0%
1 سال هاست رایگان

1 سال هاست رایگان

تمام سرورهای ما در ایران و در دیتاسنتر آسیاتک واقع در برج میلاد می باشد.

در این بخش اطلاعاتی در ارتباط با هاست شرکت هفت ستاره به طور مختصر بازگو خواهد شد:

 

هاست چیست ؟

ابتدا لازم است که شما با مفهوم هاست آشنا شوید ، در واقع هاست ، فراهم کردن یک فضایی است که شما می توانید فایل های سایت خود را در آن بارگذاری کنید و اگر کسی نرم افزارهای لازم و دسترسی به این فایلها را داشته باشد امکان بازدید سایت شما را دارد.

 

 

هاست خوب چه هاستی است؟

با توجه به زیرساخت های شبکه ای در ایران، تفاوت سرعت خیلی زیادی بین سایت هایی که در سروهای ایرانی میزبانی میشوند وجود دارد. 

به تصویر زیر نگاه کنید: (مقایسه سرعت دستیابی به اطلاعات بین سرورهای قدرتمند گوگل و  سرورهای هفت ستاره)

همانطور که مشاهده می کنید سرعت دستیابی به اطلاعات در haftsetare.com تا 5 برابر سریع تر از google.com است. بدون شک سرورهای گوگل  از جمله قوی ترین و مدرن ترین سرورها در سطح جهان هستند و تفاوت سرعت فقط به زیر ساخت شبکه ای ایران مربوط می شود.

با استناد به این موضوع تمام سایت ها و پروژه هایی که توسط ما انجام می شوند در سرورهای ما که در دیتاسنتر آسیاتک در برج میلاد هستند میزبانی می شوند که این موضوع به خودی خود تاثیر خیلی زیادی بر روی سرعت سایت شما دارند.

خودتون تست کنید:  با فشار windows + R و سپس تایپ cmd وارد پنجره ی Command prompt شوید و سپس عبارت زیر رو تایپ کنید:

ping haftsetare.com -t

ping google.com -t

همچنین تمام سرورهای ما در دیتاسنتر آسیاتک در برج میلاد میزبانی می شوند و می توانید در تصویر زیر سرعت خیلی بالای دیتاسنتر رو مشاهده نمایید.

 

همینطور نیاز است که یک کامپیوتر قوی متصل به اینترنت پر سرعت که 24 ساعته روشن است اطلاعات شما را نگهداری کند که به این کامپیوترهای قدرتمند سرور گفته میشود.

لازم به ذکر است که بدلیل بالا بودن هزینه این موضوع  شرکت ها یی هستند که بخشی از فضای دیسک یا سرور خود را اجاره می دهند که به انها شرکت هاستینگ میگویند .

شاید در وب سایت های کوچک مصرف پهنای باند و منابع سرور خیلی هزینه های چندانی نداشته باشد اما در وب سایت های پر بازدید و پروژه های فروشگاه آنلاین این موضوع می تواند هزینه های خیلی زیادی رو در زمینه سخت افزار و پهنای باند به سازمان شما تحمیل کند.

 

شرکت هفت ستاره با در اختیار داشتن سرور اختصاصی که در دیتا سنتر آسیاتک در برج میلاد میزبانی می شود با هدف آسایش شما و برداشتن بسیاری از دغدغه ها ، این فضا یا هاست را رایگان و به مدت یک سال در اختیار شما قرار خواهد داد.

لازم بذکر است ، با توجه به زیرساخت های شبکه ای در ایران، تفاوت سرعت خیلی زیادی بین سایت هایی که در سروهای ایرانی میزبانی میشوند وجود دارد

 

 

افزودن ماژول جدید