مقرون به صرفه

طراحی سایت ارزان

با توجه به سطح و کیفیت خدمات و زیر ساخت نرم افزاری ارزش خرید

در اینجا سعی کرده ایم مقرون به صرفه بودن را شرح دهیم:

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

قطعا این سوال در ذهن شما بوجود امده و به جواب های مختلفی دست یافته اید !!  اولین و مهمترین نکته هنگام بحث در مورد قیمت طراحی سایت این است که : یک سایت  کاملا مقیاس پذیر است.

 یعنی (توانایی یک سایت در افزایش اندازه متناسب با تقاضا)،  در واقع درامدی که شما میتوانید از سایت خود داشته باشید بستگی به انچه شما در آن قرار می دهید ، و انچه شما در آن قرار می دهید بستگی به خود شما دارد پس هزینه کردن برای سایت خودتان باعث افزایش درامد شما میشود.

 

 شرکت طراحی سایت هفت ستاره حدود  10 سال خدمات طراحی سایت  را مانند هرجای دیگر مدلسازی و پیاده نموده ایم و در طول این سالها سایت های زیادی را طراحی کرده و مانند خیلی از شرکت های بزرگ دیگردر ابتدای کار گاهی  خود ما و حتی مشتری ما نا امید شده ایم.

حال باید گفت که یافتن یک طراح سایت برای کسب و کار و یا سازمان شما آن هم با قیمت مناسب و یا به زبان خودمان طراحی سایت ارزان کمی شبیه شرکت کردن در گردونه ی شانس است ، ممکن است برنده و یا ممکن است بازنده شوید !!!!

و این یک ریسک است ....

ما اعتقاد داریم طراحی سایت ارزان را به مفهوم درست ( کیفیت و سرعت مناسب و معقول) انجام می دهیم چون :

 

1) عدم استفاده از وردپرس، جوملا و انواع cms سورس باز:

هزینه های ما را با قالب های آماده وردپرس و یا جوملا مقایسه نکنید!!!  بدلیل اینکه ما از cms  (سیستم مدیریت محتوا) مخصوص خودمان که توسط برنامه نویسانمان طراحی شده استفاده میکنیم که حداقل ماهیانه و یا هر چند وقت یکبار به روز می گردد و طرح شما نیز بر این اساس بصورت خودکار بروز میگردد و شما نیازی به پرداخت هزینه ندارید در صورتی که قالب های دیگر برای بروز رسانی هزینه های در اینده برایتان خواد داشت ما نمیگوییم از وردپرس یا جوملا استفاده نکنید فقط میخواهیم شما با دید باز تصمیم گیری نمایید و هزینه هایتان را به حداقل برسانید.برای اطلاعات بیشتر حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

2) برنامه نویسی با تکنولوژی Mvc5:

3) پیاده سازی پر سرعت ترین سایت ها در ایران :

  بهینه سازی و سرعت یکی از مهم ترین قسمت های هر نرم افزار اعم از آنلاین یا غیر آنلاین است که با مطالعه این لینک اطلاعات بیشتری دریافت خواهید کرد 

4) استفاده از بروز ترین سرورها و ارائه هاست از دیتاسنتر آسیاتک در برج میلاد 

5) رعایت اصول امنیتی در نرم افزار و امنیت بالا

6) سابقه همکاری با بزرگترین برندهای ایران 

 ارزان بودن ما دلیل بر عدم کیفیت ما نیست و این موضوع با  مشاهده نمونه کارهای هفت ستاره کاملا ملموس است.

7) صفحه ی ادمین داینامیک

داشتن یک صفحه ی ادمین داینامیک می توانید تاثیر زیادی در کاهش هزینه ی مدیریت و نگهداری سایت شما داشته باشد که می توانید از لینک زیر مشاهده نمایید: نمونه کارهای ما 

8) بروز رسانی خودکار ( پشتیبانی)

9) یک سال هاست رایگان مشاهده بیشتر

 

شاید این سوال در ذهن شما بیاید که چه چیزی در مورد طراحی سایت ما در حال حاضر متفاوت است ؟ چرا ما ؟  

امروزه شرکت های زیادی تحت عنوان طراحی سایت ارزان بوجود آمده و شکست میخورند پس چرا بعد از گذشت یک دهه هنوز ادامه میدهیم ؟

در اصل باید متذکر شویم که ما خدمات طراحی سایت ارزان را برای در امد زایی طراحی نمیکنیم هدف این است که با بهتربن کیفیت ( از نظر سرعت و امنیت ) و کمترین هزینه نتایج خوبی برای تمامی مشتریانمان ایجاد کنیم

قالب های آماده ما یا همان بخش طراحی سایت ارزان ما به این معنا نیست که ما مجبور نیستیم برای مشتریانمان سخت کار کنیم و دقیقا این موضوع برعکس تصور خیلی هاست، بدلیل اینکه تمامی قالبهای آماده ما چندین بار تست شده و آزمون و خطاها بر روی آنها انجام شده و تمامی باگ های آن رفع گردید ه است  فقط به این دلیل که امکان مشاهده سایت خود را بدلیل فروش انبوه آن دارید ما آن را طراحی سایت ارزان نامگذاری کرده ایم.

در واقع هدف اصلی "شرکت طراحی سایت هفت ستاره" ارائه خدمات مناسب و در پی آن رضایت مندی شما همراهان گرامی است چرا که رضایت مشتری ، خود ، مشتری بعدی را به همراه خواهد داشت و دلیل عدم شکست ما همین موضوع بوده است.

طراحی سایت ارزان از نظر ما هزینه ای کاملا معقول و وابسته به نیاز شماست و بخاطر داشته باشید هیچ چیز ارزانی بی علت نیست ...

در اخر نیز لازم است بگوییم که هر وب سایت فرصتی برای درخشیدن ماست پس تمام تلاش ما ارائه خدمات جدیدتر با هزینه مناسب است.

 

 

 

افزودن ماژول جدید
0%