0
منو دسترسی
طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی:

با گسترش تکنولوژی و ارتباطات در فضای مجازی افراد نیاز به دریافت پاسخ و یا حتی آموزش هایی در برابر مسائل دینی خود دارند که این بستر با طراحی سایت مذهبی فراهم خواهد شد، طراحی سایت مذهبی می تواند حتی محصولات آموزشی را نیز بصورت آنلاین در اختیار کاربران قرار دهد در ادامه سایت مذهبی باتوجه به اهداف  و نیاز  جامعه می توانند طیف وسیعی از امکانات را داشته باشد که در ادامه به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

طراحی سایت مذهبی و امکانات آن:

  1. تالار گفتگو در طراحی سایت مذهبی : ( که کاربران بتوانند با یکدیگر راجع مسائل مختلف به گفتگو بپردازند و پاسخ بسیاری از پرسش های دینی خود را از این طریق ، دریافت کنند.)

  2. پخش شدن قرآن در طراحی سایت مذهبی : (کاربران حین بازدید از سایت علاوه بر دریافت پاسخ های سوالات از شنیدن صوت کلام حق نیز بهره برند.)

  3. بخش پاسخ گویی به سوالات در طراحی سایت مذهبی : (در این قسمت افراد سوالات دینی خود را مطرح کرده و پاسخ شما و یا مراجع دینی را دریافت می کنند)

  4. فروشگاه آنلاین در طراحی سایت مذهبی : (در این قسمت می توانید سخنرانی ها، فیلم ها و فایل های آموزشی خود را بصورت آنلاین در اختیار کاربران قرار دهید)

  5. گالری تصاویر و فیلم ( می توانید فیلم ها ، تصاویر و صوت را دسته بندی و مرتب سازی کنید.فیلم های سخنرانی ها ، تشکل های مذهبی و.. در این قسمت جای می گیرند.)

  6. فرستادن ایمیل های گروهی در طراحی سایت مذهبی : (بطوری که اگر مراسم ، اخبار و یا رویدادی در حال وقوع است کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده اند را مطلع خواهید کرد.)

0%