درباره ما

درباره ما

هفت ستاره شرکت نرم افزاری و طراحی سایت با قدمت حدود ده سال

 

هفت ستاره یک شرکت نرم افزاری و طراحی سایت است که با استفاده از حرفه ای ترین نیروهای فنی و بروز ترین تکنولوژی های روز نرم افزاری با داشتن حدود 10 سال تجربه در حوزه ی برنامه نویسی نرم افزارهای آنلاین پیشرو و صاحب سبک است.

 

 

ما از نرم افزار اختصاصی نوشته شده توسط برنامه نویسان خودمان (پلتفرم) استفاده می کنیم.

 

1) از پلتفرم اختصاصی خود استفاده می کنیم:

پلتفرم چیست؟

 اصطلاح پلتفرم در صنایع مختلفی استفاده می‌شود و تعاریف مخصوص خود را دارد، اما در تمامی این تعاریف یک وجه اشتراک وجود دارد و آن هم استفاده از یک پایه، دانش یا تکنولوژی برای تولید و بهبود محصول می‌باشد.

شرکت "هفت ستاره" طی سال ها تجربه و کار در حوزه ی نرم افزارهای آنلاین موفق شده است زیر ساختی را آماده کند که با بالاترین کیفیت نرم افزارهای آنلاین شما را آماده کند. برای پیاده سازی این  پلتفرم از هیچ کد و منبع آماده ای استفاده نشده و به طور کامل طی 4 سال توسط تیم نرم افزاری شرکت به طور کاملا اختصاصی نوشته شده است که این امر باعث افزایش بی نظیر سرعت و امنیت پروژه ها شده است. ما هم اکنون پر سرعت ترین وب سایت ها و نرم افزارهای آنلاین در ایران را می نویسیم. (طراحی سایت پر سرعت)

اگر چه زمان و سرمایه گذاری زیادی انجام داده ایم اما نتیجه ی آن افزایش بی نظیر کیفیت پروژه هایی است که برای  شما عزیزان  انجام می دهیم.

 

2) امکان پیاده سازی همه نوع طراحی رو داریم:

ما در هفت ستاره هیچ نوع محدودیتی برای انجام پروژه های آنلاین را نداریم. نمونه کارهای ما گویای همه چیز است.

اگرچه ما بهترین طراح ها و ایده پردازها رو داخل شرکت داریم اما اگر در مجموعه خود طراح دارید و یا اگر از طراحی یه سایت خارجی خوشتون اومده ما میتونیم به طور کامل طرح مورد نظر شما را اجرا کنیم.

 

3) گستردگی زیاد نرم افزار:

طی سال ها تجربه و کار با مشتریان و کسب کارهای مختلف به مرور زمان امکانات زیادی به پلتفرم اضافه شده است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تمام امکانات مربوط به طراحی سایت مانند گالری تصاویر، گالری فیلم، اخبار و مقالات و ...
  • پیاده سازی برنامه فرم ساز به طوری که با این برنامه می توان انواع فرم ها مانند "تماس با ما"، "همکاری با ما"، "نظر سنجی" و ... را پیاده سازی کنید.
  • امکان طراحی سایت های خبری
  • امکان طراحی سایت های تبلیغاتی
  • امکان طراحی سایت های آموزشی
  • امکان طراحی سایت های شرکتی و سایت های شخصی
  • امکان پیاده سازی انواع پرتال های سازمانی و انواع فرآیند های سازمانی پیچیده
  • امکان پیاده سازی باشگاه مشتریان
  • امکان پیاده سازی اپلیکیشن اندروید و ios
افزودن ماژول جدید
0%