کاربری ساده و آسان

صفحه ادمین کاملا داینامیک و ساده

بدون نیاز به دانش و مهارت خاص سایت خود را مدیریت کنید.

ابتدا توضیح مختصری از انواع سایت و نحوه مدیریت آنها و در آخر نیز نحوه مدیریت وب سایت های هفت ستاره که نیاز به دانش و مهارت ندارد ارائه خواهد شد.

 

سایت های استاتیک چه سایت هایی هستند؟

در  سایت های  استاتیک،  برای تغییر محتوای سایت، کاربر نیاز به دانش زبان های قابل فهم برای مرورگر  (شامل html , css) دارد در نتیجه کاربر عادی نمی تواند اطلاعات را ویرایش کند. اگر طراحی سایت خود را به شرکت هایی که به این سبک کار می کنند بسپارید، برای انجام کوچک ترین تغییر، به آنها وابسته خواهید شد  علی رغم هزینه ی اولیه ی پایین، هزینه ی پشتیبانی این شرکت ها بسیار بالاست.

 

سایت های داینامیک چه سایت هایی هستند؟ 

در سایت های داینامیک، برای بخش های مختلف سایت یک پنل ادمین درست می شود به صورتی که کاربر بدون نیاز به دانش برنامه نویسی بتواند محتوای سایت خود را ( که شامل منوها، تصاویر، متن ها و ... می باشد) تغییر دهد. شرکت هایی که به این سبک کار می کنند، هزینه ی تولید اولیه بیشتری نسبت به نوع اول دارند. ولی به دلیل اینکه تمامی تغییرات توسط شما انجام می شود  و وابستگی شما به نیروی پشتیبان  شرکت  کاهش میابد، هزینه ی پشتیبانی خیلی کمتر از نوع اول است.
البته لازم به ذکر است که هرچه صفحه ادمینی که در اختیار شما قرار می گیرد ساده تر باشد، وابستگی شما به شرکت کمتر خواهد شد و هزینه ی پشتیبانی سالانه، کاهش میابد.

 

 

شرکت هفت ستاره با نزدیک به 10 سال تجربه و به کارگیری پرسنل مجرب، تمام سعی خود را به کار گرفته تا CMS ای تولید کند که کاربر بدون داشتن دانش برنامه نویسی بتواند محتوای سایت خود را تغیر دهد. و هزینه ی پشتیبانی کاربران خود را کاهش دهد.

صفحه ادمین طراحی شده کاملا یکپارچه است و شامل مدیریت هاست، پنل اس ام اس و بسیاری از امکاناات جانبی است که می تواند مدیریت سایت شما را راحت تر کند.

البته لازم به ذکر است علاوه بر اموزش شما در ارتباط با نحوه عملکرد صفحه ادمین ورود اطلاعات نیز برای بار اول بر عهده ما می باشد.

 

تصویر پیوست شده نمایش صفحه ادمین شرکت هفت ستاره می باشد: 

 

 

افزودن ماژول جدید
0%