0
منو دسترسی
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل:


با گسترش تکنولوژی و فراهم شدن بستر خرید و فروش آنلابن این نیاز در هتل ها نیز کاملا محسوس می باشد و نیاز به رزرو آنلاین از قبل بیشتر شده است که این کار تنها در بستر طراحی سایت هتل قابل اجرا خواهد بود.


اما نکاتی که در طراحی سایت هتل موثر خواهد بود را به اختصار شرح خواهیم داد:

طراحی سایت هتل و امکانات آن:


در طراحی سایت هتل ابتدا امکانات هتل مانند: ظرفیت اتاق ها ، چگونگی رزرو، نحوه پرداخت ها و قیمت اتاق ها، قوانین هتل و ... را در نظر گرفته  و آن را بصورت واضح برای مسافرین شرح دهید.

طراحی سایت هتل آنلاین:


این بستر را فراهم کنید که مسافرین در سایت هتل امکان انتخاب اتاق و روزهای اقامت و همچنین پرداخت آن را داشته باشند که این موضوع فقط با طراحی سایت هتل میسر خواهد گشت.

طراحی سایت هتل با چند زبان:


بدلیل اینکه هر کشوری دارای جاذبه های گردشگری زیادی می باشد و امکان بازید توسط افراد خا رجی نیز بسیار بالاست، در طراحی سایت هتل اطلاعات باید به زبان های دیگری نیز تعریف شده باشد ک علاوه بر اینکه کار شما در این زمینه جهت توضیحات به مسافر کمتر میگردد باعث راحتی مسافرین نیز می گردد پس طراحی سایت هتل چند زبانه را جز ضروری ها قرار دهید.

طراحی سایت هتل بهینه سازی شده:
اگر سایت شما تمامی پارامترهای بهینه بودن مانند:سئو، سرعت، ریسپانسیو بودن و ... را داشته باشد و سایت شما در نتایج گوگل قابل مشاهده باشد به راحتی می توانید با یکی از روش های کم هزینه که بازاریابی اینترنتی است درامدزایی بالایی داشته و از طریق طراحی سایت هتل مشتریان را از هر نقطه جذب کنید.

ویژگی های لازم در طراحی سایت هتل:

  1. استفاده از تصاویر و اسلاید شو در طراحی سایت هتل
  2. استفاده از گوگل مپ و قرار دادن ادرس و مشخصات کامل هتل در طراحی سایت هتل
  3. ذکر قیمت اتاق ها در طراحی سایت هتل
  4. رزرو و پرداخت انلاین در طراحی سایت هتل
  5. امکان تعریف پرسش و پاسخ و نظر سنجی که خود به سئو سایت کمک زیادی خواهد کرد.
  6. امکان بارگذاری عکس های گرفته شده از هتل توسط مسافرین در طراحی سایت هتل


در ادامه باید اشاره کرد که طراحی سایت هتل نیاز به گرافیک جذاب و عکس هایی با کیفیت بالا دارد و شرکت هفت ستاره با توجه به سوابق کاری میتواند خواسته ی شما را بصورت اختصاصی اجرا و شما را در این زمینه راهنمایی کند.

اگر شما هم دارای هتل یا اقامتگاه هستید بهترین روش کسب درامد طراحی سایت هتل خواهد بود. ( با هزینه کم درآمد زایی را افزایش دهید)

0%