طراحی سایت شبکه اجتماعی

طراحی سایت شبکه اجتماعی

 طراحي سايت شبکه اجتماعی:


امروزه يكي از پربيننده‌ ترين و پرطرفدارترين سايت‌ها، سايت‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي است به طوري كه سایت شبکه‌های اجتماعی، بعد از موتورهای جستجو، تبدیل به پراستفاده‌ترین خدمت اینترنتی شده‌اند. اساس كار شبكه‌هاي اجتماعي ايجاد ارتباط ميان افراد و به اشتراك گذاري محتوا با يكديگر است به گونه اي كه هر شخص دارای پروفایل شخصی می‌باشد که در آن از اطلاعات پایه تا علایق و سلایق خود را قرار می دهد، دوستان جديدي پيدا مي‌كند و دوستان قديمي خود را در جريان تغييرات زندگي‌اش قرار مي‌دهد.

از اولين شبكه‌هاي اجتماعي كه در ايران مورد توجه قرار گرفت مي‌توان به "اوركات" اشاره كرد، اما پس از مدتي اين سايت جذابيت اوليه‌ي خود را از دست داد و به نوعي عمرش به پايان رسيد. از شبکه های اجتماعی معروف فارسی می توان به سایت های کلوب و فیسنما اشاره کرد.

 

آیا شما نیز بدنبال طراحی سایت شبکه اجتماعی هستید؟

هر شبكه اجتماعي بسته به تعداد كاربران و هدف از ايجادش، امكاناتي را مي‌تواند به اعضاي خود ارائه دهد، كه اين امكانات عبارتند از:

 • امكان عضويت
 •  جست و جو در ميان اعضا 
 • ارسال پيام براي يكديگر 
 • آپلود عكس –
 • نمایش يكسري اطلاعات اوليه از هر فرد ( نمايش سن، مكان سكونت، ايميل، رنگ چشم و مو، دين، نژاد و ...) 
 • نمايش اعضاي آنلاين در سايت 
 • و....امكانات بسيار ديگري كه مي‌تواند در سايت موجود باشد.

حال با توجه به امكانات گسترده‌اي كه مي‌توان در طراحی سايت شبکه اجتماعي قرار داد، ابتدا بايد اهداف طراحی سايت را مشخص كرده و سپس با توجه به اين اهداف امكاناتي را به سايت اضافه كرد.

ديگر طراحی سايت شبكه اجتماعي اختصاصي رويا نيست !!

اگر شما هم دوست داريد يك سايت شبكه اجتماعي داشته باشيد و آن را بسته به سليقه ي خود طراحي نماييد، به راحتي مي توانيد اين كار را به شرکت طراحی سایت هفت ستاره  بسپاريد كه در كوتاه ترين زمان، طراحی سايت شبكه اجتماعي را برايتان انجام می دهد و سايتتان را جزو برترين هاي گوگل قرار دهد. شاید بسیاری از ما این طرح به ذهنمان رسیده باشد که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی برای ارتباط با دوستان خود ایجاد نماییم. جوامع مجازی مثل فیسبوک و فیس نما، البته ایجاد این جوامع نیاز به برنامه نویسی حرفه ای تحت وب دارد. ولی شما برای طراحی چنین وب سایت هایی نیاز دارید مطالبی را در این مورد این شبکه های اجتماعی و ایجاد آن بدانید. مطالبی از قبیل اینکه :

 • هدف از ایجاد این جوامع
 • میزان پیشرفت این جوامع 
 • تعداد کاربران عضو
 • امکانات کاربران
 • امنیت پروفایل های شخصی
 • امنیت کلی وب سایت
 • تامین منابع مالی
 •  طراحی سایت شبکه های اجتماعی 

با مطالعه و تحقیق در مورد این موارد و برآورد کامل هزینه ها و اهداف، ما می توانیم اقدام به طراحی سایت برای جوامع مجازی نماییم.

گستردگی استفاده از این جوامع و تامین امنیت کافی برای کاربران یکی از مهمترین مسائل برای این جوامع خواهد بود.

همچنین جذب مخاطبان فراوان برای گسترش این جوامع مجازی و استفاده از وب سرور مناسب که سرعت بارگذاری صفحه را در زمان های پر ترافیک پایین نیاورد از مسائل مهم بعدی این نکات می باشد.

شرکت طراحی سایت هفت ستاره با داشتن طراحان حرفه ای سایت و آشنا به جدید ترین متد برنامه نویسی تحت وب و برنامه نویسی حرفه ای، می تواند در زمینه طراحی سایت جزء بهترین ها باشد . همچنین موارد سئو و بهینه سازی سایت را برای شما انجام دهد تا سایت شما توسط موتور های جست و جو گر دیده شود و در رتبه ی خوبی از این لیست قرار گیرد.زیرا نکته مهم برای طراحی سایت شبکه اجتماعی داشتن مخاطبان زیاد می باشد و تا کاربری به عضویت سایت شما در نیاید، مسلما جامعه ای تشکیل نخواهد شد. 

برای این منظور شرکت طراحی سایت هفت ستاره با توجه به موارد و کلمات و عبارات پرکاربرد وب سایت شما، اقدام به بهینه سازی سایت شما نموده و آنها را برای شما به موتور های جست و جو معرفی می نماید تا سایت شما در صورت سرچ آن عبارات در ابتدای لیست قرار گیرد. این مسئله باعث افزایش تعداد بازدید شما و افزایش تعداد مخاطبان خواهد شد.

 

ویژگی اصلی طراحی سایت شبکه اجتماعی:
ویژگی اصلی که طراحی سایت شبکه اجتماعی نمایان است، مزیت اشتراک گذاری منابع و اطلاعات و احوالات روزانه ی انسان ها با هم می باشد.

با توجه به نیاز اجتماعی بودن انسان ها، و علاقه به اینکه آنها دوست دارند از اطلاعات و احوالات دوستان و خانواده خود آگاهی و اطلاعات بدست آورند، بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات با مطالعه در این زمینه، سعی در طراحی سایت هایی با چنین ویژگی ها دارند. نمونه بارز این شبکه های اجتماعی فیسبوک می باشد، که کم بیش همه با آن آشنایی داریم.

چنین طراحی سایت هایی معمولا با استقبال فراوان رو به رو خواهند شد. حتی در سطح یک شهر و کشور نیز راه اندازی و طراحی سایت شبکه اجتماعی ممکن است مخاطبان زیادی را جذب نماید.

در ایران وب سایت فیس نما با این هدف و با تقلید از فیسبوک سعی در راه اندازی چنین وب سایتی نموده است که به موفقیت چشم گیری نیز در زمینه جذب مخاطب در داخل کشور داشته است.

با توجه به این مزیت، وب سایت های شبکه های اجتماعی معمولا پر بازدید خواهند بود. و این بازدید فراوان بستر مناسبی را برای تبلیغات بنگاه های تجاری و وب سایت های تجاری در آنها ایجاد خواهد نمود.

 

 

 

هدف از طراحی سایت شبکه اجتماعی
هدف از طراحی سایت شبکه اجتماعی اغلب جمع کردن انسان ها در کنار هم در دنیای مجازی می باشد.

با توجه به استفاده از ابزار های ارتباطی فراوان در جامعه، بسیاری از مردم در دنیا از هم فاصله های فراوانی گرفته اند و از حال و احوالت خود و دوستان و خانواده خود با خبر نمی باشند.

متخصصان فناوری با توجه به این نیاز جامعه با طراحی سایت شبکه اجتماعی قصد دارند که روابط مردم را از طریق جوامع مجازی با هم پیوند دهند.

البته در کنار این هدف، هدف کسب درآمد نیز دلیل بزرگی برای راه اندازی این وب سایت ها می باشد.

حال ما اگر قصد داریم در جامعه کوچک خود و دایره دوستان و همکاران خود، اقدام به راه اندازی اینچنین وب سایت هایی نماییم، باید تمام نکات و حالت های ایجاد و طراحی سایت شبکه های مجازی را بدانیم.

شرکت طراحی سایت هفت ستاره با داشتن طراح حرفه ای سایت و آشنا به تمام قواعد و اصول طراحی حرفه ای سایت و با سابقه درخشان در این زمینه، می تواند راه کار خوبی برای همکاری با شما برای طراحی سایت شبکه اجتماعی باشد.

 

دلایل موفقیت طراحی سایت شبکه اجتماعی
دلیل اصلی موفقیت طراحی سایت شبکه اجتماعی این می باشد که بر اساس یک نیاز عمده انسان طراحی شده است. نیاز اجتماعی بودن و قرار گرفتن در جمع و برقراری ارتباط با دوستان، نیاز مهمی می باشد که طراحان حرفه ای سایت های شبکه اجتماعی با بهره گرفتن از آن توانسته اند، موفقیت خیره کننده ای برای وب سایت های خود بدست آورند.

این موفقیت به حدی می باشد که امروز بیش از 30 % مردم جهان در شبکه اجتماعی با نام فیسبوک عضویت دارند.

رسیدن به این موفقیت برای شبکه اجتماعی اتفاقی نبوده و مهمترین مسئله ای که اینگونه وب سایت ها باید آن را رعایت نمایند، اصول حرفه طراحی سایت ها می باشد. همچنین رعایت قواعد بهینه سازی سایت تاثیر زیادی می تواند در معرفی اینگونه وب سایت ها در اینترنت داشته باشد.

شرکت طراحی سایت هفت ستاره با کسب دانش و تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت، می تواند بهترین انتخاب شما برای سفارش طراحی سایت در انواع زمینه ها و حتی ایجاد یک شبکه اجتماعی گسترده باشد.

 

نکات قبل ازطراحی سایت شبکه اجتماعی

طراحی سایت شبکه ی اجتماعی هیچگاه به تنهایی نمی تواند نیازهای شما را رفع کند و برای حل این مشکل بایستی از روش هایی استفاده کنیم که موجب شناخته شدن شما شود.در اینجا می خواهیم تا شما را با نکات قبل از طراحی سایت شبکه های اجتماعی آشنا کنیم.

تعیین هدف 

از خود بپرسید که هدف شما از طراحی سایت شبکه اجتماعی چیست،آیا هدف کسب درآمد است یا صرفا جهت شناخته شدن و شهرت عضو شبکه های اجتماعی می شوید؟!ثبت این سوال ها می تواند به شما نشان دهد که مسیر شما درست بوده یا اشتباه است.

تعیین چشم انداز

لازم است پیش از طراحی سایت شبکه اجتماعی میزان بازدید و رتبه ی الکسا را تعیین کنید.متاسفانه اکثر افراد هنگام ایجاد شبکه اجتماعی به این موضوع دقت لازم را ندارند اما در واقع افقی که شما برای شبکه خود متصور هستید پیش زمینه برای ایجاد برنامه توسعه شبکه شما خواهد بود، بی شک هزینه مورد نیاز برای یک شبکه اجتماعی با چندین میلیون کاربر روزانه با شبکه ای با تنها چند صد کاربر در روز قابل قیاس نیست و الگوهای توسعه متفاوتی را می طلبد.

برنامه خود را بنویسید

دست به قلم شوید و هرچه را که از شبکه اجتماعی خود می خواهید روی کاغذ بنویسید.راه های جذب منابع مالی ، جامعه مخاطب ، روش های تبلیغ ، و جایگاهی که برای یک سال آینده شبکه خود متصور هستید را ریز به ریز مشخص کنید.هرچند که شاید در مسیر حرکت نیاز به تغییر برخی از اهداف داشته باشید لکن وجود برنامه و چشم انداز تضمین کننده رشد و حرکت شبکه ی شماست.

به فکر منابع مالی باشید

شاید در روزهای اول طراحی سایت شبکه اجتماعی هزینه های نگهداری آن زیاد نباشد ولی به زودی شما نیاز به استفاده سرور های با قدرت بیشتر نیاز دارید پس از همین حالا در فکر باشید. در فکر بودن به معنای تجاری سازی امکانات نیست ، گاهی با جذب تبلیغات ، گاهی با ارائه محصولات و ایجاد کسب و کارهای جانبی در کنار شبکه اجتماعی می توانید هزینه های خود را تامین کنید.

تعهد نامه و مانیفست فکر خود را مشخص و اعلام کنید

به عبارت ساده مشخص کنید تفکرات شما و شبکه ی اجتماعی شما بر چه نوع است چه رفتار هایی در شبکه اجتماعی شما مجاز و چه رفتارهایی غیر مجاز است اهمیت این موضوع زمانی مشخص می شود که شبکه شما از لحاظ کاربر رشد کند اگر از ابتدا پایه های شبکه را محکم نکرده باشید شبکه تبدیل به کاروانسرایی بی در و پیکر خواهد بود.

قوانین را مشخص کنید

قوانین هر شبکه اجتماعی در نقش قانون اساسی آن عمل می کند. اگر قوانین شما ناقص باشد یا مدام مجبور به تغییر آن شوید هرج و مرج در تمام ارکان شبکه ی شما ایجاد خواهد شد پس قوانینی بنویسید که تا مدت ها نیاز به تغییر آن نداشته باشید. البته این سخن به معنای ضرورت نداشتن اعمال تغییرات در بازه های زمانی نیست لکن قوانین هرچه کمتر تغییر کند کاربران بهتر می پذیرند.

تیم بسازید

ایجاد تیم های نظارتی ، مالی ، محتوایی و… از بین بردن قدرت مدیریتی شما نیست بلکه بالعکس کمک کننده و همیار شما در رشد و توسعه شبکه ی شماست.پس قبل از ایجاد دست کم ۵ نفر فرد مطمئن جهت حضور در هسته ی اولیه تیم مدیریتی خود انتخاب کنید در آینده همراه با رشد شبکه افراد بیشتری را برای کمک گرفتن خواهید شناخت.

استفاده هاست رایگان ، هاست ارزان = یک شبکه ضعیف و سخیف

هاست های رایگان و هاست های ارزان قیمت کاربرد خاصی دارند به همین علت برای یک شبکه اجتماعی که قصد رشد دارد مناسب نیستند، البته این سخن به معنی خوب بودن هر هاست گران قیمت نیست کیفیت سخت افزارهای سرور ، نحوه پشتیبانی و… را در نظر بگیرید البته در هنگام ایجاد، یک هاست اشتراکی مناسب کافی است ولی در ادامه کار به مرور نیاز به تهیه VPS و سرور خواهید داشت.

 

چه فاکتورهای در طراحی سایت شبکه اجتماعی می بایست لحاظ شود؟

سایت های شبکه اجتماعی به موجب امکاناتی که برای کاربران خود در نظر می گیرند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در طراحی سایت شبکه اجتماعی قابلیت هایی مانند پروفایل سازی، اشتراک متن، تصویر، ویدیو ، امکان کامنت گذاشتن و غیره وجود دارد. حال در طراحی سایت شبکه اجتماعی چه فاکتورهای اساسی را می بایست لحاظ نمود.


طراحی سایت شبکه اجتماعی و اشتراک فایل

در طراحی سایت شبکه اجتماعی ، قابلیت اشتراک فایل صوتی ، تصویری، گرافیکی از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. قرار دادن قابلیت های برنامه نویسی در طراحی سایت شبکه اجتماعی به منظور آپلود فایل بسیار حائز اهمیت می باشد. کاربران شبکه اجتماعی مایل می باشند در پروفایل خود و در طراحی سایت شبکه اجتماعی این قابلیت درج شده باشد. 

طراحی سایت شبکه اجتماعی و سئو

مطالب به اشتراک گذاشته در شبکه های اجتماعی گاهی مطالب سودمندی خواهند بود و برای کاربران اینترنت سودمند خواهد بود. بدین منظور در طراحی سایت شبکه اجتماعی مبحث سئو نیز مطرح می شود تا اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در اختیار دیگران کاربران قرار گیرند. 

 

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی شبکه های اجتماعی به فرایند جلب توجه و نهایتا جلب ترافیک برای وب سایت از طریق سایتهای شبکه های اجتماعی اطلاق می شود. بازاریابی در شبکه های اجتماعی یکی از روشهای بازاریابی اینترنتی است که در سالهای اخیر همزمان با رشد رسانه های اجتماعی، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

 

SMO چیست؟
SMO مخفف جمله (Social Media Optimization) می باشد. در عرصه وب در چند سال اخیر بازاریابی و تبلیغات، مفهومی کاربردی پیدا کرده است. یکی از مهم ترین فعالیت ها در جهت جذب ترافیک و بازدید سایت، بازاریابی شبکه های اجتماعی می باشد که مهم ترین آنها شبکه های اجتماعی فیسبوک،توییتر،لینکدین و گوگل پلاس می باشد اگر چه سایت های خوب دیگری برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد که از جمله آنها می توان به پینترست و فلیکر و یوتیوب اشاره کرد.

به یاد داشته باشید هر چه حیطه کاری خود را گسترده تر کنید به همان میزان ترافیک برای سایت خود می توانید جلب کنید. SMO یکی از مهم ترین فعالیت های offpage سئو می باشد که اگر با ظرافت انجام شود می تواند برگ برنده شما باشد.

بهینه سازی در این شبکه ها یعنی جمع کردن طرفدار.یعنی پرچم تجارت خود را در این شبکه ها بالا ببرید و طرقدار جذب کنید.

لایک،Share,plus,توئیت،انتشار در linkedin,پین پینترست و … همگی یک نشان از فعالیت از شبکه های اجتماعی است که Social Signal نامیده می شوند.اغلب وقتی حرف از بهینه سازی در شبکه های اجتماعی در سئو زده می شود، به معنی افزایش Social Signal ها برای سایت شماست.

این تصور وجود دارد که جذب طرفدار از شبکه های اجتماعی ، می تواند در سئو موثر باشد.اما واقعیت این است که شبکه های اجتماعی به شکلی که عموما تصور می کنند در سئو موثر نیستند و به صورت غیر مستقیم تاثیر گذارند.بسیاری بر این باورند بهینه سازی در شبکه های اجتماعی یعنی افزایش لایک یا مثبت یک صفحه ای در فیس بوک یا گوگل پلاس که لینک شما در آن وجود دارد.اما واقعیت این است که به راحتی می توان لایک های تقلبی خریداری کرد که تشخیص تقلبی بودن آنها هم برای موتورهای جستجو مقدور نیست.بدیهی است که گوگل صرف دیدن لایک یا پلاس های زیاد یک سایت، نباید اثر چندانی در رتبه سایت در نتایج بدهد.

اما تاثیر ثابت شده ای در سئو وجود دارد.این که انتشار عمومی مطلب شما در شبکه های اجتماعی بخصوص در فیسبوک،توییتر و گوگل پلاس، حتی اگر هیچ لایک و plus و توییتی نداشته باشد، منجر به index شدن سریع مطلب شما در گوگل می شود.توجه داشته باشیم اینجا صحبت از index است.نه رتبه و صفحه اول.رتبه بندی به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد. مزیت دیگر این است که گوگل تشخیص می دهد، که نویسنده اصلی شما هستید.زیرا زودتر از کپی برداران، مطلب شما ایندکس می شود.البته بحث کپی برداری و آثار آن بحث مفصلی است که در بحث همه چیز درباره کپی برداری و تأثیر آن در سئو مفصل به آن پرداخت شده است.

با توضیحات بالا، بهتر است نقش شبکه های اجتماعی را برای سایت خود پررنگ تر کنید.اگر فعالیت هر چند اندک، در شبکه ها اجتماعی اگر برای شما و آینده شما سود نداشته باشد بی ضرر نیست.دنیا نیز به سمت شبکه های اجتماعی و App ها در حال حرکت است.پس از شبکه های اجتماعی هم برای سئو، و هم برای رشد تجارت خود (SMM) استفاده کنید و اثر آن را نادیده نگیرید.

 

وب سایت های اجتماعی چگونه و با چه هدفی انجام می شود؟
آیا کسی می تواند منکر گسترش سایت های شبکه های اجتماعی بشود؟آیا کسی وجود دارد که وب سایت معروف فیسبوک را نشناسد؟
همه کسانی که اقدام به طراحی وب سایت شبکه ی اجتماعی می نمایند و یا در فکر طراحی سایت شبکه اجتماعی مطمئنا از سود شبکه ی اجتماعی اطلاع دارند.
اگر هنوز از اینکه بخواهید طراحی سایت شبکه اجتماعی را به شرکتی واگذار نمایید به یقین نرسیده اید و یا شک دارید که طراحی سایت شبکه اجتماعی می تواند برای شما و یا بهتر بگویم برای جیب شما مفید باشد بهتر است کمی با منطق به ادامه ی مطلب در ضمینه ی طراحی وب سایت شبکه ی اجتماعی توجه نمایید.
همه می دانیم که امروزه اکثر استفاده کنندگان از اینترنت ، روزی چند ساعت را در شبکه های اجتماعی می گذرانند ، شاید فهمیدن این موضوع که شما می توانید افراد بسیار زیادی را پس از طراحی سایت شبکه ی اجتماعی در وب سایت خود داشته باشید شما را قانع به طراحی وب سایت شبکه ی اجتماعی نماید.
می خواهیم بررسی بیشتر و اقتصادی تری را به موضوع طراحی سایت شبکه اجتماعی داشته باشیم.
می خواهیم بدانید که در صورتی که بعد از طراحی سایت شبکه اجتماعی کاربران وب سایت ما افزایش یافتند این به چه درد ما می خورد و یا بهتر بگوییم چگونه می توان از طراحی سایت شبکه اجتماعی کسب درآمد کرد.
به فرض شما طراحی سایت شبکه اجتماعی را انجام داده و تمام مراحل طراحی سایت را گذرانده اید ، باید به این نکته توجه کنید که افراد زیادی قبل از شما طراحی سایت شبکه اجتماعی را انجام داده اند.
پس شما در این مرحله از طراحی سایت شبکه ی اجتماعی باید به این نکته توجه داشته باشید که چگونه می توانیم کاربران زیادی را به وب سایت خود هدایت کنیم.
افرادی که طراحی سایت شبکه اجتماعی را انجام داده و موفق نشده اند ، چه نکاتی را باید مد نظر می گرفتند که رعایت نکرده اند و افرادی که در این امر صاحب کاربران زیادی شده اند چه کارهایی را برای طراحی سایت شبکه اجتماعی انجام داده اند.

 

 

شما باید توجه کنید که در طراحی وب سایت شبکه ی اجتماعی که حداقل یک وجه تمایز بین وب سایت شما و دیگر وب سایت های شبکه ی اجتماعی باشد این یکی از نکته های حائز اهمیت می باشد.
همیشه در طراحی سایت شبکه اجتماعی باید خودتان را به جای کاربر تصور نمایید ، باید بدانید که نیازهای یک کاربر شبکه ی اجتماعی چیست و چرا باید یک کاربر شبکه ی اجتماعی ، شبکه ی اجتماعی ای مانند فیسبوک را رها کرده و از طراحی سایت شبکه ی اجتماعی شما استفاده کنند.
بیشتر شرکت هایی که در زمینه ی طراحی وب سایت شبکه ی اجتماعی فعالیت می کنند اغلب از سی ام اس های موجود برای این کار مانند phpfox استفاده می کنند و اغلب با همان امکانات اولیه و چند پلاگین اولیه برای راه اندازی اقدام کرده و همان را به کاربران تحویل می دهند ، چنین سایت هایی از نظر محتوای اولیه و از نظر امکانات دقیقا شبیه همان سایت هایی است که قبلا توسط افراد دیگری طراحی شده است ، این مسئله قانون اول ما را برای یافتن کاربران متعدد از بین می برد.
گروه طراحی سایت هفت ستاره همچنین می تواند طراحی یک سایت شبکه ی اجتماعی را از صفر به صورت اختصاصی طراحی کند و سایت شما یک سایت کاملا متمایز با سایت های دیگر باشد

از ویژگی های پایه ای طراحی سایت شبکه اجتماعی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سرعت بارگذاری بالا
 • پنل مدیریتی قدرتمند
 • دارای کدهای بهینه شده
 • آماده برای افزایش جایگاه در گوگل به علت سئوی قوی
 • طراحی ظاهر اختصاصی
 • کدنویسی پلاگین های اختصاصی
 • امکان ایجاد مدیر برای هر بخش
 • امکان ایجاد چت های اختصاصی
 • امکان قرار دادن فرستادن تصویر وب کم در شبکه ی اجتماعی
 • امکان فرستادن صوت در چت شبکه ی اجتماعی
 • دارای کلیه ی امکانات شبکه ی اجتماعی دیگر
 • امکان ایجاد محدودیت برای هر امکانات سایت در سایت شبکه ی اجتماعی
 • امکان برداشتن محدودیت بعد از پرداخت مبلغ مشخص در سایت شبکه ی اجتماعی
 • امکان بستن و دی اکتیو کردن یک کاربر در شبکه ی اجتماعی
 • امکان قرار دادن تبلیغ برای کاربران با توجه به سن و یا جنسیت و دیگر ویژگی های کاربران در شبکه ی اجتماعی
 • امکان ایجاد محدودیت کلیه کاربران و یا کاربران خاص برای گذاشتن عکس،پست و یا سایر امکانات سایت در شبکه ی اجتماعی
 • امکان ایجاد محدودیت در تعداد ارتباطات کاربران و یا کاربر خاص در سایت شبکه ی اجتماعی
 • امکان اضافه کردن فیلد های جدید برای گرفتن اطلاعات خاصی از کاربران سایت شبکه ی اجتماعی
 • امکان ایجاد نظر سنجی های مختلف با توجه به مشخصات پروفایلی کاربران در سایت شبکه ی اجتماعی
 • امکان حذف فیلدهای غیر ضروری در کمتر از ۲۰ ثانیه در سایت شبکه ی اجتماعی
 • net

 


بازاریابی شبکه های اجتماعی
با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از اینترنت و دنیای مجازی روش های کسب درامد و پیدا کردن بازار هدف برای درامد تغییر کرده است . فقط شرکت ها و سازمان ها نیستند که به طراحی سایت و ساخت سایت نیازمند هستند بلکه شبکه های اجتماعی نیز با داشتن یک سایت قوی محل مناسبی برای کسب درامد خواهند بود و از این طریق سود فراوانی را برای مدیران خود به ارمغان خواهند آورد .
شبکه های اجتماعی دارای یک ساختاراجتماعی بوده و از افراد و یا سازمان هایی تشکیل شده‌ اند و شامل دوستی ها و ایده‌ها و تبادلات مالی و محلی برای کسب درامد هستند . رسانه اجتماعی فضایی است که در آن با افراد مختلف سر و کار دارد و از طریق این اشخاص می توان به کسب درامد مشغول شد .
آنالیز شبکه‌های اجتماعی هم با افرادی که در این شبکه ها فعالیت میکنند سر و کار دارد و هم بر ساختار چگونگی روابط حاکم میان اشخاص مختلف.
شبکه‌ های اجتماعی نقش کلیدی و موثری را در موفقیت‌های مالی و تجارتی و پیشرفت‌ در زمینه مختلف کاری دارند .شرکت ها از طریق این شبکه ‌ها راههایی را برای جمع‌آوری اطلاعات و اشنایی با قیمت ها و نوع رقابت های کاری و تعیین یکسری از سیاست های خاص بدست می آورند .
امروزه تقریبا همه از شبکه های اجتماعی با خبر هستند و در زندگی همه جایگاهی دارد .
ما در هر جایی که باشیم میتوانیم هر فیلم و عکس و یا فکر و ایده ای را با دوستان خود به اشتراک بگذاریم و دوستان با لایک و کامنت خود ما را حمایت کنند .
شبکه اجتماعی تاثیر فراوانی در بازاریابی ها دارد و ما با اشتراک گزاری فایل ها و مطالب خود لایک و کامنت دریافت کنیم و فایل های خود را با کسانی که دوست داریم به اشتراک میگذاریم .
استفاده از شبکه های اجتماعی سرعت شناساندن شما به مشتریانتان را بالا میبرد و کاربردهای فراوانی دارد مانند برند سازی محصول و کار شما تا بالا بردن و افزایش دادن اعتماد مشتریان شما ، و انجام گرفتن تبلیغات دهان به دهان که در تجارت شما میتواند بسیار مؤثر واقع شود.
اهمیت شبکه های اجتماعی برای موتور های جستجو اهمیت روز افزونی دارد ، با استفاده از شبکه های اجتماعی میتوانید بر روی مبحث سئو و بهینه سازی موتور جستجوی خود کار کنید .

 


مزیت شبکه های اجتماعی در بازاریابی اینترنتی

برای داشتن یک بازاریابی موفق که به نتیجه برسد باید وقت صرف کنید و زمانی را اختصاص بدهید تا در شبکه های اجتماعی به فعالیت بپردازید البته توجه کنید که اکثر فایل ها و مطالبی که در شبکه ها به اشتراک با بقیه می گذارید ممکن است حتی یکبار هم مطالعه نشوند اما نباید نگران باشید و باید به فعالیت خود ادامه داده و برای آن وقت و زمان بگذارید .

مزیت شبکه های اجتماعی در بازار یابی اینترنتی عبارتند از :

 1. وجود داشتن تمام اقشار جامعه در این نوع شبکه ها.
 2. محبوبیت در این شبکه ها تاثیر مستقیمی روی رنکینگ طراحی وب سایت شما در موتورهای جستجو میگذارد . 
 3. با به اشتراک گذاشتن یک فایل صوتی یا تصویری و یا هر مطلبی که خوب و جذاب باشد می توانید چندین هزار طرفدار و هوادار به دست آورید .             
 4. با دادن پاسخ های مناسب به کاربران خیلی راحت میتوان با آنان ارتباط نزدیک برقرار کرد.
 5. با داشتن فعالیت موثردر این شبکه ها افراد زیادی لینک محصولات و کالاهای شما را دیده و در پروفایل خود دارند.

 

0%