اخبار و مقالات

نکات مفید درباره ی طراحی لو گو

در طراحی لوگو نکاتی وجود دارند که به بهتر شدن طرح ما بسیار کمک می کنند.در اینجا به برخی نکات درباره ی طراحی لوگو اشاره می کنیم:

عکاسی خیابانی

دوست دارم فکر کنم عکاسی خیابانی چیزی فراتر از پریدن آدم‌ها از روی گودال آب است. یکی از مشهورترین عکس‌های خیابانی گرفته شده توسط عکاسی که هیچ‌وقت خودش را عکاس خیابانی ننامید.

نکات طلایی در مورد طراحی لوگوهای تجاری

در حال حاضر آموزش طراحی لوگوهای تجاری به عنوان یکی از اصول مهم در کسب و کار و فعالیت‎های تجاری به شمار می‎رود. آژانش بازاریابی محتوا با نام فراکتل (Fractl) که در فلوریدای آمریکا مستقر است

چگونه در چهار مرحله در عکاسی پیشرفت کنیم؟!

مسیر پیشنهادی من ظاهراً به صورت مراحل مختلف است اما در عمل، گاه لازم است چندین مرحله را با یکدیگر طی کرد.

چگونه معنادار عکاسی کنیم

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، تمام عکاسان در برهه‌­ای از مسیر حرفه‌ای خود (فارغ از اینکه عکاس حرفه‌­ای باشند یا آماتور) به یک بن بست مشترک می‌رسند.

آشنایی با حروف اختصاری لنزهای کانن

شرکت‌های سازنده متفاوت از حروف اختصاری متفاوتی در لنزهای خود استفاده می‌کنند تا تکنولوژی به کار رفته در آن را نمایش دهند.

آشنایی با حروف اختصاری لنزهای نیکون

حروف اختصاری لنزهای نیکون ممکن است کمی گیج کننده باشد زیرا این شرکت سازنده از این طریق این حروف اختصاری ساختار و تکنولوژی آن لنز را مشخص می‌سازد.

چگونه عکاسی کنیم؟

دوربین‌های عکاسی فعلی با دارا بودن ظاهر زیبا و فریبند‌ه، بسیاری از افراد را به عکس گرفتن و کارکردن با آن‌ها ترغیب می‌کنند.

انواع لنز دوربین

استفاده خلاقانه از لنز دوربین کیفیت فوق‌العاده‌ای به عکاسی داده و شکلی که شما دنیا را از درون نمایاب دوربین می‌بینید متفاوت خواهد کرد.

شرکت تجارت پرشیا