفقیت رستوران دارد؟
1400/08/20 در ساعت 10:41:15

7 روش برای افزایش مشتری های رستوران :

اگر شما مدیر و یا صاحب یک رستوران هستید، باید به دنبال راه های خلاقانه و متفاوت برای افزایش مشتری های خود باشید.

ادامه مطلب
7 روش برای افزایش مشتری های رستوران :
1400/08/08 در ساعت 12:00:00

استراتژی فروش در رستوران

حتما شما هم موافق هستید که این روز ها رقابت در حوزه ی رستوران بسیار زیاد است و اکثر رستوران ها به دنبال این هستند که بهترین ها را به مشتری ها ارائه دهند پس برای اینکه در این بازی عقب نمانید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با نکات استراتژی فروش در رستوران آشنا شوید .

ادامه مطلب
استراتژی فروش در رستوران
1400/08/05 در ساعت 13:00:00

طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا

روز های اخیر که تمام دنیا با پاندمی کرونا درگیر است صاحبان رستوران ها به دنبال ایجاد یک حضور دیجیتالی قوی هستند که راهکار آن طراحی اپلیکیشن سفارش انلاین غذا و یا یک وب سایت رستورانی است ...

ادامه مطلب
طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا
1400/08/03 در ساعت 12:00:00

نظرسنجی رستوران

نظرسنجی رستوران چیست و چرا مهم است ؟ امروزه نظرسنجی رستوران های مدرن به چه صورت انجام می شود ؟ ...

ادامه مطلب
نظرسنجی رستوران
1400/07/28 در ساعت 15:00:00

نرم افزار مرکز تماس رستوران

. اگر رستوران شما زنجیره ای است قطعا در کنار یک وب سایت و نرم افزار سفارش گیری رستوران خوب ، به یک نرم افزار مرکز تماس رستوران هم نیاز خواهید داشت...

ادامه مطلب
نرم افزار مرکز تماس رستوران
1400/07/27 در ساعت 14:00:00

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

با طراحی سایت سفارش آنلاین غذا می توانید درآمد خود را بیشتر کنید . آیا صاحب یک رستوران هستید و به فکر جذب مشتری بیشتر و رشد درآمد خود می باشید ؟

ادامه مطلب
طراحی سایت سفارش آنلاین غذا
1400/07/26 در ساعت 13:00:00

بهترین نرم افزار رستوران

معیار های لازم برای انتخاب بهترین نرم افزار رستوران چیست ؟ نکاتی که در هنگام خرید نرم افزار رستورانی باید بدانید در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده است

ادامه مطلب
بهترین نرم افزار رستوران
1400/07/24 در ساعت 13:00:00

مهم ترین امکانات نرم افزار سفارش گیری رستوران که باید بشناسید

اگر تا به امروز فروش رستوران شما به روش سنتی بوده و به تازگی به فکر ورود به دنیای آنلاین افتاده اید ، به شما تبریک می گوییم چون صنعت رستوران بیش از هر صنعت دیگری وارد حوزه ی آنلاین شده است...

ادامه مطلب
مهم ترین امکانات نرم افزار سفارش گیری رستوران که باید بشناسید
1400/07/10 در ساعت 14:00:00

نرم افزار رستوران رایگان ، آیا حقیقت دارد ؟

اگر در حال مطالعه ی این مقاله هستید احتمالا تصمیم خود را برای طراحی سایت رستوران و به دنبال آن خرید نرم افزار رستوران گرفته اید .زمانی که ....

ادامه مطلب
نرم افزار رستوران رایگان ، آیا حقیقت دارد ؟
1400/08/05 در ساعت 13:48:01

7 راه ساده برای افزایش فروش رستوران

اگر به دنبال افزایش فروش رستوران خود هستید، سعی کنید زمان و پول خود را روی این ایده هایی سرمایه گذاری کنید که مدرنتر و موثرتر هستند. در ادامه 7 مورد از این ایده ها را به شما معرفی می کنیم.

ادامه مطلب
7 راه ساده برای افزایش فروش رستوران
1400/08/04 در ساعت 12:09:51

باشگاه مشتریان رستوران

تبلیغات و جذب مشتریان جدید، برای همه ی رستورانها مهم است. اما مهم تر از آن راضی نگه داشتن مشتریان فعلی است.

ادامه مطلب
باشگاه مشتریان رستوران
1400/07/07 در ساعت 12:27:00

اپلیکیشن رستوران چه مزایایی دارد ؟

در همه جای دنیا تعداد تلفن های هوشمند از تعداد رایانه های شخصی بیشتر است. بر اساس آمارها هر فرد به طور متوسط، روزی سه ساعت از وقت خود را صرف کار کردن با تلفن همراه می کند .

ادامه مطلب
اپلیکیشن رستوران چه مزایایی دارد ؟
1400/07/04 در ساعت 15:08:00

چگونه راه اندازی رستوران اینترنتی می تواند به رونق رستوران کمک کند؟

قبلا اگر راه اندازی یک رستوران اینترنتی و فروش آنلاین برای یک رستوران یک مزیت حساب می شد، اکنون یک ضرورت است که همه ی رستورانها به این ضرورت پی برده اند

ادامه مطلب
چگونه راه اندازی رستوران اینترنتی می تواند به رونق رستوران کمک کند؟
1400/06/29 در ساعت 11:45:00

فروشگاه اینترنتی مواد غذایی

تقاضای خرید آنلاین مواد غذایی در چند سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته و تعداد بیشتری از فروشگاه های مواد غذایی ، تحویل درب منزل را به خدمات خود اضافه کرده اند.

ادامه مطلب
فروشگاه اینترنتی مواد غذایی

مشتریان ما

عنوان نمایش داده نمی شود عنوان نمایش داده نمی شود
عنوان نمایش داده نمی شود

توضیحات نمایش داده نمی شود

افزودن ماژول جدید
0%