طراحی سایت وکالت

سایت وکالت

 راهنمای کامل طراحی سایت وکالت

وکیل ها معمولا زندگی شلوغی دارند ، رسیدگی به پرونده های مختلف ، حضور در دادگاه ها برای دفاع از حق موکل خود ، پیگیری مسائل مریوط به پرونده ها از بخش های مرکز قضایی ، پیدا کردن مدارک و شواهد برای موکل خود و هزار مشغله ی دیگر. 
امروزه در بسیاری از کشور ها روند جذب مشتری برای مشاغل تغییر پیدا کرده است و دیگر مثل گذشته نیست که به عنوان مثال برای خرید خانه به دفاتر مشاور املاک مراجعه کنید و یا برای خرید خودرو به نمایشگاه های ماشین سر بزنید . تمامی کار ها به صورت آنلاین و از طریق وب سایت انجام می شود . در آینده ای نه چندان دور ممکن است اوضاع به گونه ای پیش برود که دیگر به دفتر وکالت نیازی نباشد و تمامی کار های لازم از طریق سایت وکالت انجام پذیر باشد پس از همین حالا به فکر آینده باشید .

راه اندازی سایت وکالت

حالا شما در سمت یک وکیل و یا مشاور حقوقی برای به دست آوردن مشتریان جدید از چه روشی استفاده می کنید  ؟ آیا به فکر راه اندازی سایت وکالت برای خود هستید ؟ با داشتن سایت وکالت دیگر نیازی نیست برای پیدا کردن مشتری در دفتر خود حضور داشته باشید مشتری ها خودشان شما را پیدا خواهند کرد .بزرگترین روش بازاریابی در حال حاضر بازاریابی آنلاین است. در ادامه به توضیح این میپردازیم که چگونه یک وب سایت می تواند به رشد تجارت یک وکیل یا یک شرکت حقوقی معتبر کمک کند .


مزایای سایت وکالت

1-  با سایت وکالت تجربه کاربری بهتری برای مشتریان خود ایجاد می کنید .

بازاریابی دیجیتال بازی شرکت های حقوقی را نیز تغییر داده است. در صورتی که سایت نداشته باشید طبق آخرین آمار ها ، 76 درصد مشتریانی را که از منابع آنلاین برای یافتن وکیل استفاده می کنند ، از دست می دهید. اما زمانی که صاحب وب سایت هستید زمانی که کاربر با سرچ وارد سایت شما می شود به قسمت های مختلف سایت شما توجه می کند و اگر سایت شما یک سایت حرفه ای باشد که خدمات و رزومه ی شما را به خوبی منعکس کند می تواند بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کند .


2- دسترسی کاربران به شما بیشتر می شوند .

از آنجایی که یک وب سایت همیشه در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته دردسترس است ، می تواند به برقراری ارتباط شما با بازدیدکنندگان سایت کمک کند . به عنوان مثال با استفاده از ویژگی چت آنلاین می توانید حتی زمانی که در راهروی دادگاه نشسته اید و منتظر برگزاری جلسه هستید با مشتری های خود در ارتباط باشید . یا می توانید از فرم ها برای دریافت اطلاعات کاربران استفاده کنید تا هر زمان که فرصت داشتید با آن ها در تماس باشید . علاوه بر این موارد مشتریان شما می توانند از شهر ها و استان های مختلف به خدمات شما دسترسی داشته باشند و به یک منطقه ی خاصی محدود نیستید.


3- وب سایت وکالت به شناخته شدن بیشتر شما و برند سازی کمک می کند .

فارغ از اینکه در چه زمینه ای فعالیت دارید ، اگر وکیل خانواده هستید که در پرونده های طلاق تخصص دارید و یا وکیل مهاجرت هستید هدف این است که توسط مردم بیشتری شناخته شوید تا بتوانید خدمات خود را به افرادی که بیشترین نیاز را دارند ارائه دهید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد و شرکت ها از قدرت وب سایت ها استفاده می کنند .
یک وب سایت با کیفیت و حرفه ای می تواند پیام شما را به سرعت و به طیف وسیعی از مردم برساند. مرتبط بودن و دسترسی به افراد زیادی می تواند به شهرت شما و افزایش آگاهی مردم از شما کمک کند.  
شاید در ابتدا فکر کنید راه اندازی سایت وکالت کار سختی است کاملا هم حق دارید به دلیل اینکه تا چند سال پیش پیاده وب سایت کار زمانبر و هزینه بر بود ولی امروزه با سایت ساز ها و  فروشگاه ساز ها سایت شما می تواند همین امروز راه اندازی شود .


4-سایت وکالت مکانی برای به اشتراک گذاشتن دانش شما با دیگران است.
زمانی که مشتریان بتوانند از یک وب سایت اطلاعات مفید و کاربردی کسب کنند باعث می شود بیشتر به شما اعتماد کنند به عنوان مثال ، میتوانید مقالات و فیلم هایی را در مورد سوالات یا مسائل حقوقی که مخاطبان بیشتری دارد به اشتراک بگذارید.به اشتراک گذاشتن دانش با مخاطبان یک روش عالی است به دلیل اینکه نشان می دهد که شما در زمینه خود متخصص هستید و می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید. و مخاطبان شما زمانی که مطمئن باشند که اطلاعات کافی و سابقه ی خوبی دارید قطعا با شما کار خواهد کرد .علاوه بر اشتراک ویدئو و مقالات می توانید پرسش و پاسخ‌های حقوقی در سایت‌تان داشته باشید تا به سوالات مخاطبان خود پاسخ دهید. پس داشتن سایت وکالت به جذب مشتریان شما کمک کند. همچنین می توانید داستان های موفقیت پرونده ها ی خود را منتشر کنید تا مشتری های بیشتری جذب کنید .


چگونه در کوتاهترین زمان ممکن سایت وکالت خود را بسازید؟

با سرویس های نرم افزاری سایت ساز و فروشگاه ساز خودتان می توانید یک وب سایت وکالت با امکانات کامل را اندازی کنید .
ساخت سایت وکالت با سایت ساز هفت ستاره


امکاناتی مانند :
ارائه خدمات 
سیستم پرسش و پاسخ 
اخبار و مقالات 
گالری تصاویر و ویدئو 
مشاوره آنلاین 
پرداخت آنلاین 


اگر محتوای شما آماده است همین امروز می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید و آنلاین باشید . برای شروع با سایت ساز هفت ستاره فقط کافی است به صفحه ی سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین وارد شوید و یکی از قالب ها را انتخاب کنید . بعد از ثبت نام با شماره موبایل و انتخاب پسورد سایت شما در عرض چند دقیقه ساخته می شود . روش کار با هفت ستاره بسیار آسان است ولی برای راحتی کاربران تعداد زیادی فیلم های آموزشی ایجاد شده است که قسمت های مختلف به طور کامل توضیح داده شده است . همچنین اگر در روند ساخت و ویرایش سایت خود با سوالی مواجه شدید تیم پشتیبانی ما در کنار شما خواهند بود . 
سایت شما به مدت هفت روز رایگان در دسترس خواهد بود و در این مدت می توانید تمام بخش های سایت ساز را تست نمایید و بعد یکی از پکیج ها را متناسب با نیاز خود تهیه نمایید . 


هزینه های سایت وکالت به چه صورت است ؟

ما در هفت ستاره پکیج های مختلفی برای کسب و کار ها در نظر گرفته ایم . این پکیج ها در امکانات با هم متفاوت هستند . به این دلیل که نیازمندی های یک وب سایت فروشگاهی کوچک با یک رستوران زنجیره ای متفاوت است به همین دلیل قیمت پکیج ها با توجه به امکانات آن تغییر می کند . در صفحه ی تعرفه ها میتوانید امکانات و قیمت ها را مشاهده نمایید . تمدید پکیج ها در هفت ستاره سالیانه هستند . با خرید یک پکیج هاست هم در اختیار شما قرار داده می شود . شما تنها باید یک دامنه خریداری کنید . تمدید دامنه نیز به صورت سالیانه از همان شرکتی که دامنه را خریداری کرده اید انجام می پذیرد. 
پیاده سازی سایت با اسفاده از سایت ساز بسیار مقرون به صرفه است برخلاف طراحی سایت سفارشی که نیازمند هزینه و زمان زیادی است . بجای صرف انرژی و هزینه ی زیاد برای طراحی سایت سفارشی می توانید با هزینه ی پایین وب سایت خود را راه اندازی کنید و به جای آن بودجه ی خود را صرف تبلیغات برای افزایش ترافیک ورودی کنید و به این ترتیب یک سرمایه گذاری روی کسب و کارتان  انجام دهید .

نمونه سایت وکالت

طراحی سایت وکالت مجموعه حقوقی هانا

نمونه طراحی سایت وکالت

مشاهده جزئیات

طراحی سایت وکالت آقای اقدامی

نمونه طراحی سایت وکالت

مشاهده جزئیات

سایت مرکز مشاوره یاس

نمونه کار طراحی سایت وکالت

مشاهده جزئیات
افزودن ماژول جدید
0%