0%
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل:


با گسترش تکنولوژی و فراهم شدن بستر خرید و فروش آنلابن این نیاز در هتل ها نیز کاملا محسوس می باشد و نیاز به رزرو آنلاین از قبل بیشتر شده است که این کار تنها در بستر طراحی سایت هتل قابل اجرا خواهد بود.


اما نکاتی که در طراحی سایت هتل موثر خواهد بود را به اختصار شرح خواهیم داد:

طراحی سایت هتل و امکانات آن:


در طراحی سایت هتل ابتدا امکانات هتل مانند: ظرفیت اتاق ها ، چگونگی رزرو، نحوه پرداخت ها و قیمت اتاق ها، قوانین هتل و ... را در نظر گرفته  و آن را بصورت واضح برای مسافرین شرح دهید.

طراحی سایت هتل آنلاین:


این بستر را فراهم کنید که مسافرین در سایت هتل امکان انتخاب اتاق و روزهای اقامت و همچنین پرداخت آن را داشته باشند که این موضوع فقط با طراحی سایت هتل میسر خواهد گشت.

طراحی سایت هتل با چند زبان:


بدلیل اینکه هر کشوری دارای جاذبه های گردشگری زیادی می باشد و امکان بازید توسط افراد خا رجی نیز بسیار بالاست، در طراحی سایت هتل اطلاعات باید به زبان های دیگری نیز تعریف شده باشد ک علاوه بر اینکه کار شما در این زمینه جهت توضیحات به مسافر کمتر میگردد باعث راحتی مسافرین نیز می گردد پس طراحی سایت هتل چند زبانه را جز ضروری ها قرار دهید.

طراحی سایت هتل بهینه سازی شده:
اگر سایت شما تمامی پارامترهای بهینه بودن مانند:سئو، سرعت، ریسپانسیو بودن و ... را داشته باشد و سایت شما در نتایج گوگل قابل مشاهده باشد به راحتی می توانید با یکی از روش های کم هزینه که بازاریابی اینترنتی است درامدزایی بالایی داشته و از طریق طراحی سایت هتل مشتریان را از هر نقطه جذب کنید.

ویژگی های لازم در طراحی سایت هتل:

  1. استفاده از تصاویر و اسلاید شو در طراحی سایت هتل
  2. استفاده از گوگل مپ و قرار دادن ادرس و مشخصات کامل هتل در طراحی سایت هتل
  3. ذکر قیمت اتاق ها در طراحی سایت هتل
  4. رزرو و پرداخت انلاین در طراحی سایت هتل
  5. امکان تعریف پرسش و پاسخ و نظر سنجی که خود به سئو سایت کمک زیادی خواهد کرد.
  6. امکان بارگذاری عکس های گرفته شده از هتل توسط مسافرین در طراحی سایت هتل


در ادامه باید اشاره کرد که طراحی سایت هتل نیاز به گرافیک جذاب و عکس هایی با کیفیت بالا دارد و شرکت هفت ستاره با توجه به سوابق کاری میتواند خواسته ی شما را بصورت اختصاصی اجرا و شما را در این زمینه راهنمایی کند.

اگر شما هم دارای هتل یا اقامتگاه هستید بهترین روش کسب درامد طراحی سایت هتل خواهد بود. ( با هزینه کم درآمد زایی را افزایش دهید)

عنوان ماژول

توضیحات ماژول در این قسمت قرار میگیرد

عنوان در این قسمت نوشته می شود


طراحی سایت هتل:

طراحی سایت هتل و نکاتی که پیرامون عملکرد موثر طراحی سایت هتل می بایست در نظر گرفته شود بسیار کلیدی می باشند. با گسترش اینترنت و بستر تجارت آنلاین مسافرین تمایل دارند هتل و امکانات در نظر گرفته شده برای مسافرین در بستر طراحی سایت هتل به نمایش گذاشته شود. حال در ادامه نکاتی که در طراحی سایت هتل می بایست رعایت نمود را اشاره می نماییم.


طراحی سایت هتل و امکانات هتل:

در طراحی سایت هتل می بایست امکاناتی که هتل برای مسافرین خود فراهم نموده است بیان شود. نحوه رزرو هتل ، تعرفه کرایه اتاق ها، ظرفیت پذیرش هتل ، موقعیت هتل تمامی موارد است که در طراحی سایت هتل می بایست در بیان شود. طراحی سایت

طراحی سایت هتل و گالری عکس:

در طراحی سایت هتل می بایست گالری عکس از مکان های دیدنی، تاریخی، مذهبی که در اطراف هتل و در محدوده شهری هتل وجود دارد بیان شود و نیز مسیرهای رفت و آمد برای بازدید مکان ها به مسافرین اطلاع رسانی شود و موقعیت جغرافیایی و نقشه استان نیز در طراحی سایت هتل درج شود. 

طراحی سایت هتل و پرداخت آنلاین:

امکان رزرو اتاق برای مسافرین به صورت آنلاین در بستر طراحی سایت هتل می بایست امکان پذیر باشد و امکان پرداخت آنلاین لحاظ نمودن موارد امنیتی در بستر طراحی سایت هتل می بایست انجام گیرد. 

طراحی سایت هتل

طراحی سایت چندزبانه برای هتل: 

در طراحی سایت هتل باید این احتمال را دهیم که کاربران سایت، از کشورهای خارجی باشند فلذا درج اطلاعات می باست به زبان قابل درک بر ای آنها باشد بدین وسط طراحی سایت چندزبانه برای هتل امری ضروری تلقی می شود. ....بیشتر بخوانید >مشاهده بیشتر
افزودن ماژول جدید