0%
طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت اموزشی:

امروزه اینترنت یک منبع آموزش قوی در رسانه های  آموزشی و  به طورکل  قادر به ارزیابی و اصلاح می باشد، که با استفاده از کامپیوتر برای تمام افراد در هر نقطه از جهان در هر زمان است. محبوبیت استفاده از اینترنت به عنوان یک منبع اطلاعاتی و آموزشی در حال رشد است. 

این شیوه آموزش فقط با طراحی سایت آموزشی ممکن می باشد، طراحی سایت آموزشی یک متد نوین برای طراحی، تدوین، عرضه و ارزشیابی آموزش است که از توانایی ها و امکانات الکترونیکی برای کمک به یادگیری بهره می گیرد... بیشتر بخوانید>

آیا شما هم نیاز به طراحی سایت آموزشی دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است و شما هم دارای آموزشگاه یا مرکز آموزشی می باشید با یک طراحی سایت آموزشی ساده به بهترین شکل ممکن خود را معرفی کنید، چرا که افراد قبل از آنکه خدمات شما را تجربه کنند ابتدا سایت شما را خواهند دید و در واقع با این کار شما بازاریابی بدون هزینه ای را خواهید داشت و مخاطبان جدیدی را جذب خواهید کرد.

ولی در ابتدا شما هدفتان را از آموزش مشخص نمایید واز خودتان بپرسید:

چه چیزی و به چه کسانی میخواهید آموزش دهید؟
آیا سایت شما برای کودکان طراحی میگردد یا افراد با سنین بالاتر؟
آیا شما نیاز به برگزاری دوره های آموزش مجازی دارید؟

در واقع  سایت آموزشی نوعی از سایت هستند که بطور آنلاین و یا آفلاین به مسائل آموزشی در حیطه ها و زمینه های مختلف می پردازند. طراحی سایت برای موُسسات آموزشی، طراحی سایت برای اساتید، سایت های آموزش رایگان و یا حتی آموزش بصورت دریافت مبالغ، آموزش های کودکان، آموزش در موضوع کاری خاص، سایت های ارائه ی مقالات بصورت رایگان و مبلغی و ... از انواع طراحی سایت آموزشی هستند. این طراحی سایت بیشتر مربوط به موسسات آموزشي مي باشند و يا به صورت مستقل نسبت به ارائه آموزش آنلاين اقدام مي کنند.

طراحی سایت آموزشی با توجه به موضوع اکثرا متنی و نمایشی، باید گرافیک خاص خود که شامل خوانایی مطالب و نوشته ها در آن، نمایش امکانات بدون شلوغ بودن صفحات و ... انجام میگیرد.

پزشکان ، معلمان ، اساتید، مدارس و آموزشگاه ها و ... میتوانند با داشتن یک سایت حرفه ای و خوب، ارتباط مناسبی با مخاطبین و دانشجویان و دانش آموزان خود داشته باشند.

از قابليت هاي جالب اين گونه وب سايت ها مي توان به برگزاري آزمون هاي آنلاين و بدون محدوديت، اعلام نتايج آنلاین ، جذب و ثبت نام به صورت آنلاين و تشکيل کلاس به صورت آنلاين، نمایش اخبار موسسه، ارائه جزوات آموزشی، مقالات محصلان و دانشجویان، نظر سنجی اساتید و درس ها و ... را بر شمرد.

 

 

امکانات معمول سایت های آموزشی بدين شرح است :

 • قالب دايناميک
 • امکان اضافه کردن صفحات نامحدود به منو و قرار دادن محتوا در صفحات
 • نمايش منو به صورت چند لايه اي
 • قابليت تغيير چيدمان منو
 • امکان مديريت متن و عکس در تمامي صفحات اضافه شده
 • گالري تصاوير
 • فرم ارتباط با ما
 • آمار بازديدکنندگان سايت
 • نقشه سايت
 • مديريت نظرسنجي
 • اسلايد تصاوير دايناميک 
 • امکان ثبت نظر براي کاربران و مديران با استفاده از ماژول صندوق دريافت و ارسال پيام
 • ماژول مديريت با امکان ثبت دسترسي هاي مختلف براي مديران
 • ماژول خبرنامه و ارسال ايميل براي کاربران ثبت نام کرده
 • ماژول لينک هاي مرتبط
 • تنظيمات سايت از قبيل تنظيم متن هاي فوتر ، هدر ، کد آمار سايت
 • امکان ثبت کلمات کليدي در همه ي صفخات بصورت دايناميک
 • برگزاري آنلاين آزمون
 • برگزاري آنلاين کلاس درس
 • ثبت نام آنلاين
 • اعلام نتايج آنلاين
 • ارائه جزوات آموزشی به صورت آنلاين

گروه طراحی سایت هفت ستاره با طراحی های خاص در زمینه طراحی سایت آموزشی توانسته است، تجربیات و تخصص فراوانی را در این زمینه کسب و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

طراحی سایت آموزشی می تواند به منظور آموزش آنلاین، اطلاع رسانی از جلسات آموزشی، اشتراک گذاشتن فایل های آموزشی و دیگر منظورها صورت پذیرد. سایت های آموزشی کاربران خاص با گرایش آموزشی خاصی را دارا می باشند فلذا در طراحی سایت آموزشی درنحوه آموزش هرچه بهتر مطالب به افراد می بایست تلاش نمود. حال چه نکاتی را در طراحی سایت آموزشی می بایست رعایت نمود.

 

طراحی سایت آموزشی و اشتراک فایل:

یکی از قابلیت های برجسته در طراحی سایت آموزش، قابلیت آپلود فایل از بستر سایت آموزشی می باشد. بارگذاری فایل های ورد، پی دی اف، پاورپونت، صوتی و فایل های تصویری تمامی مواردی است که در طراحی سایت آموزشی می بایست پیاده سازی شود. 

 

طراحی سایت آموزشی و کلاس آنلاین:

با پیشرفت های تکنولوژی اجرای کلاس های آموزشی آنلاین یکی از قابلیت های مورد توجه در طراحی سایت آموزشی می باشد. برگزاری این کلاس ها با ورود کاربران به پنل امنیتی خاص و وارد نمودن نام کاربری و پسورد خواهد بود. فلذا تحت این شرایط امکانات امنیتی در طراحی سایت آموزشی می بایست مبذول گردد. قابلیت برگزاری این کلاس ها می تواند همراه با صدا و تصویر باشد که می بایست متناسب با نیاز طراحی سایت آموزشی ما فراهم شود. 

 

طراحی سایت آموزشی و اطلاع رسانی:

یکی ازفاکتورهای اصلی در طراحی سایت آموزشی وجود تابلو اعلانات به منظور اطلاع رسانی از جلسات و موضوعات آموزشی می باشد که در طراحی سایت آموزشی می بایست در بخش مناسب و مورد توجه کاربر قرار گیرد. 

طراحی صفحات و سایت های اینترنتی :
یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند.

از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان هم استفاده کرد به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

در حقیقت می توان از یک سایت اینترنتی به عنوان بخش مهمی از سیستم اطلاعاتی داخل سازمان استفاده کرد و هر گروه از افراد به اطلاعات مربوط به سطح سازمانی خود دسترسی داشته باشند. یعنی اطلاعاتی که کارمندان از سایت دریافت می کنند متفاوت با اطلاعات مدیران و همچنین متفاوت با اطلاعاتی باشد که بازدید کنندگان خارج سازمان از سایت دریافت می کنند.

یک وب سایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالا هم و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.

با استفاده از یک سایت اینترنتی می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد.

طراحی سایتهای اینترنتی تا حد زیادی بستگی به موارد استفاده آن سایت و نیازهای کاربران آن دارد. اگر در طراحی سایت نیاز کاربران در نظر گرفته نشود و یا نیازها به صورت روشن مشخص نشوند نباید انتظار داشت تا سایت کارایی لازم را داشته باشد.

با استفاده از زبانهای برنامه نویسی طرف سرور نظیر PHP و با استفاده از پایگاههای داده ها و بانکهای اطلاعاتی نظیر MySQL می و تکنیکهایی مثل Ajax و JavaScript امکان طراحی سایتها با انواع کاربری مختلف وجود دارد. اما در طراحی سایت ها باید از این امکانات در جای مناسب استفاده شود تا نیازهای کاربران نهایی برآورده شود.

 شرکت طراحی سایت هفت ستاره با طراحی های خاص در زمینه طراحی سایت توانسته است، تجربیات و تخصص فراوانی را در این زمینه کسب و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در صورتی که تمایل دارید صاحب یک سایت اینترنتی باشید می توانید با ما تماس بگیرید و هدف سایت و نیازهای کاربران سایت را با ما در میان بگذارید. ما پس از بررسی سایت مورد نظر شما در امکان طراحی سایت شما را بر عهده می گیریم. و سعی می کنیم سایتی با کیفیت فوق العاده وسرعتی بینظیر مطابق میل شما  ایجاد کنیم. 

 

 

 

مزایای طراحی سایت آموزشی:

با طراحی سایت آموزشی به صرفه جویی در وقت افراد کمک میکنید
با طراحی سایت آموزشی مشکل محدودیت مکانی و عدم نیاز به تاسیس شعبه را رفع کرده اید


ویژگی های طراحی سایت آموزشی:
سایت آموزشی شما باید نسخه موبایل را پشتیبانی کند چرا که امروزه اکثر افراد با موبایل و یا تبلت در استفاده میکنند پس در واقع ریسپانسیو بودن در طراحی سایت آموزشی یکی از ملزومات است.
طراحی سایت آموزشی قابل گسترش ، در واقع سایت های آموزشگاهی باید به نحوی طراحی گردد که علاوه بر آنکه نیاز تمامی افراد و سلیقه ها را در بر گیرد درآینده نیز اگر نیازی جدیدی احساس شد به راحتی بتوان آن را به سایت اضافه کرد.


باید در نظر داشته باشید که شاید مخاطبین شما طیف گسترده ای داشته باشند.
زیرا در طراحی سایت آموزشی شما علاوه بر معرفی خود میتوانید آموزش آنلاین و  فروش محصولات آموزشی خود را نیز داشته باشید.
شما در هر زمینه ای که در حال فعالیت باشید و چیزی برای ارئه و آموزش داشته باشید با یک طراحی سایت آموزشی و یا سایت آموزشگاهی میتوانید علاوه بر ارائه تجربیات خود به دیگران خودتان و با برندتان را مطرح کنید.

نکات قابل توجه در طراحی سایت آموزشی:
1) توجه به محتوای سایت: 
در طراحی سایت آموزشی یک طرح ساده هم میتواند شما را به اهدافتان نزدیک کند، فقط محتوای درون سایت بسیار مهم می باشد که بتواند نظر هر شخص در هر سنی را بخود جذب کند و افراد باید بتوانند به شما و نحوه کار شما اعتماد کنند.

2) رنگ های و تصاویر سایت:

رنگ های سایت را طوری انتخاب کنید که حس جدی بودن و اعتماد را به کاربر انتقال دهد و چشم را خسته نکند چرا که افراد طولانی مدت در سایت شما خواهند بود سعی کنید رنگ ها را با لوگوی آموزشگاهتان یکی کنید تا سایت آموزشی شما کاملا یکپارچه شود.
همچنین سعی کنید از تصاویر و ویدئو های آموزشی قابل دانود در طراحی سایت آموزشی استفاده کنید هدف از این کار ارئه یک تصویر ذهنی از کلاس و باز هم جلب اعتماد آنان است.

نمونه کارهای طراحی سایت آموزشی:
شما می توانید در زمینه طراحی سایت های آموزشی نمونه کارهای طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت هفت ستاره را مشاهده نمایید ، سعی کرده ایم در این زمینه (طراحی سایت آموزش مجازی) تمامی اهداف و خواسته های شما را در نظر گرفته و اقدام به طراحی سایت کنیم ولی باز هم در اجرای خواسته های شما هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت و هر طرح یا خواسته ای در زمینه طراحی سایت آموزشی داشته باشید قادر به پیاده سازی آن خواهیم بود.

اگر نیاز به مشاوره بیشتر دارید میتوانید با مشاورین ما در زمینه طراحی سایت آموزشی تماس بگیرید.

مشاهده نمونه کارها


مرتب شده ها
نمایش همه طراحی فروشگاه اینترنتی (1) طراحی سایت آموزشی (1) طراحی سایت حرفه ای (1)
طراحی سایت آموزشی و فروشگاهی بارش افکار
طراحی سایت آموزشی و فروشگاهی بارش افکار
طراحی فروشگاه اینترنتی
0
افزودن کالا به سبد خرید

ثبت سفارش طراحی سایت آموزشی

فرم ثبت سفارش

نوع درخواست را انتخاب نمایید

افزودن ماژول جدید