درباره ما
با ثبت سفارش آنلاین به مدت محدود از تخفیف 10 درصد روی تمامی پکیج ها بهره مند شوید.مشاهده تعرفه ها

درباره ما

هفت ستاره شرکت نرم افزاری و طراحی سایت با قدمت حدود ده سال

 

شرکت دانش بنیان هفت ستاره با داشتن 10 سال تجربه موفق و کار با بزرگ ترین برند های ایران در کنار شماست تا بتوانید سایت دلخواه خود را در سریع ترین زمان ممکن راه اندازی کنید .
در ابتدا هفت ستاره در سال 1390 با هدف فعالیت در حوزه ی وب سایت و نرم افزارهای آنلاین راه اندازی شد و با حرفه ای ترین نیروهای فنی و استفاده از بروزترین تکنولوژی های نرم افزاری توانست به موفق شدن بیش از  200 پروژه ی بزرگ کمک کند. 

 

ما در هفت ستاره به این جایگاه قانع نشدیم و تلاش کردیم تا پلتفرمی ایجاد کنیم که هر کسی در هر کجای دنیا بتواند به راحتی و با هزینه ی کم سایت خود را ایجاد و مدیریت کند . این ایده در نهایت تبدیل به محصول "سایت ساز و فروشگاه ساز" به نام پلتفرم 7 شد.
برای پیاده سازی این  پلتفرم از هیچ کد و منبع آماده ای استفاده نشده است و تمام قسمت های آن به طور کامل توسط تیم نرم افزاری شرکت به صورت کاملا اختصاصی نوشته شده است که این امر اگر چه هزینه ی مالی و زمانی زیادی را برای ما به همراه داشته است اما باعث افزایش بی نظیر سرعت و امنیت پروژه های شما عزیزان شده است. 
ما در پلتفرم 7 با پیاده سازی بستری سریع و امن، ساخت سایت را برای شما آسان کرده و ابزار ها و امکانات لازم را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید با کمترین هزینه بهترین سایت ها را راه اندازی کنید.
 

افزودن ماژول جدید
0%