نرم افزار پیک


نرم افزار پیک هفت ستارهنرم افزار پیک

سفارش شما آماده تحویل است


یکی از دغدغه های رستوران هایی که فروش بیرون‌بر دارند، مدیریت و کنترل پیک هاست. نرم‌افزار مدیریت پیک به این دست رستوران ها در بهبود فرآیند تحویل کالا، ارتقای تجربه مشتریان و بهبود بهره‌وری کمک می‌کند.

با استفاده از نرم افزار مدیریت پیک هفت ستاره می توانید سفارشاتی که در یک مسیر هستند را به یک پیک محول کنید تا در وقت پیک ها صرفه جویی شود. همچنین رستوران ها می‌توانند فرآیند مدیریت سفارشات و تحویل را به صورت مؤثرتر و کارآمدتری انجام داده و عملکرد خود را بهبود دهند.درخواست مشاوره

مزایای استفاده از نرم افزار پیک

مدیریت فرایند تحویل سفارش مدیریت فرایند تحویل سفارش
مدیریت فرایند تحویل سفارش

نرم‌افزار مدیریت پیک هفت ستاره به فروشگاه‌ها و رستورا‌ن‌ها کمک می‌کند تا سفارشات را به صورت مرتب و سازماندهی شده مدیریت کنند. این نرم‌افزار امکاناتی مانند مشاهده وضعیت سفارشات، مشاهده اطلاعات مشتری با اسکن QR کد، زمان تحویل پیش‌بینی شده و مسیریابی را به فروشگاه‌ها ارائه می‌دهد.

کاهش خطاهای نیروی انسانی کاهش خطاهای نیروی انسانی
کاهش خطاهای نیروی انسانی

با استفاده از نرم‌افزار مدیریت پیک، فروشگاه‌ها می‌توانند فرآیند تحویل سفارش را بهبود و خطاها را کاهش دهند. امکاناتی مانند ثبت اطلاعات دقیق سفارشات، ارسال خودکار اعلانات به پیک‌ها و مسیریابی بهینه می‌تواند باعث بهبود کارایی و کاهش خطاهای احتمالی در فرآیند تحویل شود.

ارزیابی عملکرد پیک‌ها ارزیابی عملکرد پیک‌ها
ارزیابی عملکرد پیک‌ها

نرم‌افزار مدیریت پیک، امکانات گزارش‌گیری و تحلیل داده‌ها را فراهم می‌کند. فروشگاه‌ها می‌توانند از این قابلیت استفاده کرده و اطلاعاتی مانند زمان‌های تحویل، تاخیرها، تعداد سفارشات تحویل داده شده و غیره را تحلیل کنند. این اطلاعات به آنها کمک می‌کند تا بهبودهای لازم را در فرآیند تحویل اعمال کنند.

امکانات متنوع نرم افزار پیک هفت ستاره

قابلیت تعریف نامحدود پیک به همراه مبلغ کرایه

قابلیت تخصیص فاکتور سفارش مشتری به پیک جهت ارسال سفارش

امکان مشاهده موقعیت مکانی پیک بر روی نقشه 

امکان اختصاص چندین سفارش به یک پیک 

امکان دریافت گزارش از عملکرد پیک ها براساس فیلتر های مختلف (مانند نام پیک، بازه زمانی و …)

مشاوره و پشتیبانی

شرکت هفت ستاره با افتخار خدمات پشتیبانی و مشاوره را به شما مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. تیم پشتیبانی ما از افراد ماهر و متعهد تشکیل شده است که با دانش عمیق در زمینه‌های مختلف، آماده به پاسخگویی به نیازها و سوالات شما عزیزان می‌باشند. با هدف ارتقاء تجربه کاربری، ما از راه‌های متعدد ارتباطی مانند تلفن، ایمیل و فرم درخواست مشاوره، به درخواست‌ها و نیازهای شما پاسخ می‌دهیم. پشتیبانی مشتریان برای ما بسیار ارزشمند است و تمام تلاش تیم هفت ستاره این است که مشتریان از بهترین راهکارهای فنی و امکانات برخوردار باشند.

افزودن ماژول جدید
0%